Purple and Brown

Velká Británie, 2006, 1 min

Složitý příběh a pečlivě vygradovaný humor - tak tím tento 'seriál' opravdu neoplývá. Jedná se o minutové skeče, kde Fialový a Hnědý (jakási stvoření, která se vývojově zarazila někde na cestě mezi hrudkou hlíny a odpadním produktem zažívacího traktu) prožívají svá neobvyklá dobrodružství, jejichž tématika je až podezřele často ryze fekální. (havLord)

E-Fox

Stupidní! Nesmyslné! Naprosto nenormální! Scénky, jejichž pointa je v tom, že se dva modelínové válečky chechtají všem věcem, všem událostem, prostě všemu. Myslím, že jsou to mí utajení bratři, kteří zmizeli z porodnice. Máme stejné geny. Jsme jedna rodina. Úúúúchuchúúú ()

mai

Přijde mi strašně vtipné, že některé seriály připravované roky a roky nakonec stojí za ho*no a takováhle pitomina je prostě supr :D sice se opravdu jedná o prasečinky, ale opravdu lepší, než některé seriály a když se to má vysílat v reklamní čas, je to o hodně lepší, než sledovat produkty. Myslím že dobrý a vtipný nápad. :) ()

Memesis

Kdo zná Webberovy další animační kraťasy (např. Bench), ví, že tohle je opravdu slabý odvar. Ale koukat se na to dá a pravděpodobně se i zasmějete. 75% ()

muliku

Seriál pro nedospělé dospělé. Větší zhovadilost jsem snad nikdy neviděl. Prostě seriál podle mého gusta :) ()