poster

Srážka s kometou (TV film)

 • anglický

  Comet Impact

 • slovenský

  Koniec ľudstva: Zrážka s kométou

 • anglický

  Futureshock: Comet

Drama

Velká Británie, 2007, 98 min

 • char_t
  ***

  Tři a půl hvězdy pro tenhle zvláštní kousek. Katastrofické filmy můžu, tenhle se ale od mainstreamu dost liší - hlavní postavy sleduje trochu zpovzdálí, odosobněně, skoro jako v dokumentu... Navíc tu není žádný akční hrdina jako obvykle, žádná zběsilá záchranná na hlavu postavená akce... Všechno je tak trochu více uvěřitelné, žádná fantasmagorie jako třeba Armageddon. A dokonce se on a ona dají dohromady hned na začátku, ne až na konci :) Zajímavé komentáře: honajz(27.7.2010)

 • Terva
  ****

  Tak už je to tady, konec světa.......... NEO = Near Earth Object. Program NASA pro blízká tělesa. CITÁT - NEO, no to je síla, něco jako Keanu v Matrixu, že ? Hloupý vtip.......... Nečekejte katastrofický film, plný akce a trikových efektů. Jedná se o příběh, který je částečně vyprávěn ve třetí osobě a tváří se jako polodokument. Nečekejte ani známé herce a nějaké super herecké výkony. Je to pouze televizní film. Má však něco do sebe. I když působí jednoduše má své napětí. Ve svém tv žánru je určitě nadprůměrný. CITÁT - Připravte mi evakuační plán pro přesun stovky milionů obyvatel..........(28.9.2011)

 • igi B.
  **

  Co je horší než rážka s... (?!?) . . . Hysterický a stále povykující hlavní (samozřejmě nechutně kladný a rebelsky fousatý) >hrdina< a plků víc než úlomků "zřetězených komet" na nebesách. Nechápu, proč do takových odvarů stále ještě někdo investuje peníze. Tak ještě že to tentokráte obligátně virtuálně odnesl >zase jen< ten "americký lid", že... %-/ . . . Dvě hvězdy tedy se sebezapřením, uznávaje, že jde o bezhappyendový televizní projekt se svými rozpočty a technickými zákonitostmi. Ovšem při představě, že něco podobného by měla vyrábět kterákoli naše televize se mi pak řetězí beďary na zádech... - - - - - (Poprvé viděno 6.5.2012 na dvd /s původní zvukovou stopou a originálním formátem obrazu - občasné přepnutí zvuku na č. dabing ze studijního plezíru mi pak způsobilo srážku s utrpením/, hodnocení 380., komentář zde jako jednatřicátý - 6.5.2012)(6.5.2012)

 • predators
  ****

  Ačkoliv neoplývá nabušenými triky a není podpořen milionovým rozpočtem, děj filmu mě dokázal udržet při smyslech až do konce. Své plus má i to, že tento žánr apokalyptických scénářů mám rád. Né, že by se mi líbilo, jaké následky může mít katastrofa těchto rozměrů, ale nutí mě to přemýšlet nad tím, co jsme pro vesmír a co je vesmír pro nás. Co třeba Měsíc? Myslíte si, že je daleko nebo blízko? A je tak malinký, jak se nám na noční obloze zdá? Hmmm....70%(9.9.2008)

 • Henk
  ****

  Ačkoli jsem před celkem nedávnou dobou několik katastrofických dílek vymazal myslím,že tohle si ponechám. Film mne zaujal nápadem umístit první akční část hned na začátek,když střed vyplňují slovní šarvátky mezi vědci a deprimující záběry na ukazatel percentuální možnosti zásahu země kometou. Závěrečná,apokalyptická část je hodně zkrácena,ale na druhou stranu asi všichni jsme viděli 2012,tak co by nám mohli britové ještě nabídnout. Můj názor je,že z toho co v poslední době na katastrofické scéně vyvřelo,tohle není ani zdaleka nejhorší.(5.4.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace