Kráska a Ošklivka

Kráska a tá druhá

Komedie / Romantický

USA, 2008, 87 min

• megan017

Na komedii to sice není tolik vtipné, ale že by to bylo vyloženě nestravitelné a nekoukatelné, to se říct nedá. Paris je známá pro své neherectví, které kdyby se převedlo do matematiky, tak tvoří dokonalý zápor, ale aspoň tady dokázala vypadat jako docela milá a starostlivá kamarádka, když přimouříte obě oči. Christine Lakin byla herecky ze všech nejlepší, která(chudák holka) nenarazila od dob Step by Step na pořádnou roli, což je podle mě škoda. Já se na to koukla a čas mi hodně rychle utekl, nijak jsem se nenudila a Paris mi to nekazila. Klišé jak bič, ale najdou se tu vtipné momenty.(27.10.2015)

• odbornicka

od tohto filmu sa hned očakáva, že škaredá je tá dobrá a krásna je tá mrcha. Že pekná Paris je bohatá a kamaráti sa len so svojími modelkovskými kamoškami.. A hlavná zápletka sa bude ovíjať okolo nejakého princa, ktorý má záujem o Paris, ale nakoniec zistí, že dobré srdco má jej kamoška a tú si vezme a budú šťastní až do smrti.. Priebeh filmu ma celkom prekvapil, lebo Paris je nielen v roli krásnej, ale aj dobrej. Ide jej o dobro nechutnej kamošky, ktorá sa ani nesprávala milo. Po tom ako sa zmení aj tá škaredá na peknú si chlapík uvedomí, že si s ňou viac rozumie.. Paris to zoberie v pohode a dopraje kamoške len to najlepšie. Takže dá sa povedať, že ma tento film trochu prekvapil. Nemám rada úplne predvídateľný dej už z obalu. Ale stále herecké "výkony" stoja za odpad, takže za **(5.9.2011)

• KateW

Nebýt Paris Hilton tak by film získal aspoň 2*,ale takhle? Její herecký výkon byl tak "přirozený" až se mi z toho kroutily prsty. Co se týká filmu,tak nejde o noc nového ani originálního,jen další film o ošklivé holce, ze které se vyklube kráska a takových filmů už je spousta a mnohem lepších( např. Taková normální holka) . Nebýt těch blonďatých pitomostí,tak by to byla celkem dobrá oddechovka.(13.10.2011)

• FuQi

Jednu hvězdičku jsem dala jen kvůli herci (Joel David Moore), protože je jeden z mých oblíbených. Ostatní herci se tam absolutně nehodili - Paris Hilton má představovat krásku, tady ale režisér udělal chybu, Christin Lakin se má přeměnit v krásku, ale svým věkem a vzhledem to naprosto zkazila a Johann Urb to celé jen podtrhl. V tomto filmu je jasně stanovené pravidlo: hezcí s hezkýma a oškliví s ošklivýma; a to naprosto znehodnocuje celý žánr romantiky. Hodnotím jako podprůměrný.(1.7.2016)

• Averelli

Proboha.. ta Paris je táááák sexy.. podejte mi někdo kýbl!! Paris mohla na tomto filmu ušetřit za maskéra.. stačilo aby si s Christine vyměnili role a nenalíčily se :D ...zajímavé, že v každém filmu který Paris produkuje je ohromně sexy a úžasná a dokonalá.. škoda že jí v každém filmu nerozpižlaj jako v Domu voskových figurín, to by byla aspoň zábava :)(27.2.2010)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii, a to po dobu méně než 5 týdnů. (rafix)

• - Za první víkend tento film vidělo průměrně v jednom kině jen 28 diváků. (HappySmile)

• - Paris Hilton byla za svůj výkon ve filmu v roce 2008 oceněna Zlatou malinou pro nejhorší herečku. (Pepinec)