poster

Sarang

 • Jižní Korea

  사랑

 • anglický

  A Love

Akční / Drama

Jižní Korea, 2007, 104 min

 • Sysel_CZ
  ****

  Nějakou dobu jsem spekuloval, jak to ohodnotit, tenhle film je sice na jednu stranu hodně pěkně udělaný, ale na druhou stranu z toho je cítit taková jistá sterilita a umělost. U korejáků je to nakonec celkem běžné, ale i přes to mi to nemůže přestat vadit; čtyři je taky výborné hodnocení. Fajn kousek.(31.8.2008)

 • terunka003
  ***

  Typicky korejské, bolestivé, smutné, depresivní, bojové, gangsterské, zamilované, nešťastné. A k tomu velmi pozitivní konec. Dějová zápletka byla sice dobrá, ale nevím, nějak se mi to nelíbilo, bylo to utahané, až moc katastrofální. Film, který se nehodí pro bolavé duše a pro slunečné dny. ..a jak to bylo zajímavý, že se pořád někde potkávali..(30.8.2010)

 • Pethushka
  ****

  Scénář filmu je hezký, ale ne až tak nápaditý. Vlastně mám pocit, že několik podobných filmů už jsem viděla. To by ale tolik nevadilo, protože něco svého to přesto má. Víc mi vadí, že ze začátku není moc vychytaná milostná linka. Si Yeon Park je tu ještě docela mladinká, a přišlo mi, že se neuměla pořádně vyjádřit. A nebo jí prostě jen tahle role nesedla. Každopádně s ní obvykle bývám spokojenější. 3,5*(7.10.2012)

 • Ceres
  *

  Ach, tak tohle byla zvrácenost, co Kwak napsal a zrežíroval. Nejen, že je obsazena strašně nesympatická, ale i ne pěkná herečka do hlavní role. Příběh je z totální slátanina, které se nedá uvěřit, navíc to rozuzlení a všude přítomná sentimentálnost je velmi špatná. Technicky dokonalé, ale film, který je totálně mimo a kýč jako prase. Tohle vidět v kině, tak bych těžce litoval vyhozených peněz. I o hovně se dají točit filmy všude, bohužel, ani Korea není vyjímkou.(19.2.2013)

 • tombac
  ****

  A Love je některými filmovými fanoušky na netu přirovnávána k výbornému A Bittersweet Life. S Ji-woonovým gangsterským opusem ji však de facto moc prvků nepojí. Kromě prostředí, které se ale vyprofiluje až v druhé polovině snímku a vytříbeného vizuálu, tu máme motiv osudové lásky, na již tu platí rčení "stará láska nerezaví". Atmosférou však A Love v poslední třetině A Bittersweet Life skutečně hodně připomíná. Příběh judisty In-hoa, kterému je díky jeho schopnostem a činům souzena dráha gangstera, určitě patří mezi ty lepší korejské žánrové filmy.(1.1.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace