Meet the Browns

Komedie / Drama

USA, 2008, 100 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $41,975,388Tržby CelosvetovoTržby za predaj DVD v USA $18,172,644 //počet predaných kusov 1,045,786(23.4.2010)

• Lenka0064

Tak tenhle film, tvářící se jako slušné drama mě vyloženě rozčílil - chci vrátit večer, který jsem u něho strávila! Nezlobte se na mě, ale tohle mělo být jako co? Drama? Chudák svobodná matka tří dětí přišla o práci, táta, kterého neznala jí odkáže barabiznu, kterou jí opraví zamilovyný učitel basktebalu? Omlouvám se všem, kteří se chtěli nechat překvapit, ale jak tohle asi může dopadnout je všem jasné již od začátku.... Komedie? Trapný ukňouraný strejda, ze kterého mě bolí hlava ještě teď , šílená mexičanka, či co to bylo a debilní rozhovory? Ani z rychlíku. Za co dvě * ani nevím, ale možná za to, že jsem se z toho filmu, puštěného před spaním!, tak nas****, že jsem stihla ještě uklidit - což, je pozitivní :)(28.8.2008)