Měsíc nad Buffalem (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2007, 95 min

Rozhodně doplnit Pavla Pavlovského! Hlavní role George!!!(5.9.2009)

Poznámka: Znám v instenaci Plzeňského divadla, ne jako televizní film. A jako takový mě Měsíc nad Buffalem nenadchl tak, jak jsem očekávala. Komedie je to celkem slušná, hezká je hlavně závěrečná část v divadle, kde jeden hraje historické drama a druhý francouzskou komedii. Jenže to pro nadprůměrné hodnocení nestačí, protože i když jsem se celou dobu usmívala, nenadchla mě tahle divadelní hra tak jako řada jiných.(13.1.2008)

Byla jsem na derniéře a musím říct, že to bylo naprosto dokonalý.... Asi začnu chodit do plzeňskýho divadla častěji, jak sme si to slíbili, viď kury? :D Skvěle jsme si to užili a nejenom my, ale i herci.. Není nad derniéry(9.10.2008)

Jen pro upřesnění - měsíc nad Buffalem není televizní film, nýbrž televizní záznam divadelního představení plzeňského divadla. Komedie je to solidní, herci dobří a sehraní, byť herečka v roli těhotné naivky mi přišla slabší než ostatní. Ono je vůbec dobré vidět neokoukané herecké tváře, protože v televizi se jinak objevuje stereotypně cca 40 herců z pražského prostředí...Celkový dojem 70 %.(17.10.2007)

Pavel Pavlovský byl jako opilec k zulíbání. Vtipná a zábavná podívaná. Ale jak si tak pročítám komentáře, určená pouze pro diváky, kteří mají rádi divadelní představení.(15.5.2016)