poster

Saturday Night Live: The Best of Will Ferrell (TV pořad)

Komedie

USA, 2002, 72 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (6)

 • H34D
  ***

  Kvalitou poměrně nevyrovnaný soubor, rozhodně ne těch "nejlepších" skečů Willa Ferrella. Scénky jsou točeny naživo, proto mají určité kouzlo aktuálnosti, vtip improvizace, ale sem tam trpí i slabší připraveností (např. pointa Lovers in Hot Tub se jaksi vypařila). Rozhodně ne vše bylo vtipné a v podstatě nic nebylo geniální, takové fikční rozhovory zvládá Sacha Baron Cohen mnohem líp... Celkově málo soudržná, lehce nadprůměrná dávka vysoce nadprůměrného komika Willa Ferrella. 6/10(23.7.2009)

 • Terva
  *****

  Will Ferrell = 100 %(29.5.2011)

 • ladko
  *****

  Dvd za 7 dolárov - no neodolal som...Niektoré skeče geniálne(dog trainer, Robert Goulet, Celebrity Jeopardy, Bush...), niektoré slabšie, ale inak absolútna paráda. A interview u Conana s Robertom Gouletom nemá obdoby:). Bush: "I will work 24/7. That's twenty four hours a week....Seven months."(22.9.2008)

 • neoBlast
  ****

  Pro člověka jako já, který se teprve nedávno zamiloval do konceptu SNL je tohle povinná vycházka do historie, protože Will Ferrell je jedním z nejvýznamnějších pilířů, na kterém kdy byla Sobotní šou ve své době postavena. Samozřejmě ne všechny skeče jsou stejně silné, a už vůbec ne kvalitativně vyrovnané, což může být námětem pro diskuzi, ale improvizace Willa Ferrella je obdivuhodná bez jakýchkoliv námitek. 70 %(8.1.2012)

 • Paity
  ***

  Není to nic extra, asi takto by mělo znít hodnocení. Will Ferrell je do jisté míry šílenec a scénky promítané to dokazují.(28.5.2012)

 • cici24
  ****

  Dobrý ,ale né stoprocentní....Všichni jsou výborní komici, ale některý věci mi trochu přišly trapné(19.8.2009)