Kráska a Ošklivka

• USA The Hottie & the Nottie (více)
všechny plakáty
Trailer

Krasavice Cristabel, kterou Nate od dětství zbožňuje, má nejlepší kamarádku June. Ta ale moc půvabu nepobrala a Nateovi chvíli trvá, než pochopí, že krása není všechno.  Romantická komedie režiséra Toma Putnama s Paris Hiltonovou a Joelem Davidem Moorem v hlavních rolích vypráví o mladíkovi, který nezapomněl na svou dětskou lásku a chce ji znovu získat. Nate Cooper zbožňoval Cristabel Abbottovou už jako malý kluk a i když má za sebou pár známostí, stále touží jen po ní. Proto se vrátí do Los Angeles, a když zjistí, že není zadaná, doufá, že se mu podaří přesvědčit ji o svých citech. Jenže to má jeden háček. Kráska Cristabel má nejlepší kamarádku June (Christine Lakinová), která zrovna moc půvabu nepobrala, a přesto jsou tyhle dvě holky nerozlučné. Bydlí spolu, chodí spolu na jógu a šly by spolu i na rande, pokud by June ovšem nějaké měla. Cristabel odmítá nechat přítelkyni doma samotnou a Nate dělá, co může, aby June dohodil nějakou tu známost. Jenže o ošklivku nikdo nemá zájem, a teprve když se s ní spřátelí a June vystoupí ze své kukly, si Nate uvědomí, že dívkou jeho snů možná vůbec není Cristabel... (oficiální text distributora)

Trailer

MM_Ramone

Paris Hilton, Paris Hilton, Paris Hilton. Furt som počul o akejsi Paris Hilton, furt toto meno na mňa odniekadiaľ vyskakovalo. Vraj je to ambiciózna celebrita, protekčná herečka z dysnastie klanu milionárskej rodiny Hiltonovcov. Tak som si povedal, že by som si mal teda konečne pozrieť nejaký film, v ktorom si táto blonďavá Američanka zahrala. Siahol som po snímku "Kráska a Ošklivka" (The Hottie and the Nottie), ktorý bol natočený v roku 2008. Nenáročná romantická komédia o dvoch nerozlučných kamarádkach. Jedna je sexi, druhá hotová obluda. Ukáže sa však, že krása nie je to najdôležitejšie. Podľa nízkych hodnotení užívateľov tejto databázy a vo veľkej miere silne negatívnym komentárom som očakával totálne odpadovú filmovú pohromu. Ja by som to však do odpadu nehádzal, aspoň jednu hviezdičku si to určite zaslúži. * ()

Le_Chuck

Nebezpečne prostoduché a nevtipne prvoplánové znásilňovanie morálnych klišé dvoma obludami v hlavnej úlohe. Nate je fackyhodný, otravný, trápny looser a prdiaca Cristabel (panenka mária, princezna Diana a Opah Winfrey v jednom) hotová balada pre dušu. Potešilo, že po sto rokoch zablúdila do našich končín krásna Al Lambertová, ktorá svojou nešťastnou roličkou ako tak tlmila moje utrpenie. 10% ()

genetique

Dementné a blbé. Ale to som vedel už vopred, keďže na obale DVD svietilo meno Paris Hilton. Smutné je, že už len zo zvedavosti si to pozrie strašne veľa ľudí, a iným filmom, ktorých kvality sú na oveľa vyššej úrovni, sa nedostáva toľko pozornosti. Ale myslel som si, že to bude horšie, takže moja jedna hviezdička je ozajstným prekvapením aj pre mňa. 30%. ()

castor

Paris nemusí zákonitě znamenat zlo, tudíž "odpadové!" hodnocení nečekejte. Místy úsměvná, naprosto standardní a především veskrze "nezávadná" záležitost, těžící z omletého tématu, kterak krásná Barbína a ošklivá Nicka proplouvají životem. Na dětské hvězdičce "Al Lambert" se maskéři náležitě vyřádili, zbytečně "kritizovaná" Paris pak zvládá i jiné role než ty z amatérského porna!! Viděl jsem podstatně horší.. Nebudu jako jiní filmu, u kterého jsem se několikrát nenuceně zasmál, dávat mizerné hodnocení.. 40% si zaslouží.. ()

Slasher

Blbka & hnuska, můj první film s Paris ve větší roli. Stupidní to sice je, ale čekal jsem vyšší míru demence. Hlavně ale, je to dostatečně zábavný. Naštěstí. Prostě máte-li chuť na hodinu a půl vypnout mozek u průměrný komedie s tou nejblbější, namachrovaně se pitvořící, ale ne úplně nepříjemnou celebritou (i když hlavní hvězdou filmu je Joel Moore), tohle je myslím dobrá volba. ()

• Za první víkend tento film vidělo průměrně v jednom kině jen 28 diváků. (HappySmile)
  • Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii, a to po dobu méně než 5 týdnů. (rafix)
  • Paris Hilton byla za svůj výkon ve filmu v roce 2008 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku. (Pepinec)

Související novinky

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány

22.02.2009

Než vám ráno přineseme souhrn vítězů letošního udělování Cen Akademie, je tady už tradiční předehra – Zlaté maliny. Jednoznačnými vítězi se stali Mike Myers, Paris Hilton a... pozor, překvapení... se…