Adam je hodný kluk, který by pro svou lásku udělal cokoliv. Nemá však úspěch, a tak se rozhodne, že změní taktiku a bude se chovat zcela opačně. Jenže to se nelíbí Molly, která je dívkou Adamových snů. V hlavní roli americké romantické komedie Josh Henderson.  Hrdinou americké romantické komedie je typický dobrák Adam (Josh Henderson), který by se pro svou přítelkyni Cynthii rozkrájel, ale ona to stejně neocení a nakonec ho vykopne. A tak se Adam rozhodne, že pokud holky o hodné kluky nestojí, bude se chovat jako hajzlík - a ono to funguje. Jedině Molly, jíž se nové Adamovo chování ani jeho teorie vůbec nezamlouvají, s ním nechce nic mít. Jenže právě ona je dívkou jeho snů… Režie se ujal Scott S. Anderson. (oficiální text distributora)

Lucas87

Šukézní kundy, hlavní postava přeleštěný týpek ... no prostě jednorázová konzumace nic víc od toho nečekejte. ()

dEst28 odpad!

Po dvaceti minutách vypnutá televize a radši jsem šel spát. Pro mě aspirant na titul nejhorší film vůbec. ()

pistik

Tak keby som toto nemal na HBO zadarmo, nikdy by som nad takou neskutočnou a nereálnou blbosťou nestrácal čas. Americký scenáristi znova dokázali že žijú totálne mimo reality. ()

Design

Klasická komedie , která neposkytne ani moc humoru. Děj se odehrává v církevní škole, klasická zamilování atd.. ale chybí humor a ten vtip má být asi v tom že v církevní škole učí fařáč témata ohledně sexu anebo ve slizkém ztroskotaném kamarádovi. Nevím no pro mě teda hodně málo i na ten průměr dost schází. Slabší komedie... ()

hyper01

První třetina filmu dost nevyvážená, klasický americký totálně nereálný scénář (což se ovšem dá říct o celém filmu). Potom však děj, přestože se autoři drželi stokrát ohraného tématu, začal být celkem svižný a zajímavý. U závěrečných scén mi dokonce přeběhl i mráz po zádech (taky se divím). Celé je to doprovázeno vynikající hudbou a nakonec z toho vyšel, překvapivě, dost dobrý film. Výsledek - tři a půl hvězdy, zaokrouhleno na 4. ()

mdouglas odpad!

V polovině jsem odpadl, dál už to opravdu nešlo. Chápu, že takovej snímek může imponovat 10 - 15 letejm dětem, který nemaj příliš vysoký kulturní nároky. U kohokoliv staršího tomu moc nerozumim. "Příběh" je tak lacinej a tolikrát zpracovanej, tolikrát špatně, že už to musí člověka odradit. Herecký výkony žádná sláva, kamera klasická průměrná seriálovka a do toho ještě nepovedenej špatnej dabing. Nic pozitivního, zábavnýho nebo zapamatováníhodnýho na tom nevidim. Takovejhlech "snímků" vzniká ročně několik stovek, všechny pro průměrný, podprůměrný a naprosto nenáročný diváky. Nic pro mě. 5% ()

Likan7

Nikomu nevadí, že Chaningové Tatumové táhne na 30. Je krásná, takže jí šoupněme do role mladý středoškolačky, která se točí kolem dvou kluků. Koho si vybere? Klaďase, nebo drzýho frajera? Proboha, to je napínavý. Všichni tu jsou modelky, modelové a všem je zoufale víc než sladkých 18, 19 jako jejich postavám. Všechno je to nudný, klišoidní, předvídatelný a nejlepší zážitek máte z postavy Tatumový, který toho Chaninga přejete, protože to je prostě pěknej pár. Tenhle film neřešte a nechte ho.. ()

Zajija

Ani nevím co mě přimělo se na tuto romantickou komedii podívat. Nejspíš obsazení krásné Jenny Dewan ( Let´s dance), jenže ani ta mi nerozmluví tvrzení, že je to takřkao ničem herecké výkony jiných herců jsou slabé. Dvě hvězdičky za Jennu Dewan a některé pasaže, které se mi líbili. ()

KdG

Typická trapnost pro náctileté. Není to vtipné, pořád tam něco raděj a odhalenou babu ve filmu člověk neuvidí. Jediná výhoda je že film nejni až tak dlouhej a že Jenna Dewan je celkem pěkná. Jo a na Joshovi Hendersonovi je něco teplýho, to mě nevymluvíte. ;-) ()

DadysGirl

Tak tak děvčata... Chlapi s námi jednají tak jak jim to dovolíme... A není na škodu se občas trochu vzepřít... Jinak jsem na tyhle filmy asi už trochu stará a nemá t pro mě TO kouzlo, ale i přes to jsem se pobavila... A Jenna Dewan je prostě kočka! ()

Dinsberg

Jerk Theory, celý film prosazovaná, na konci popřená. Chlap je vždy buď hodný pako nebo jen pako. Tak či tak je vždy bitý, protože žena nikdy neocení, co pro ni obětuje. ()

DanielP.

Co mi na tomhle filmu fakt štvalo je rádoby dospělé chování vs dětinské alá 14-16let... Hudba super, režie vázne, kameru raději nehodnotím. scénář rozbitej. ()

Teachman

Námět a zápletka: 2/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 1/10 ... Celkový dojem: 2/10. ()

Flamik

Je hodně těžké točit filmy o NIČEM. Tento film nepřináší nic nového, krásnej kluk a krásná holka se zamilujou a chvíli to trvá než si svou lásku "potvrdí." Celé se to odehrává na křesťanské škole s "bláznivým" farářem, ale kupodivu je to občas vtipné a celkově to nepůsobí nikterak hrozně, spíše naopak. ()