poster

Weirdsville

Komedie / Krimi / Drama

USA / Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Allan Moyle

Scénář:

Willem Wennekers

Kamera:

Adam Swica

Hudba:

John Rowley

Producenti:

Nicholas Tabarrok

Střih:

Michael Doherty

Scénografie:

Oleg M. Savytski

Kostýmy:

Alex Kavanagh
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Andre3000
  ***

  Jsou Vánoce, tak nadělím 3 a ne 2 hvězdy. Ale popravdě nevím co si myslet. Byl ten film o něčem, nebo to byla jen levná napodobenina čehosi? Moýná toho ten snímek moc neříká a nemá nějaký hlbší smysl, ale když tohle přejdu, tak se dá říct, že zde platí, že v jednoduchosti je krása. Takový film, kde se neřeší globální oteplování, politika, ani manželské problémy. Oddechovka, která neurazí.(25.12.2008)

 • Ai.ma
  ***

  Velmi příjemný vláčný a kouřový film, s kapkou brutálního nebo zkouřeného humoru, a s koňskou dávkou liliputského humoru. Hlavní dvojice hraje opravdu výborně. Zasmál jsem se. Soundtrack je dobrej. Ale...něco mi tam pořád chybělo... ps: Když už takovejhle typ filmu, raději bych doporučil Nula od nuly pojde (8,5/10), toto asi 7/10(17.2.2008)

 • Soweek
  **

  Snaha o takové amaterské Ritchiovské pojetí tady rozhodně nevyšla...(16.2.2008)

 • IQ Tiqe
  **

  Tohle se dost dlouho (přes půl hodiny) tvářilo jako neskutečná pakárna, ale pak se ukázalo, že i takovýhle film má svoje kouzlo, začal dávat smysl a i jsem se párkrát zasmál. Nebýt rozporuplných pocitů ze začátku, tak dám 3*, takhle jen 50%(11.2.2010)

 • Klay
  ***

  Zařazení horor/fantasy nechápu, tohle je čistokrevný nízkorozpočtový klon Ritchieho komediálních gangsterek a jediný co na horory upomíná jsou okultismem zblblí záporáci. Ti vám ale moc strachu nenaženou, protože se často stávají terčem různejch fórků. Pár absurdních momentů a vtipných dialogů má fakt slušnou úroveň, škoda že takové situace čas od času vystřídá scénka hrající na vážnější notu...to mi prostě do filmu, kde pobíhá parta útočnejch liliputánů ve středověkej zbroji vůbec nesedí a sem tam to způsobí nepříjemné zakolísání tempa. Celkově jsou to takový lepší 3*.(2.5.2008)

 • - Podle rozhovoru, který natočil v New Yorku v roce 2010, byl tento film natočen v polovině desetiletí dlouhé a mimořádně vážné závislosti na kokainu a heroinu Wesa Bentleye. V tomto rozhovoru prohlásil, že v té době přijímal jen nějaké filmové role, aby měl peníze a aby si koupil dostatek léků a drog. (lucius789)