Vražda jeho rodiny byla smrtící hovadina. Krvavá cesta za pomstou... Poté, co byla snoubenka Jompy Tormanna včetně celé rodiny a všech svatebních hostů zastřelena gangem zabijáků, se Jompa Tormann probouzí na nemocniční posteli. Vyhledá pomoc mistra bojového umění pana Handjagiho, aby začal svou cestu za pomstou proti všem, kteří se podíleli na masakru. Jednoho po druhém škrtá Joompa ze svého seznamu "smrti", dokud nenaplní svou pomstu vraždou toho posledního, vůdce gangu Papa Bulji. (oficiální text distributora)

padlar odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem ve svém životě viděl. V zájmu zachování svého duševního zdraví doufám, že na něj co možná nejdříve zapomenu. ()

vrch07256732

Všetko by bolo ok len s tými vulgarizmami a sexuálnymi narážkami to samoúčelne prepchali. Ako nie som fajnovka, nadávam ako pohan ale trošku menej primitivizmu by filmu len prospelo ()

Yamamoto13 odpad!

16 min. 25 sek. a více jsem nedal. Takovou debilnost jsem již hodně dlouho neměl možnost sledovat. Snad jen megadebilnost V peřině se téhle kravině vyrovná a kupodivu i předčí. ()

juro

ne na každý film se musí člověk dívat jako na nějaké umění. Tady bylo jasné že tvůrci si chtějí jen zablbnout a celekm se jim to povedlo :-) Mohlo to být ale víc krvavější brutálnější a sexuálnější :-) ()

drkaldj

Pár dobrých vtípků (spočítal bych na prstech obou rukou) a několik vtipných scének (to bych asi spočítal na prstech i jedné ruky). Na některých scénkách a tricích si dali záležet, ale tady jakékoli plusy končí. Herecky špatný, scénář prakticky o ničem, kamera přímo bolí sledovat. Zkrátka i Wirkola musel nějak začínat. ()