pornogrind

Jeden z dalších klasickejch nízkorozpočtovejch exploiťáků. Nehledal jsem film s příběhem. Hledal jsem film s gore. A to tady bylo. Povězme si ale na rovinu že v průměrné kvalitě. Někdy lepší, častokrát ale horší. Hodně je toho i mimo záběr. Stříkající potoky krve působí přestřeleně ( na to že se snímek bere vážně ). Stejně tak týpek co si hraje na Bruce Lee(ho). Naopak hlavní killer je pořádnej řízek. No mohlo to být daleko lepší, ale taky to mohlo dopadnout daleko hůř. Ale v nízkorozpočtovejch vodách exploitation filmů to na 3 hvězdy v pohodě dosáhne. ()

J*A*S*M

Tedy ne že by mi hojnost krvavých scén v hororech vadila, ale problémem je, že v Live Feed je to všechno hrozně samoúčelné a film v podsatě nic jiného než krev (popř. sex) ani neobsahuje. Děj je tedy nijaký, postavy divákovi lhostejné a gore uspokojivé... komu to stačí, ten se na LF podívat může, já očekávám přecijenom trochu víc. ()

Flipnic

Původně jsem myslel, že se bude jednat o nějaký "fake snuff" amatérské kvality, ale vyklubal se z toho nakonec regulérní exploitaition ... Jako je to fakt nářez jako kráva, potoky krve, proudy krve, hodinovej hotel je v podstatě na konci vymalovanej do ruda. Všelijaký druhy mučení, kanibalismus, násilí, sex, drogy ... Prostě hodně "skaženej" exploiter, kterej i když je tak trochu amatérskej a pozná se to zejména na kameře, je fakt super, protože se s ničím moc nepáře... navíc je zde obrovská maskovaná gorila, která ve finále začne masakrovat všechny, kdo jí příjdou pod ruku (záporáky i kladný hrdiny/oběti ...). Prostě exploiter jako víno, plnej počet bez debat ... ()

George Stobbart

Prvý celovečerný film Ryana Nicholsona sa vcelku vydaril a poukázal akým smerom sa zrejme bude uberať jeho ďalšia tvorba. Áno, narážam na litre krvi, nahotu, gore i rôzne násilnosti a úchylnosti, ktoré však dokáže zaobaliť do slušného celku a dať im (väčšinou) aj význam, takže hoci si Nicholson točí čo chce, má to aj dej a v tomto prípade tiež uchádzajúcich hercov. Príbeh ukazuje partiu mladých, ktorí sa na výlete v krajine šikmookých dostanú do konfliktu s mafiou a miestnymi zvykmi a následne zažijú pekelnú dovolenku plnú sadizmu a napätia. Film mi pripomínal taký mix Hostelu a Motelu smrti, no technickým spracovaním je od nich ešte ďaleko; cítiť tu amatérčinu a vidieť lacnú kameru. Snáď si režisér časom zarobí aj na novú, lepšiu:-) A pokiaľ by to nebolo jasné z predchádzajúcich riadkov - nie je to nič pre citlivejšie povahy. ()

Bloody13

Námětem někde mezi příbuznými Hostel a Carver, kvalitou pak... no, někde uprostřed. Live Feed je jednoduchý exploitation, navíc levný a ne zrovna dobře natočený. Tvůrcům se však musí uznat zápal pro danou věc - a tím je úspěšná snaha vyvolat u diváků zhnusení. Polodokumentární kamera, špinavý hotel, osazenstvo plné úchyláků, deviantů a navíc kanibalů, a samozřejmě spousta sexu, násilí a krve - to všechno dokresluje šílenou atmosféru uprostřed pekla, z něhož jen těžko utečete. Škoda, že zpočátku snímek dost nudí, ke konci pak krev sice stříká jako z vola, ale samotné akty jdou často mimo záběr. Spolknutý had a závěrečné utržení hlavy jsou ale celkem efektní momenty. ()