Pat a Mat: Černá bedýnka

Animovaný / Krátkometrážní / Rodinný

Česko, 2003, 7 min

Takový gejzír neopakujících se nápadů se jen tak nevidí. Absolutní špička, nejen animovaných krátkometrážních filmů.(6.2.2012)

jonyyy má recht...v dnešním světě kompijutrů tru tru tru tru tru trů... ;) ...80%... k vidění zde: http://youtube.com/watch?v=TDKtPc__K1s(2.2.2008)

Krátkometrážní snímek. Každý z dílů Pata a Mata má svůj půvab a své kouzlo plné humorně pojatých fyzikálních zákonů. Ke shlédnutí zde.(12.11.2012)

Vždyť tohle už musí být tak pro pětileté děti. Nikdo jiný se tomu ani smát nemůže... 50%(2.1.2012)

Že si radší nekoupil digitál :D(15.1.2008)

Tento seriál hodnotím jako celek a ne pouze jeho jednotlivé díly. Pat a Mat jsou opravdu dva výtčníci, kteří dokáží pobavit a jejich nešikovnost mi dělá škodolibou radost. Pat a Mat jsou ,,živou,, ukázkou toho, že humor jde i bezeslov.(17.12.2008)

Jako fotograf jsem se véééélmi bavil :D Sám jsem s takovým krámem pracoval, a vím jaksi taksi jak to chodí. Docela kouzelníci - udělali fotku na osvětlenej film, a dokonce správně exponovanou :D(18.7.2008)

Pat a Mat jsou pro mě nádhernou ukázkou Čechů. Všechno by chtěli, většinou co nejlevněji, mají pocit, že to ovšem zmáknou sami a i když se to nepovede, chyba není v nich a výsledek je dobrý i tak. Je neuvěřitelný, jaké titěrnosti dovedou výtvarníci vymyslet, jaké detaily promakat. Pro mě naprostý skvost a záležitost, kterou si nenechám ujít.(22.3.2009)

• otík

Na tomto díle mých oblíbených hrdinů bohužel nevidím absolutně nic vtipného a ten ubožácký konec mě teda dostal. Veeeelmi slabé.(16.3.2008)

No paráda. Sranda! 85%(29.8.2010)

No Patovi a Matovi by určitě více slušel nějaký kompakt, ale to by si neužili tolik švandy.(4.5.2012)

Pat a Mat jsou klasicky predstavitele ceskeho vseumelstvi :-). Kazdy dil je jasnym navodem jak danou cinnost pokud mozno nedelat. Jeden z nejlepsich vecernicku s krasnou animaci a vtipnou hudbou.(6.4.2011)

Ve výsledku sqělé, ale jinak už dost morbidní díl. Pád z balkonu, hřebíky napíchané v hlavě...(27.3.2016)

Pat a Mat mě dokážou rozesmát v každém svém příběhu. Tyhle novější epizody už sice úplně nedosahují kvalit těch "původních", ale pořád jsou zábavné, zejména z toho důvodu, že jsou naprosto dokonale okoukané ze života. A to ze života v naší zemi, kde se každý cítí být kutilem a odborníkem na všechno.(10.4.2016)

Pat a Mat se bez kaskadérských kousků nedokáží ani vyfotit. Než se dopracují k dokonalému snímku musí si poradit s řadou komplikací jako jsou neposlušný stativ, problematické zaostření nebo fyzikální zákony světla. Tenhle díl se mi hodně líbil a to především díky závěrečnému rozuzlení.(10.9.2008)

Jeden z mých nejoblíbenějších "večerníčkových" seriálů, jednoduché, vtipné, poučné nejen pro děti. Jen nechápu proč na ČSFD hodnotíme každý díl zvlášť když je to evidentně seriál....?????(24.12.2008)

PAT A MAT jsou nejlepší. Každý díl je prostě špičkový. Jestli je někdo alespoň jednou neviděl, tak neví o co přichází. Vynikající práce od Lubomíra Beneše.(10.4.2009)

V jednoduchosti je síla .. fakt super !!(31.1.2010)