Úsměvem ke štěstí

(neoficiální název)
  • USA Validation

Hugh Newman (T.J. Thyne) pracuje na konci tmavé chodby jednoho parkoviště a potvrzuje zákazníkům parkovací lístky. Obyčejná, nudná práce, že? Ale proč je u něj taková fronta? Hugh se totiž od tisíců podobných zaměstnanců něčím liší. Na každého se usměje a každému řekne něco krásného. Dělá to proto, že miluje lidské úsměvy. Jenže když se jde jednou nechat vyfotit na řidičský průkaz, potká dívku, která všem jeho pokusům o vyvolání úsměvu odolává... (Kryat)

prochyn

Trochu naivní příběh ve stylu Pošli to dál. Ale chlápek, který se na mě na parkovišti usměje a řekne něco povzbudivého, tak ten pro mě udělá víc než nasraný ministr financí. Zuby mám v dobrým stavu, zkusím se víc usmívat. I na lidi. ()

Elephant13

Pravděpodobně nejlepší krátkometrážní film, který jsem kdy viděl. Tolik pozitivní energie. Život by byl k nevydržení bez úsměvu :-). ()

Arigato

S úsměvem jde všechno líp a nic nestojí, tak nač se pořád koukat na ty zamračený obličeje? Příjemná jednohubka pro lepší náladu. ()

Pwetrus

Výborný krátkometrážní film... opravdu zvedne náladu, a to naprosto jednoduchým, skoro až směšným způsobem. ,,I just wanted to see you smile..." ()

Zaara

Veľmi pekný krátky film, ktorý každému vyčarí úsmev na tvári. Páči sa mi spracovanie a veľmi na mňa zapôsobilo, že bol natočený v čierno-bielej farbe. Takisto veľmi dobre vybrali aj herecké obsadenie. ()

LencaN

Úsměv je silnou zbraní. A spolu s vlídným slovem zmůže hodně :) mám tenhle filmeček moc ráda, pokaždé zahřeje u srdíčka a neokouká se. Je jednoduchý, tomu koresponduje černobílé provedení, super herci a hlavně nosnou předností je myšlenka :) ()