Reklama

Reklama

Gymnastka

  • USA The Gymnast (více)

Obsahy(1)

Jane kdysi patřila mezi nejlepší americké gymnastky, ale kvůli zranění si nedokázala splnit svůj olympijský sen. Teď je jí čtyřicet, pracuje jako masážní terapeutka a žije v manželství bez vášně a bez života. Pokouší se dát svému životu smysl, a tak se potají snaží otěhotnět, i když ví, že si to manžel nepřeje. Navštíví posilovnu, kde ji rozpozná jedna z trenérek. Ta Jane naverbuje do úplně jiného druhu zábavy: stane se součástí akrobatického vystoupení ve stylu Cirque Du Soleil. Druhou účinkující v tomto čísle je také nově naverbovaná tajemná tanečnice Serena. Postupně se do sebe s Jane zamilují. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (21)

Teleri 

všechny recenze uživatele

Film Gymnastka jemným a nenásilným, skoro až přirozeným způsobem předkládá pro někoho problematickou otázku lásky k člověku stejného pohlaví. Znamená zamilovat se do ženy, že zamilovaná je lesba?... Jane se ocitá před volbou ze tří cest k smysluplnějšímu životu, po jedné se vydat musí. Zvolila tu nejlepší? Myslím, že ano. Tenhle fim není nijak extrémní a proto se na něj nemusíte bát jít. ()

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Posledni kousek z dnesniho sychraveho "girlpower" odpoledne... Prestoze hlavni hrdinka (zajimava Dreya Weber) vypada chvilkama trosku jako chlap (dobrej hlas), tak se mi film celkem libil. Na tech snurach predvadeli holky zajimave kousky... Slebsi 4, a doporuceni pro odvazne divaky / divacky. Titulkova scena na konci potesila. ()

bidja 

všechny recenze uživatele

Příjemný, pěkný pozdrav z nedělního adventního dopoledne. Nejedna lahev chutného vína je již dopita a když nejsou po ruce přátelé - sparingpartneři přichází na řadu nějaký emocemi nabitý film. Gymnastka to plně splňuje, sice se dá vytušit jak to asi dopadne, ale je to celkem fuk. Film splňuje požadavky na estetiku, je neotřelý, má náboj, dá se s ním propít až do pondělního rána. Nevypínat na titulky...Pak přijde práce a takové ty všední povinnosti. Čas je nakojen a nebrečí. ()

Lord.Jim 

všechny recenze uživatele

Tohle je jeden z nejkrásnějších filmů o vztahu dvou žen, který jsem viděla. Není potřeba do filmu nahňácat mraky erotických scén na to, aby bylo uvěřitelné, že "tady jde o vztah" a že se tohle může přihodit - za jistých okolností - v podstatě komukoliv / kterékoliv. Herecké výkony obou hrdinek jsou úžasné, já jsem byla dojatá a strašně jsem jim přála. Rozdělování lidí na "homo" a "hetero" považuji za přežitek :-) Krásné. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama