Abbey Road: Live (TV pořad)

Live from Abbey Road

Hudební

Velká Británie, 2006, 60 min

Slušné až nadpriemerné záznamy koncertov...pôsobivé večery strávené pri tomto neľutujem...(4.4.2009)

Nikoliv díky youtube.com (dokonce ani díky superstar apod. ..čovinám), ale pouze a jenom díky tomuto pořadu jsem (pro sebe) objevil skutečné MUZIKANTY. That's all. Thank's!(23.10.2011)

Poväčšine vymakané vystúpenia so skvelým zvukom.(16.1.2012)

Fantastický zvuk studia Abbey Road se nečekanou silou dokázal prodrat zastaralými reproduktory mého televizoru až k mému uchu a způsobit mi velké potěšení. A navíc bylo v podstatě úplně jedno, kdo ten zvuk vyluzoval, protože v tomto slavném studiu by patrně zněl dokonale i smíšený sbor moderátorů zpráv televize Nova.(14.1.2012)

Když se řekne Abbey Road, tak si můžeme vybavit x věcí. Především asi stejnojmenné album the Beatles + jeho slavný obal s přechodem, ale hlavně si asi všichni vybaví to slavné studio založené ve třicátých letech minulého století. A pořad Live from Abbey Road nám umožňuje nahlédnout přímo do studia. To vše ve skvělé kvalitě, s plným nasazením hudebníků. Myslím si, že si každý hudební fajnšmekr najde to své.(24.7.2010)