Tokyo Gore Police

(festivalový název)
  • Japonsko Tókjó zankoku keisacu (více)
všechny plakáty

Nejlepší členka elitní japonské jednotky "gore police" bojuje proti neustále se objevujícím mutantům a agresivním zrůdám. Ve svém oboru je absolutní špička, téměř neporazitelná. Vše se však zvrátí ve chvíli, kdy se sama stane "nakaženou" a dozví se pravdu o původu nákaz a skutečném charakteru vlastní jednotky. Japonský splatter, kterému není nic svaté. Hektolitry krve, mraky brutalit, fatalit, rozmašírovaných těl, bizardních postav a jedna krásná, na první pohled křehká dívenka uprostřed toho všeho... (Flipnic)

Pythonator

Hromada dokonalých a šokujících pětihvězdičkových gore scén, které jsou však bohužel poslepovány nesledovatelným lepidlem. Eihi Šiina a její nemilosrdný meč jsou k pomilování, hudba je perfektní a dokonale sedne a nápady jsou úchylně geniální, ale celé je to tak nudně pojaté, že se na to skoro nedá dívat. Jednoduše film, který nasere. Kdyby se toho ujal schopný režisér, co se nesnaží vykouzlit rádobyumělecké obrázky, mohl to být masakr hodný raného Petera Jacksona. Dokázal bych si něco podobného představit i v režii Roberta Rodrigueze. To by byla jiná jízda. PS: Japonci jsou vážně úchyláci. ()

Wez odpad!

naprosto debilní nuda-víc k tomuto nemám co nspsat-kdyby se šetřilo krvavými gejzíry a masakry byli podané trošku věrohodněji,možná z této sračky mohl být alespoň průměrný film,takhle se o něčem dobrým nedá absolutně mluvit.odfláklý děj,koneckonců i to gore stálo za hovno-mé jediné setkání s nippon kinematografií kromě Goro-býlí pes a to s filmem Grotesque zůstalo nepřekonáno ()

sibskyn

Vůbec nevím o čem to bylo. Je to strašná a naprostá pičovina, ale u které jsem se neskutečně bavil a dokázal jsem si jí naplno užít s pivem v ruce a záchvaty smíchu. Film, který určitě není pro všechny diváky, ale nebere se to vůbec vážně a chce to hlavně jenom bavit, což u mě svůj účel splnilo. ()

limited

Trikově velmi slabé, krev v Kill Billovi vypadala taky schválně přehnaně, ale když je průhledná jak malinovka, tak to je prostě o ničem. Typicky japonský absurdní nádech, mě tu vyloženě nebavil a nudil. Úchylné a brutální je to sice dost, ale prostě mě to nebavilo déle než pět minut. A to je dost málo i na splatter, který nemá žádné vysoké ambice. ()

amayii

Brutální nářez. Všude samá Ruka. Jen ta chybějící atmosféra a na přepálená stopáž tomu zatraceně škodí! ()

BigJohn02

Skvělá zábava podle mého gusta. Když si pomyslím, že jsem tenhle film objevil jen díky tomu, že jsem chtěl vidět Eihi Shiinu z Audition taky v nějakém jiném filmu... ()

p.a.n.d.a

Waw skvele som sa bavil no z rodinou by som to nepozeral :D heh. Sympatická herečka v hlavnej úlohe Eihi Shiina, ktorú som "objavil" v Konkurze z roku 1999. Charakterizoval by som tento film ako preštilizovanú, komiksovú, krvavú pecku s paradnou kamerou a výborným scenárom. Odporúčam pre Otrlejšieho diváka, ktorý ma už čo to napozerané a vie oceniť kvalitu. Moje hodnotenie 4 a pol hviezdičky. ()

Deacon59

Tenhle film jsem dlouho odkládal a měl jsem ho odložit navždy. za prvé film je dlouhej jak tejden před výplatou a za druhé jediné co je vidět jsou nesmyslné cákance krve. Mám rád gore, ale tohle bylo i na mě moc. Celkově se mi opět potvrdilo, že nejsem naladěn na Japonské filmy. ()

renegad

Pomerne vydarená žánrová jednohubka. Krv tu tečie prúdom a končatiny lietajú vzduchom. Slušná porcia nechutností aj nadsádzky ktorá pobavila. V porovnaní s o niečo starším Braindeadom je to dokonca o chlp lepšie. Navyše koniec ostal otvorený a tak sa priam núka pokračovanie. Za mňa jasné 4*. ()