Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické

• Kanada Blood Countess
všechny plakáty

Netradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

Zpracování legendy o Alžbětě Bathoryové z produkce firmy North American Pictures proslavené akčními a erotickými snímky natočenými v Čechách a s českými herci (Peklo v řetězech 2, Temné zpovědi). I tentokrát vznikl film o Čachtické paní v českých exteriérech a účinkuje v něm několik obnažených českých modelek v rolích obětí legendární krvavé šlechtičny. (oficiální text distributora)

gjjm

Jedna hvězdička za vtipný nápad natočit film o Čachtické paní ve stejném roce jako Jakubisko, a přitáhnout tak na nudné lesbické porno v historických kulisách víc diváků. Nuda, nuda, kozy, šeď, šeď. ()

Tomasso001 odpad!

Stáhnul sem si to nechtíc místo pravé Bathory a hodně rychle mi to došlo, co je to za film jsem zjistil až tady a nedivim se že to má takové hodnocení.. Hudba mi trhala uši, celé je to nesmysl a herecké výkony naprd, to nemůže ani vzrušovat ty lidi co softporno sledujou ()

PetrPan2 odpad!

Natočit film o Čachtické paní, plný krásných, nahých a mučených žen tak, aby to byla neskutečná nuda je v jistém směru umění. A Lloyd Simandl je v tomhle směru mistr nad jiné povolaný. Když už člověk točí béčkové filmy, měl by mít snahu pokusit se alespoň o nějakou tu kontroverzní scénu, aby slušná část populace jej mohla hanět a posílat do pekel a ta zvrácenější část diváků vynášet do nebe. Celý film je o tom, že v mučírně (popřípadě v jiných místnostech) polehávají nahé dívky a tváří se, že je to nezajímá. Ve tváři mají stejný výraz naprosté pišišvornosti, jako já když omylem přepnu televizi na Rodinná pouta či Ordinaci v... Do toho všeho se ozývá děsná hudba a jednou za pět minut někdo promluví, aby ubezpečil diváka, že nesleduje němý film. Přitom starší Simandlovi filmy nebyly tak špatné... byly sice úplně blbé, ale měly své světlé chvilky nad kterými se člověk mohl pousmát a vyprávět o nich kamarádům. Prosím pane Simandl, dokažte, že jste dobrý béčkař a natočte po letech zas něco o čem budu moci vyprávět! ()

Master19 odpad!

Inu horor to je, ale sledovat... :-) Nicméně nechápu, že se na to Simandl nevykašle a neopře se do toho pořádně, vždyť nebylo zapotřebí mnoho, a dalo by se na tom profitovat mnohem víc, než na tomhle stupidním středometrážním soft paskvilu. ()

smolicek04

České filmy sa predsa nehodnotily na odpad, tak ani tento krát aj keď to má síce namále. Proavdu povediac mi tam najviac chýbalo napetie a tak ako to zahrali herci, to vie aj moja senilna babka. na začiatku 30 minútove ticho a po chvíli krik no žiaden strach. Išiel som do tojo z tým že sa mudem báť, alebo lepšie povedané aspoň to trocha pochopím ale ako sa zdá tak je to nuda. Mierne erotické ako sa tomu vraví, je podla mna hlúposť a to že sa nikto pred svojou smrťou nebojí je dosť blbé a hlúpe. ()

-ELFKA- odpad!

Ochraňujte nás, všetky božstvá sveta pred rádoby-filmovými počinmi Šimandla-pána samotných filmových pekiel!! Pre tento jeho hanebný počin neexistuje dosť silná kliatba!! Neverím, že niekto niekedy už tento "film" pozeral uplne celý. Ja som ho musela po prvých 10minútach začať preklikávať, cez množstvo naozaj neznesiteľných scén. Také zlé zábery ste zaručene ešte nevideli. Aj to najlacnejšie a najdementnejšie porno by si oproti tomuto zaslúžilo pOrnSCARA. ()

MsUtahraptor odpad!

Váhala bych nad hvězdičkou za kostýmy, kdyby jich tam bylo víc než perfektně vypadajících nahých "obyčejných vesničanek". Také kolonka "horor" mi v tomhle případě přijde zbytečná... Tedy pokud nejde o ironii... :D ()

coscarelli

Inscenačne mdlé a zlé. Nič tu nemá spoločné so žánrom a názvom . a nepovedalo to nič, ani len mäkké B. Myslím že s Lloydom S. Sme sa stretli pred rokmi pri Empire of Ash, ale to si už veľmi nepamätám. Skrátka, do tejto rieky už nevstúpim. Ale prečo je tu tá hviezda? 🙄 ()

rozbris odpad!

Původně, když jsem tento film stahoval měl název Bathory a já myslel, že to bude něco jinýho, ale jakmile jsme zjistil že tomu tak není a jmenuje se to jinak a viděl jsme že je to obsazeno i zde v CSFD musel jsme to shlédnou, protože film s takovým hodnocením jsem ještě neviděl. Ještě že to nebylo delší jinak bych už fakt skončil asi v Opavě. Tohle má být horor, to má teda k tomu hodně daleko, a tohle má být erotika no trošku jo ale tak šíleně protahovaná až byla na odstřel!!! Ani ta hvězdička se nedá dát za pěkný záběry nahých mladých holek, nedá nedá nedá nedá nedá a znovu nedá, děj tam nějaký byl to jsem musel asi zaspat, a hudba no to byl fakt děs pořád ta sama elektronická hudba to tam neměli v playlistu něco lepšího!!?? Nedovedu si představit že od Simandla uvidím ještě nějaký, to už bych byl na Opavu fakt zralý:-) Fakt by mě zajímalo jak mohly některé jiné jeho filmy dostat takové hodnocení!!?? Doufám, že tohle obsadí jedno z první míst v odpadu!!! A ne jen 169, které zde prozatím vidím. ()

bari68 odpad!

Aj keď podľa hodnotenia by som si tento film pred začiatkom a s vedomím 6-tich percent ani nepustil ,tak Simandlova Báthoryčka po eroticku mi nedala pokoja.Teraz akože neviem, čo týmto chcel ten ,,režisér,, Simandl povedať a neviem, prečo vlastne natáča jeden brak za druhým.Nechcem sa ,,opičiť,, a stáť v jednom rade s ostatnými s podobným názorom, ale kto film zhliadne, dá mi za pravdu.Dej absolútne nulový ,kostýmy ako z cigánskeho bálu , rozpočet vzhľadom, že sa natáčala v jednom ateliéri asi musel byť ultralacný....Ako softporno by ešte ušlo,aj keď režisér asi ani nevie ,že v 16.storočí neboli ešte silikónové prsia, by mi asi povedal, že v 16.storočí som tiež nebol režisérom ...a terazky hej! ()

AngiS odpad!

20 minut mi stačilo... Přišlo mi tak spíš jak hoooooooooooooooooodně nepovedený pokus o porno film. ()

fastum odpad!

Viděli jste nejdelší uvazování bezbranné dívky ke kříži? Ne? Tady to uvidíte navíc s dvěma bonusovými střihy na její kozy. ()

Zyne

asi jen za ty pekne holky, jinak film nema zadny dej, herecke vykony, scenar, vypravu a vlastne to ani neni film, ale jen sestrih zaberu na hezka zenska tela. jako vizualni kulisa k nejakym jinym cinnostem celkem uchazejici, jako seriozni film ani z rychliku ()

mira007

Tak jsem toto veledílo shlédl omylem, když jsem si ho stáhl v domění, že jde o Jakubiskovu verzi - nakonec jsem tedy zjistil, že tohle je asi víc k pokoukání než ten velkorozpočtový film a to jenom proto, že tam jsou hezčí nahatý holky, jinak je to bída. ()

Herman odpad!

Tohle jsem omylem stáhul místo Jakubiskovy Bathory a bylo mi to líto jen tak smazat když se na to můžu podívat a ohodnotit. A ano teď toho lituju. ()