poster

Live Feed

Horor

Kanada, 2006, 77 min

Režie:

Ryan Nicholson

Scénář:

Ryan Nicholson

Producenti:

Ryan Nicholson
(další profese)
 • pornogrind
  ***

  Jeden z dalších klasickejch nízkorozpočtovejch exploiťáků. Nehledal jsem film s příběhem. Hledal jsem film s gore. A to tady bylo. Povězme si ale na rovinu že v průměrné kvalitě. Někdy lepší, častokrát ale horší. Hodně je toho i mimo záběr. Stříkající potoky krve působí přestřeleně ( na to že se snímek bere vážně ). Stejně tak týpek co si hraje na Bruce Lee(ho). Naopak hlavní killer je pořádnej řízek. No mohlo to být daleko lepší, ale taky to mohlo dopadnout daleko hůř. Ale v nízkorozpočtovejch vodách exploitation filmů to na 3 hvězdy v pohodě dosáhne.(5.5.2020)

 • George Stobbart
  ****

  Prvý celovečerný film Ryana Nicholsona sa vcelku vydaril a poukázal akým smerom sa zrejme bude uberať jeho ďalšia tvorba. Áno, narážam na litre krvi, nahotu, gore i rôzne násilnosti a úchylnosti, ktoré však dokáže zaobaliť do slušného celku a dať im (väčšinou) aj význam, takže hoci si Nicholson točí čo chce, má to aj dej a v tomto prípade tiež uchádzajúcich hercov. Príbeh ukazuje partiu mladých, ktorí sa na výlete v krajine šikmookých dostanú do konfliktu s mafiou a miestnymi zvykmi a následne zažijú pekelnú dovolenku plnú sadizmu a napätia. Film mi pripomínal taký mix Hostelu a Motelu smrti, no technickým spracovaním je od nich ešte ďaleko; cítiť tu amatérčinu a vidieť lacnú kameru. Snáď si režisér časom zarobí aj na novú, lepšiu:-) A pokiaľ by to nebolo jasné z predchádzajúcich riadkov - nie je to nič pre citlivejšie povahy.(12.1.2011)

 • paolito
  odpad!

  To, že po každém bodnutí tečou z nešťastníka/nešťastnice hektolitry krve, to si mohou dovolit maximálně tak borci z Tromy, u filmu, který se snaží být regulerním hororem to působí směšně, samoúčelně a uboze. Na druhou stranu je možné, že film byl sponzorován nějakým masokombinátem a trocha product placementu není nikdy na škodu :)(9.5.2008)

 • Bloody13
  **

  Námětem někde mezi příbuznými Hostel a Carver, kvalitou pak... no, někde uprostřed. Live Feed je jednoduchý exploitation, navíc levný a ne zrovna dobře natočený. Tvůrcům se však musí uznat zápal pro danou věc - a tím je úspěšná snaha vyvolat u diváků zhnusení. Polodokumentární kamera, špinavý hotel, osazenstvo plné úchyláků, deviantů a navíc kanibalů, a samozřejmě spousta sexu, násilí a krve - to všechno dokresluje šílenou atmosféru uprostřed pekla, z něhož jen těžko utečete. Škoda, že zpočátku snímek dost nudí, ke konci pak krev sice stříká jako z vola, ale samotné akty jdou často mimo záběr. Spolknutý had a závěrečné utržení hlavy jsou ale celkem efektní momenty.(14.3.2013)

 • kaylin
  *

  Takový je vlastně celý film „Live Feed“. Není to snímek pro slabé žaludky, není to film, který by měl pobavit každého. Zhnusí, to ano, bohužel některé možná i kvalitou obrazu, která není dána špatným formátem, ale jednoduše špatnou kamerou. To je podtrženo i otřesnými hereckými výkony, což je jednoduše dáno tím, že tohle vám velké studio nezafinancuje ani omylem. Snaha je hezká, ale jen pro pěkné efekty a gore triky pro mě „Live Feed“ nebude mistrovským dílem.(18.2.2015)