Kráska a Ošklivka

• USA The Hottie & the Nottie (více)
všechny plakáty

Krasavice Cristabel, kterou Nate od dětství zbožňuje, má nejlepší kamarádku June. Ta ale moc půvabu nepobrala a Nateovi chvíli trvá, než pochopí, že krása není všechno.  Romantická komedie režiséra Toma Putnama s Paris Hiltonovou a Joelem Davidem Moorem v hlavních rolích vypráví o mladíkovi, který nezapomněl na svou dětskou lásku a chce ji znovu získat. Nate Cooper zbožňoval Cristabel Abbottovou už jako malý kluk a i když má za sebou pár známostí, stále touží jen po ní. Proto se vrátí do Los Angeles, a když zjistí, že není zadaná, doufá, že se mu podaří přesvědčit ji o svých citech. Jenže to má jeden háček. Kráska Cristabel má nejlepší kamarádku June (Christine Lakinová), která zrovna moc půvabu nepobrala, a přesto jsou tyhle dvě holky nerozlučné. Bydlí spolu, chodí spolu na jógu a šly by spolu i na rande, pokud by June ovšem nějaké měla. Cristabel odmítá nechat přítelkyni doma samotnou a Nate dělá, co může, aby June dohodil nějakou tu známost. Jenže o ošklivku nikdo nemá zájem, a teprve když se s ní spřátelí a June vystoupí ze své kukly, si Nate uvědomí, že dívkou jeho snů možná vůbec není Cristabel... (oficiální text distributora)

TimStar

Řekl bych že jedinej film ve kterým Paris Hilton hraje pořádně. A taky gratuluju, že tu ošklivku dokázali udělat tak hnusnou až se mi z toho zvedal kufr ()

Chlo0opek

Úplně klasický film s tímto tématem, kterých již zde bylo mnoho, ale člověk se aspoň uvolní, vypne, i zasměje. June je zpočátku opravdu strašná:) Slabší 3*. ()

Tibb-Shäe odpad!

Paris Hilton má počas celého filmu na ksichte ten jej priblblý sfetovaný úsmev, ktorý vo mne vyvoláva silnú túžbu dať jej facku. Možno potom by zmenila výraz a našla by sa v tom filme aspoň jedna scéna, kde by aj HRALA. Ostatní nie sú až takí zlí, ale sú dosť zlí na to, aby nestáli za zmienku. ()

Mirrabel

Obyčejný film o jedné krásné a druhé ošklivé. Téma jak z ošklivky udělat krásku je už ohrané. Paris v lavní roli nebyla tak strašná jak by se mohlo zdát a na Joel Moore se vizážisti vyřádili, jinak fajn kulisa k uklízení:) ()

lesotho

Dost nudné, děj děsně průhledný a ta paris :o) no to je případ. Nechápu, kde vzala, že umí hrát. Pokaždé vypadá, že pózuje pro paparazzi. Vlastně jsem to ani celé neviděla, musela jsem to občas přepínat. Ale tak na hvezdičku to asi má :o) asi díky christine. ()

Martineq15

Většina hodnotitelů a komentujících je zaujatých vůči Patis Hilton. Já se dokáži podívat na film bez předsudků. Navíc na Paris je krásný pohled, takže to jsou body jedině nahoru. Trošku jednodušší scénář, ale pohodvá komedie na odreagování s příjemnou muzikou. Proč by ne. ()

bratr_jezek

Největší chybou bylo asi obsadit Paris Hilton. Ona totiž není až tak krásná, jak si tvůrci myslí a hrála (pardon, to je pro ni příliš laskavé) vlastně sama sebe, prázdnou blonďatou slupku, která jen hezky vypadá, ale to je vše. Už v půlce filmu nechápete, co na ní hlavní hrdina vidí, zvlášť, když "ošklivka" vypadá jako okatý maskérksý trik (ty zuby jsou děsivé, jinak nic co by nespravilo trochu o sebe pečovat, navíc Cristine Larkin už od seriálu Kork za krokem roste do krásy a ošklivka se z ní dělá těžko). Je až předvídatelné, že se do ní hlavní hrdina zamiluje (vlastně opět pardon, on už jí miluje od základky, protože jí dal valentýnku, ale vzpomene si na to až když jí málem ztratí a uvědomí si, že celou dobu toužil po ní, a proto vyhledával její "krásnou" kamarádku). Zní to šíleně. Navíc je to místy opepřeno o opravdu stupidní dialogy. Když se objeví na scéně namachrovaný zubař (vypadá jako oživlý Ken od Barbie a inteligentně by ho ta plastová figurka strčila do kapsy), otevřela se mi kudla v kapse a nechápal jsem, jak někdo může z takovýho seladona být "mimo." Být hlavním hrdinou, tak každá jeho věta aktivuje mou pěst a vzápětí drtí ten jeho samolibý úsměv. ()

Maeve.Orion odpad!

Paris sa opäť ukázala v žiari reflektorov ako strašne aleže strašne zlá herečka. A ešte k tomu rola, ktorú hrá má byť Kráska, no tak to je snáď zlý vtip. Odpad, odpad. ()

Sylviiik

Ať žije Paris! :D NE, vážně. V tomhle filmu hrála celkem obstojně, alespoň mně to stačilo. Hlavní hrdina je možná dobrý bavič, ovšem krasavec ani náhodou, škoda. Jinak filmu nemohu vytknout ani nedostatek humoru, ani láskyplný konec a romantiku. A co chci vyzdvihnout nejvíce: práci maskérů. Když totiž maskéři chtějí z ženy udělat ošklivku, většinou jí ustřihnou ofinu, dají brýle a rovnátka, a toť vše. Ovšem tahle ošklivka, to je naprosto jiný level :D Tleskám! ()

Zlaté maliny rozdány

Zlaté maliny rozdány