Během silné bouře je zasaženo řídící centrum chladícího zařízení jaderné elektrárny. Hrozí roztavení reaktoru. Běsnění přírodních živlů navíc nepolevuje a z bouře se stává hurikán. Pracovníci elektrárny musí odvrátit katastrofu v podobě hurikánu s nukleárním okem, který by ohrozil miliony lidí. Čas není na jejich straně a katastrofa s apokalyptickými následky se blíží. (oficiální text distributora)

Citera_Mor odpad!

Tedy, začínám se obávat, že to bylo moc silné kafe i na mě. Ve chvíli, kdy Eric nastartoval s šíleným smíchem bagr a se stejným smíchem se vydal na cestu pravého zachránce, jsem téměř spadla z křesla. Z teď-ne-mám-pauzu-na-oběd pana údržbáře byl nakonec veliký hrdina, tak se nakonec divák může těšit na jeho epickou cestu do dekontaminační sprchy. Blik blik a je konec. Zlatého bludišťáka tomu, kdo v tom najde byť jen kousek, který by se dal brát vážně. ()

Ondrew odpad!

Smankote... to som vazne zabil 85 minut pri takejto sra*ke? Standardne mam becka a cecka celkom rad, ale pri tomto filme musim uznat, ze autorom musi riadne strasit vo vezi, ked si trufli natocit zumpovy odpad prvej kategorie a vypustili ho do eteru. Keby z toho urobili radsej komediu, mohlo to dopadnut lepsie... teoreticky. ()

Sa.sa odpad!

Ne, ne a ne a ještě jednou ne... Už vidím jak v celé jaderné elektrárně pracují je 2 lidé a jeden údržbář :)))) To spíše vypovídá o inteligenci amíků pro které točí tyto filmy :P Docela by mě zajímalo co by na ten film říkali v Temelínu ?! ()

Lisak5

Od tohoto filmu jsem dá se říct nic neočekával, vzhledem k jeho nízkému hodnocení. Ovšem i tak jsem si jej s chutí pustil. Musím říct že film opravdu nepatří mezi ty lepší, spíše naopak (chudý scénář, špatně využitá myšlenka, atd...). Po přečtení pár komentářů (s vyjímkou Subjektiv, který jsem četl jen kousek, potom jsem pomalu přestával chápat logiku a smysl vět) snad jen dodám abych tu něco zbytečně neopakoval, že žena která rodila a měla z toho víc srandu než cokoliv jiného, hraje ve filmu svou roli a to tu že "zdrží" člověka který do elektrárny uháněl aby odvrátil jistou "zkázu" (prostě aby to bylo napínavější) a to že v elektrárně bylo tak málo lidí bylo podle mě způsobeno tou evakuací. Na závěr snad jen to, že děkuji, že celý film trval jen hodinu a pul, víc bych nevydržel. Ovšem v zásadě nedávám filmům míň jak dvě hvezdičky (nikdy nejsou tak strašné). ()

Thrakan odpad!

Tvrdohlavý počítač řídící nukleární elektrárnu kdesi v tramtárii za tropické bouře... doporučuji všem kteří si neváží svého času! ()

Budulínek odpad!

Podobně jako Subjektiv jsem došel k obdobnému hodnocení i postřehům. Nejlepší byly okamžiky ke konci filmu: Musíš jít na dekontaminaci. Tam trefím sám... [a údržbář Al odchází s úsměvem na rtech]. Dámy a pánové, to byl ale hnus... ()

MLee

Typicky ceckovy možná deckovy film o blížící se katastrofe.. Jestli nechcete moc přemýšlet, pak směle do toho:-)) ()