Reklama

Reklama

Recenze (16)

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Tedy ne že by mi hojnost krvavých scén v hororech vadila, ale problémem je, že v Live Feed je to všechno hrozně samoúčelné a film v podsatě nic jiného než krev (popř. sex) ani neobsahuje. Děj je tedy nijaký, postavy divákovi lhostejné a gore uspokojivé... komu to stačí, ten se na LF podívat může, já očekávám přecijenom trochu víc. ()

panjosef 

všechny recenze uživatele

Jednoduchá gore násilnost od Ryana Nicholsona. Parta mladých se dostane do šíleného nočního klubu, ovládaného východní mafií a rozjede se brutální kolotoč kde nechybí sex, vraždy, krev, gore, mučení, příprava mrtvol v kuchyni, vraždící hovád s koženou kuklou, sympaťák polda z japonska v triku Macabre a nějaká ta mjůzik. Jo, šlape to docela fajn, akorát v druhé půlce je to takové trochu zmatenější a krkolomnější. Předchozí Torched se mi od Nicholsona líbilo víc. Ale tohle se taky dá. Takový slušnější průměr. Howgh. ()

Reklama

PetrPan2 

všechny recenze uživatele

Stáhnul jsem, viděl jsem, smazal jsem a ještě teď je mi špatně... Dobře mi tak, nemám koukat na takové úchylárny... Pokud se potřebujete zbavit hodně dotěrné přítelkyně (přítele), pozvětej ji (ho) na romantickou večeři, pusťte mu tento film a hodně hlasitě se smějte... po půl hodině přítelkyně (přítel) uteče, zahodí mobil a přestěhuje se do Jížní Ameriky... ()

Mordenroth 

všechny recenze uživatele

Detailné prebodnutie ženského prsníka, hadie vniknutie do ústneho otvoru cez sklenenú rúru a následné vystúpenie z prerezaného brucha, pojedanie vysmážaného penisu... Hodne sexu, hodne gore. Nízko rozpočtová a príliš amatérska napodobenina (variácia) Hostelu. Jedna hviezdička za pár vydarených krvavých scénok. ()

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Původně jsem myslel, že se bude jednat o nějaký "fake snuff" amatérské kvality, ale vyklubal se z toho nakonec regulérní exploitaition ... Jako je to fakt nářez jako kráva, potoky krve, proudy krve, hodinovej hotel je v podstatě na konci vymalovanej do ruda. Všelijaký druhy mučení, kanibalismus, násilí, sex, drogy ... Prostě hodně "skaženej" exploiter, kterej i když je tak trochu amatérskej a pozná se to zejména na kameře, je fakt super, protože se s ničím moc nepáře... navíc je zde obrovská maskovaná gorila, která ve finále začne masakrovat všechny, kdo jí příjdou pod ruku (záporáky i kladný hrdiny/oběti ...). Prostě exploiter jako víno, plnej počet bez debat ... ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama