Kráska a Ošklivka

Kráska a tá druhá

Komedie / Romantický

USA, 2008, 87 min

• castor

Paris nemusí zákonitě znamenat zlo, tudíž "odpadové!" hodnocení nečekejte. Místy úsměvná, naprosto standardní a především veskrze "nezávadná" záležitost, těžící z omletého tématu, kterak krásná Barbína a ošklivá Nicka proplouvají životem. Na dětské hvězdičce "Al Lambert" se maskéři náležitě vyřádili, zbytečně "kritizovaná" Paris pak zvládá i jiné role než ty z amatérského porna!! Viděl jsem podstatně horší.. Nebudu jako jiní filmu, u kterého jsem se několikrát nenuceně zasmál, dávat mizerné hodnocení.. 40% si zaslouží..(3.3.2009)

• bolf!k

Předem říkám, že jsem to neviděl, ale po zhlédnutí traileru se ptám, KDO se na to moh vůbec koukat?? Paris je marná herečka a navíc ani není nijak extra pěkná. Plus ty nechutný vtípky, který na nás producenti chrlí už v ukázkách mě dávají jistotu, že když se tomuhle veledílu vyhnu, tak o nic nepřijdu. WTF..jestli něco odpad, tak tohle.(17.10.2008)

• FuQi

Jednu hvězdičku jsem dala jen kvůli herci (Joel David Moore), protože je jeden z mých oblíbených. Ostatní herci se tam absolutně nehodili - Paris Hilton má představovat krásku, tady ale režisér udělal chybu, Christin Lakin se má přeměnit v krásku, ale svým věkem a vzhledem to naprosto zkazila a Johann Urb to celé jen podtrhl. V tomto filmu je jasně stanovené pravidlo: hezcí s hezkýma a oškliví s ošklivýma; a to naprosto znehodnocuje celý žánr romantiky. Hodnotím jako podprůměrný.(1.7.2016)

• Lencha

Jejda...kráska Paris??? Postava dobrá, ksicht hroznej...a ta druhá...chuděra Christine, taková je to pěkná holka a takovou zrůdu z ní udělali...některý scény byly tak odporný, že bych z toho blila, bleeee:-((( A mužské osazenstvo tohodle filmu....další hnus:-( No, bez tohodle filmu by se světový filmový průmysl obešel na 100%. Námět tu byl už několikrát a daleko líp zpracovanej...prostě nuda a ještě chvílema odporná...:-((((12.8.2009)

• Cortesz

Jednu jedinou hvězdu, tkerou jsem ochoten dát, je jen čistě za starou, známou ze seriálu Krok za Krokem a pořád krásnou ( samozřejmě až v v druhé půli filmu) Christine Lakin a k tomu ještě pořád nezapoměla komediálně hrát, zde zachraňuje co se dá, ale sama na to zkrátka nemá. Paris ji nepomáhá, sice se na ní také pěkně kouká, ale ona je sand opravdu jak odlitá z plastu, Joel Moore je také takový břídil, nevím kde ho vyhrabali, sám vypadá dost škaredě. Scénář, děj, kamera je děs, o tom nemá ani cenu se zmiňovat, k tomu všemu ještě maximálně předvídatelnej, nebýt Christine Lakin, tak jasný odpad.(28.11.2008)

• - Paris Hilton byla za svůj výkon ve filmu v roce 2008 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku. (Pepinec)

• - Za první víkend tento film vidělo průměrně v jednom kině jen 28 diváků. (HappySmile)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii, a to po dobu méně než 5 týdnů. (rafix)