Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Ještě deset let poté, co končil střední školu, kde býval obdivovanou hudební hvězdou, žije Marc Pease (Jason Schwartzman) stále v minulosti a sní o tom, že se svou kapelou Meridian 8 konečně natočí nahrávku, která je proslaví. Při návštěvě školy zjistí, že jeho dávná studentská láska (Anna Kendricková) chodí s jeho bývalým učitelem (Ben Stiller), který se studenty připravuje nastudování muzikálu Čaroděj. Americká komedie v režii Todda Louisa sleduje hektické události, které celou akci provázejí, a díky nimž Marc pochopí, že v životě nejsou nejdůležitější světla Broadwaye. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (15)

tomeek odpad!

všechny recenze uživatele

Jedna velká nuda. Nevím, co na tom mělo být vtipného. Schwartzman je hnusný idiot, jehož postava a její vokální skupina je vám silně u prdele, Ben taky vypadá jak debil, příběh je tak slabý a okoukaný, že už jste ho viděli 20x jinde a líp a pointa žádná. Bez emocí, bez vtipu, bez nápadu. Ztráta času. 80 minut dobrých akorát tak jako kulisa při reinstalu windowsu (pokud nikde nic jiného neběží). ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Úplne zbytočný film bez nejakého väčšieho zmyslu. Celé sa to točí okolo chlapca, ktorý zažil faux-pass počas predstavenia a tá "trauma" sa s ním vlečie aj ďalej - žije vo svojom svete, kde očakáva úctu a slávu - no v podstate je úplne mimo. Ale ako nejaký zmysel dosť postrádam, neviem teda o čo v tomto filme išlo. Dejová línia úplne mizerná, akurát to pripravované divadelné vystúpenie Čarodejníka z krajiny Oz sa mi páčilo. Ale inak, dosť oničom! Nechápem ako mohli prijať hrať v tomto filme také hviezdy ako Ben Stiller, Jason Schwartzman a Anna Kendrick. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Dívali jsme se na film s přítelkyní pouze proto, že zde hraje Anna Kendrick, což ale opravdu není důvod pro to, proč by film stál za to. On hlavně nestojí. Je to taková očekávaná nuda, která není ani dostatečně zábavná, ani dostatečně dramatická, aby vás to nějakým způsobem dovedlo strhnout. Naštěstí je to krátké. ()

Tommassi3 

všechny recenze uživatele

"Poslouchejte mě !! Dneska mám hodně hodně špatnej den !! Takže ještě jednou mě zataháte za vlasy.. a nabourám s váma rovnou támhle do tý benzinky !!" ;) Ben Stiller se čas od času objeví ve filmu, který vlastně naprosto vystupuje z řady komediálních žánrovek, díky nimž ho máme všichni tak rádi, a při jejichž sledování snadno zjistíte, že je opravdu velmi dobrý herec, ne jen nadprůměrný komik !! Takže pokud bych měl odpovědět všem zdejším škarohlídům, kteří se podivují nad důvodem vzniku The Marc Pease Experience, pak minimálně funguje jako snímek, který dokonale dokumentuje, že jak Ben Stiller, tak i Jason Schwartzman, který mi silně připomíná Steva Carella a kterého jsem nikdy zrovna nemusel, velmi slušně obstojí nejen jako herci, ale ani se zpěvem nemají větší potíže !! Mimo to mě tento snímek podprůměrného režiséra, byť především herce, Todda Louisa dokonale navnadil, abych si po delší době znovu pustil Čaroděje ze země Oz, protože většina hudebních čísel z této hry se dost povedla, ostatně zejména právě díky soundtracku skvělého Chrisse Becka mě Zašlá sláva Marca Pease rozhodně vůbec nerozčilovala, ba naopak !! Bohužel na soundtracku žádný film stát nemůže a na pseudotrailer k Čaroději ze země Oz má tato záležitost zase příliš dlouhou stopáž !! ;) Příběh samotný je naprosto o ničem, ani v rámci muzikálního žánru by zrovna neobstál, chybí zde jakákoliv poutavější zápletka, celý film působí neskutečně chladně a prvoplánovitě, těžko Schwartzmanovu Marcu Peasovi, jehož účes mě vyslověně sral, věříte, že o Meg v podání roztomilé Anny Kendrick má vlastně vůbec zájem, i když ona sama jako nevyrovnaná hloupoučká středoškolačka, která neví, co chce, divákovi také nemá příliš co nabídnout !! Ben Stiller tak rozhodně nezklamal, jeho postava kreténského samolibého profesora mě osobně mezi všemi ostatními zaujala nejvíce, nicméně ani on mě nemůže donutit označit tenhle nezáživný snímek za jiný než podprůměrný !! Naprosto souhlasím s ostatními, co se týká faktu, že jsem Stillera ve slabším kousku určitě neviděl !! ()

Icefist 

všechny recenze uživatele

V jedné věci mě tohle dílko odpannilo- vůbec poprvé v životě jsem si po filmu řekl, že kdyby nikdy nevznikl, tak by se na světě absolutně nic nezměnilo. Jinak řečeno- ode dneška si zakládám šuplík s cedulkou "zbytečný film". Herecky to byla slabota, děj jako by nebyl a na to, že zde čtu žánr Komedie, jsem postrádal cokoliv vtipného. Pokud mám já určit žánr, neváhám ani vteřinu a od pusy mi letí slůvko Muzikál. Hudby se totiž dočkáte dost a dost. Mě v pozornosti udržovala jen Anna Kendrick, která je dost můj typ, ale tak to rozhodně nebudou mít všichni, kdo se ke sledování k jejich smůle dostane. Za sebe jen kvůli Anničce dávám 40 %. Oblíbená část- Stillerův souboj se Swartzmanem na ostří nohy ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama