poster

Bratz: Kouzelná křídla

 • USA

  Bratz Fashion Pixiez

Animovaný / Pohádka

USA, 2006, 69 min

Komentáře uživatelů k filmu (6)

 • draggo
  odpad!

  Sledování tohoto ve mě vyvolávalo takřka fyzickou bolest z onoho neředěného koncentrátu všeobjímající debility a naprosto odpudivé animace. Nebýt toho, že moje sestřenice to hltala s otevřenou pusou, vypnul bych to po dvou minutách. /5% a odpad!/(10.9.2011)

 • honajz
  *

  Jako tohle je pro holky, jasně. Středoškolačky zmítané city, případně holčičky, co si hrají na středoškolačky zmítané city. Ale ta animace je úděsná, jako bych hrál nějakou počítačovou hru, dialogy otřesné a životní moudra na zabití.(8.1.2009)

 • Ydrosten
  ***

  Mám doma malou slečnu ( dítě už není a dospělá taky ne - je jí 14 ) a má batoh, mikinu a pár věcí, související z tímdle. Do módy jsem se nikdy nikomu nepletl, takže jen pokývám hlavou a myslím si svoje. ×× ¤ ×× Samozřejmě je to něco co je určeno pro ty holčičky a komu je víc jak 15 ( ? ) tak je jasné že ho to bavit nebude. Hodnotit to za sebe je to jasný hodnocení, ale protože to dceru ( a 2 další kamarádky ) bavilo, budu hodnej a za dceru i za sebe dám normální 3 hvězdy. Komentář by se dal uplatnit na všechny filmy - opakovat jej tedy nebudu (21.3.2015)

 • Louie
  odpad!

  Nechtěl bych být dneska malou holčičkou...(17.1.2009)

 • unclejack
  **

  No, Bratz trochu povyrástli a majú svoje problémy, ktoré samozrejme vôbec nesúvisia s reálnym svetom. Dve hviezdy sú viac než dosť.(8.9.2014)

 • Desmi
  **

  Je to blbost, animace stojí za hovno, ale některé dialogy jsou vtipné..(16.11.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace