Nastala chyba při přehrávání videa.
 • destroy83
  ****

  Akcí nabitý WIP, ve kterém sledujeme osud Jacqueline Wilson. Jacqueline, která je namočená do obchodu s drogami, putuje po policejní razii do ženské věznice. Nápravnému zařízení ovšem šéfuje krutá mrcha připoutaná na invalidní vozík, která pro tresty ve formě samotky či elektrických šoků nejde daleko. Elektrické šoky navíc provádí lehce narušený doktor, který má s polonahými vězeňkyněmi ještě jiné úmysly. Jacqueline ve věznici nachází spojence a plánuje útěk z vězeňského pekla. Autoři dílka se nezabývají pouze torturou a chodem nápravného zařízení, ale nabídnou divákovi také nálož vynikající akce a přestřelek. Celý snímek díky svému akčnějšímu pojetí, uvěřitelnému herectví a optimální stopáži slušně odsýpá a nedává prostor téměř k žádné nudě. Vše samozřejmě doplňují krásné ženy a hutná porce nahoty spojená jak s násilím, tak s nezbytným sprchováním. V rámci žánru se jedná o velmi kvalitní kousek, který by fanouškovi WIP neměl v žádném případě uniknout. Hodnotím čtyřmi poctivými hvězdami.(4.5.2011)

 • Pekisan
  ***

  Tazko uverit, ze tu hovorime o reziserovi Mlcanie jahnat alebo Philadelphia. Ale aspon vidiet, ze nikto uceny z neba nespadol a makat treba pekne od spodu. Caged Heat je klasicke wipko so schematickym dejom. Ten sa niekde vstrede na chvilu akoby rozdelil na dva pribehy, ale koniec prinesie ocakavajuci zavar zaver. Co je dolezite su zenske a to od pohladu velmi sympaticke. Urcite aj mile, ale to nikoho nezaujma. Teda vo filme, aby ma byvalky neukamenovali. Celkom sviezo vyzera hlavne Erica Gavin, ktora stoji za blizsie zoznamenie sa.(14.4.2015)

 • Karlos80
  ****

  Wau, tak toto byla teprve ta pravá jízda! Oproti jiným WIP movies byl tento ještě akčnější, než se na první pohled zdálo (zejména závěrečná přestřelka à la Bonnie a Clyde kdesi na odlehlišti stála opravdu za to). Film byl zajímavý i svým obsahem, dějem, pestrostí a detailností jednotlivých scén. Stačila třeba jen taková prkotina jako čistý průstřel těla, který vypadal více věrohodněji oproti jiným filmům, nebo střílení stráží z brokovnic na dodávku s upchlicemi. V jiných filmech by se lidem uvnitř určitě nic nestalo (proboha, vždyť je to jen plech!), tady je tomu naopak, nebo třeba ustřelení ucha, které poté spadlo do písku. Čtyři hvězdy už jen za krásnou bluesovou hudbu a za herecké obsazení - Erica Gavin (známá prsatá kráska z Meyerových sexploitation movies), Barbara Steele (která tu hrála na vozíčku a vypadala skutečně odpudivě) a Roberta Collins (provařená už z WIP filmů Women in Cages a Big Doll House, všechny její role jsou co do pestrosti žánru hodně zajímavé). Produkce známého Rogera Cormana už byla jen třešničkou na dortu . Snad se časem rozepíšu ještě o trochu více, určitě to má smysl a tento kultovní film stojí opravdu za to..(1.5.2009)

 • RetroMan
  ***

  Podle mého názoru asi nejlepší film WIP subžánru. V první řadě nejde režisér prvoplánově po obnažování ženských vnadidel (tak jako jiní jeho kolegové), ale zachází dál ve vykreslování rozličných charakterů vězenkyň, dozorčích a ředitelky. Na kvalitu nejlepších filmů z mužského vězeňského prostředí snímek nemá, proto dávám jen 3*, ve srovnání s ostatními exploitation filmy rozhodně nadprůměr.(6.2.2012)

 • MrPierc
  *

  Hlavní hrdinka Jacqueline se dostává do ženského vězení, kde vládne unisexová ředitelka na vozíčku. Ve vězení jsou mladé vězenkyně nalíčené, štíhlé a mají střední až velká prsa. Stále chodí v kalhotkách a košilích na celách. Jedna modelka za druhou. Podprsenky se nenosí. Jejich rádoby drsné řeči nemají žádný efekt, protože všechno je tak špatně zahrané. Hodně se tu hraje na sexistické záběry a snaží se tím zakrýt tu nudu okolo. Ze začátku se na to kouká hezky, ale ty herecké projevy jsou horší než z malorozpočtové telenovely. Po čase jsem si začal myslet, že ty herečky to snad ani nehrají, protože jejich výrazy levných kurev a slovník chodníku jim šel dokonale. Zápletka byla docela dobrá a někdy se dají najít i zajímavé záběry, ale nesmělo by to být natočeno jako film nadšenců amatérů. Další z řady filmů, které se chtěly svézt na lacinné výpravě, jednoduchém nápadu, sexualitě, šoku a rychle prorazit. Žádná památná scéna, snad jen ten uplakaný doktor. 70. léta byla divoká - braly se drogy, poté vznikaly scénáře. Toto je výsledkem jednoho dlouhého flámu s totálně vybrakovanou hlavou a ranní kocovinou.(19.4.2013)

 • - Jedna z žen, které sledují, jak dozorci odtahují jinou vězenkyni, je Cindy Cale, manželka Johna Calea, který k filmu složil hudbu. (urzug)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace