poster

Sarang

 • Jižní Korea

  사랑

 • anglický

  A Love

Akční / Drama

Jižní Korea, 2007, 104 min

 • Pethushka
  ****

  Scénář filmu je hezký, ale ne až tak nápaditý. Vlastně mám pocit, že několik podobných filmů už jsem viděla. To by ale tolik nevadilo, protože něco svého to přesto má. Víc mi vadí, že ze začátku není moc vychytaná milostná linka. Si Yeon Park je tu ještě docela mladinká, a přišlo mi, že se neuměla pořádně vyjádřit. A nebo jí prostě jen tahle role nesedla. Každopádně s ní obvykle bývám spokojenější. 3,5*(7.10.2012)

 • t_gon
  ****

  Damned Destiny! Přesně tohle přijde na jazyk každému, kdo si počká na konec „nenaplněné lásky“ mezi In-hoem a Mi-ju. Jednoduchá formule stavby scénáře, která v lecčem kopíruje od starších kousků může někoho, kdo je již podobnými typy přesycen unavit, druhého zase potěšit. V rámci žánru jasný nadprůměr a každý kdo má vztah k podobným filmům si zde najde své. Ať už jsou to akční pasáže, milostná vazba mezi hlavní dvojicí (Mi-ju je k sežrání), jež jak tombac píše, s léty vůbec nerezaví nebo čistě kariéra In-hoa. Jen z mého pohledu je zde několik momentů, které mohly nabídnout mnohem více (vězení, „kentucky piknik…“).(5.1.2008)

 • terunka003
  ***

  Typicky korejské, bolestivé, smutné, depresivní, bojové, gangsterské, zamilované, nešťastné. A k tomu velmi pozitivní konec. Dějová zápletka byla sice dobrá, ale nevím, nějak se mi to nelíbilo, bylo to utahané, až moc katastrofální. Film, který se nehodí pro bolavé duše a pro slunečné dny. ..a jak to bylo zajímavý, že se pořád někde potkávali..(30.8.2010)

 • Ceres
  *

  Ach, tak tohle byla zvrácenost, co Kwak napsal a zrežíroval. Nejen, že je obsazena strašně nesympatická, ale i ne pěkná herečka do hlavní role. Příběh je z totální slátanina, které se nedá uvěřit, navíc to rozuzlení a všude přítomná sentimentálnost je velmi špatná. Technicky dokonalé, ale film, který je totálně mimo a kýč jako prase. Tohle vidět v kině, tak bych těžce litoval vyhozených peněz. I o hovně se dají točit filmy všude, bohužel, ani Korea není vyjímkou.(19.2.2013)

 • Martin741
  ***

  Mno ja teda korejske filmy velmi nemusim, tuan ide len o banalny pribeh on +ona. Kvak ako reziser mne zrovna nic nehovori, dialogy su slabem ledva som to dopozeral, kulisy nic moc. Liznute fakt len po povrchu, nic vyznamne to v divakovi nezanecha, a ze toto je to slavne filmarske umenie, pch ....... 50 %(30.1.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace