Kráska a Ošklivka

• Belgie

The Hottie & the Nottie

Komedie / Romantický

USA, 2008, 87 min

Pohodová komedie má málo bodů kvůli tomu že v ní hraje Paris, navíc skoro-dokonalou princeznu (takže vpodstatě oprávněně). Navíc se na ni dá kouknout vícekrát viz. doporučené filmy . ____ Dokonce i na imdb je to mezi spodní 50-kou http://www.imdb.com/chart/bottom?tt0804492 ale slusna komedie. ____ Nejsem fanouškem Paris, ale někteří fanoušci mě opravdu dokáží pobavit viz. Chris http://www.youtube.com/watch?v=kHmvkRoEowc . Nicméně na ní obdivuji že si nenechala zvětšit prsa (nenechala, žejo?). ____ DOPORUCENE FILMY ____ Na parodie od Mela Brookse http://www.csfd.cz/reziser/366-brooks-mel/ a na http://www.csfd.cz/film/133842-50-x-a-stale-poprve-50-first-dates/ jsem se koukl víckrát a neomrzely mě. Nicméně podobně nedoceňená komedie je http://www.csfd.cz/film/237299-superhero-movie/ . ____ HLASKA ____ (+) "Myslis, ze jeji otec je pekar, ze upekl takove kolace." v angličtině buns znamená jak zadek tak i koláč ____ ANAGRAMY ____ Cristabel je anagram k Scab Liter ("Svrabivy Odpad") ci Brats Lice ("Spratkovi Vsi") , viz. http://wordsmith.org/anagram/anagram.cgi?anagram=cristabel (anglicky) . ____ ZAJIMAVA SPIKNUTI ____ 1) natočili to aby zvýšili Paris karmu. 2) takže je dobré si udělat plastiku či make-up? Jestli vypadáš či chceš vypadat takhle tak jo http://www.iwatchstuff.com/2007/12/21/hottie-nottie-trailer.jpg . 3) spousta lidí nepřekousne vtipy na ošklivé lidi a holokaust, ne že by ty dva spolu souviseli 4) ošklivka je jedna z nejlépe vytvořených ženských postav(15.9.2009)

• karinakari

Ach bože!!!! Víc po shlédnutí TOHODLE nejde ani říct..To že je Paris "úžasná" herečka ví všichni, ale ona snad není ani člověk??!! Přijde mi, že i můj pes by dokázal zahrát její roli líp (no dobře můj pes asi ne, ale její čivava určitě). Sice musím uznat, že v tomhle filmu dokáže i vést dialogy (mám v paměti film, kde neřekla ani slovo, jen bylo slyšet, co si myslí v hlavě), ale i tak to teda stojí za starou bačkoru. Kdyby se na ní aspoň hezky koukalo, ale jen když si jí vybavím, vrací se mi zpět mé dětské noční můry. A námět typu "z ošklivky kráska a já se do ní zamiluju" není taky zrovna originální. Mohli jsme to vidět i v stupidní telenovele Ošklivka Betty. Bohužel, musím poznamenat, že jsem viděla i horší paskvily, ale to nemění nic na tom, že tohle je odpad odpadní nejodpadnější.(24.9.2011)

• odbornicka

od tohto filmu sa hned očakáva, že škaredá je tá dobrá a krásna je tá mrcha. Že pekná Paris je bohatá a kamaráti sa len so svojími modelkovskými kamoškami.. A hlavná zápletka sa bude ovíjať okolo nejakého princa, ktorý má záujem o Paris, ale nakoniec zistí, že dobré srdco má jej kamoška a tú si vezme a budú šťastní až do smrti.. Priebeh filmu ma celkom prekvapil, lebo Paris je nielen v roli krásnej, ale aj dobrej. Ide jej o dobro nechutnej kamošky, ktorá sa ani nesprávala milo. Po tom ako sa zmení aj tá škaredá na peknú si chlapík uvedomí, že si s ňou viac rozumie.. Paris to zoberie v pohode a dopraje kamoške len to najlepšie. Takže dá sa povedať, že ma tento film trochu prekvapil. Nemám rada úplne predvídateľný dej už z obalu. Ale stále herecké "výkony" stoja za odpad, takže za **(5.9.2011)

• KateW

Nebýt Paris Hilton tak by film získal aspoň 2*,ale takhle? Její herecký výkon byl tak "přirozený" až se mi z toho kroutily prsty. Co se týká filmu,tak nejde o noc nového ani originálního,jen další film o ošklivé holce, ze které se vyklube kráska a takových filmů už je spousta a mnohem lepších( např. Taková normální holka) . Nebýt těch blonďatých pitomostí,tak by to byla celkem dobrá oddechovka.(13.10.2011)

• Le_Chuck

Nebezpečne prostoduché a nevtipne prvoplánové znásilňovanie morálnych klišé dvoma obludami v hlavnej úlohe. Nate je fackyhodný, otravný, trápny looser a prdiaca Cristabel (panenka mária, princezna Diana a Opah Winfrey v jednom) hotová balada pre dušu. Potešilo, že po sto rokoch zablúdila do našich končín krásna Al Lambertová, ktorá svojou nešťastnou roličkou ako tak tlmila moje utrpenie. 10%(23.2.2009)

• - Paris Hilton byla za svůj výkon ve filmu v roce 2008 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku. (Pepinec)

• - Za první víkend tento film vidělo průměrně v jednom kině jen 28 diváků. (HappySmile)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii, a to po dobu méně než 5 týdnů. (rafix)