Tokyo Gore Police

(festivalový název)
  • Japonsko Tókjó zankoku keisacu (více)
všechny plakáty

Nejlepší členka elitní japonské jednotky "gore police" bojuje proti neustále se objevujícím mutantům a agresivním zrůdám. Ve svém oboru je absolutní špička, téměř neporazitelná. Vše se však zvrátí ve chvíli, kdy se sama stane "nakaženou" a dozví se pravdu o původu nákaz a skutečném charakteru vlastní jednotky. Japonský splatter, kterému není nic svaté. Hektolitry krve, mraky brutalit, fatalit, rozmašírovaných těl, bizardních postav a jedna krásná, na první pohled křehká dívenka uprostřed toho všeho... (Flipnic)

Shanen29

No tak to je další Japonská uchylárna tvrdého zrna od Nišimuri.Film plný krve a nechutností,sexu a brutality,ale je to takové nemastné neslané,nedotažené do správnýho rajcu.Je to spíše taková efektní blbost vyčuraného rejže.Takové snímky se nedají zaškatulkovat a těžko se hodnotí,otázka je,co mám vlastně hodnotit??.Ty nesmysly? ANO!!!!! ()

Pauliee

Maximálna spokojnosť! Konečne nejaký poriadny splatter. Toto je japonská až by som to nazval šialenosť. Tvorci tohto filmu si dali ozaj záležať na všetkom. Asi ani nemusím spomínať že tu ide hlavne o gore a hektolitre krvi, ktoré striekajú prakticky všade keď sa začne zabíjať. Prvá polovica sa rozbieha pomaly, ale asi po takej hodine už nastupuje čistokrvný gorefest! Také bizarnosti sa teda nevidia každý deň. Je tu výborná hlavná hrdinka s vážnym výrazom tváre t po celý čas ale veľmi sexi oblečená na druhej strane. Milujem takéto brutálne krvavé flicky a keď na konci som uvidel vetu More gore coming soon tak som sa potešil ako snáď ešte nikdy. ()

MutantMarana

Je to ftipne, je to strasidelne, je to vzrusijuci, je to masakr, co vic si od toho prat. Kdo nepochopil si vic zahulte, nebo prihnete, pac todle je spicka! Parada! Cool! Treba ty reklamy a vubec, vice napovi galerie. A nadherny zensky, me se libila ta snek :o) Proste pro fandy zanru, nechapu, jak muze dat nekdo odpad, alespon kvuli ucte k trikarum a maskerum... ()

adamix

Spočiatku som čakal premakanú gore vyvražďovačku na ostrý ázijský spôsob, dostal som však japonský grc po trikovej, príbehovej i hereckej stránke a filmovej stránke vôbec. Už len za tú lacnú kameru by si zaslúžili dosekať. Bojová choreografia slabá, miestami sa nájde menšia originalita v tých monštrách, ale to je jediné plus. Toto je premárnená a stupídna sra*ka. Japonci nech zostanú radšej pri tvorení porna a tieto chujoviny nech si nechajú radšej pre anime. Za mňa 10%. ()

huhulalka

Naposledy jsem tak zasmála u Vesmírných kanibalů, výborné chuťovky, tolik nesmyslů pohromadě, takže snížit IQ na minimum a pěknou zábavu! ()

djbarrel

Maximální úchylárna, neskutečně bizarní příběh i celkový děj, magoři, mutanti, hektolitry krve, údy oddělené jakýmkoliv myslitelným způsobem . Z tohohle GORE stříká na kilometry daleko. A navíc se projevuje umění japonců ohledně atmosféry, ačkoliv každý ví že je to nemyslitelná úchylárna první kategorie, která by si klidně mohla vysloužit odpad! , tak atmosféra je taková, že se o ní dá opřít a většina rádoby hororů se zdaleka nevyrovná. Maximálně nechutné, brutální a perverzní. 80 % ()

maldoror16

Těšil jsem se... a je to vskutku neskutečně bizarní, halucinační a krvavý cyberpunkový (a mnoho dalšího) úlet (s několika hodně málo kouzelnými momenty... samozřejmě hlavně reklamy), ale... ale jako celek to prostě nesedí a až moc to sklouzává do určité samolibosti, samoúčelné přeplácanosti a nevyzrálosti/amatérštiny (a celkem často to žel až nudí... ta stopáž je teda fakt zbytečně přemrštěná)... triky jsou povětšinou dost umělé a občas vysloveně trapné (a to překvapivě i ta ultrakrvavost...), špatná kamera a ještě horší střih, postavy, z nichž ani jedna nezaujala, a dost nudní herci a akční scény, které ničím nestrhnou ani nenabudí... (a navíc opět jen zklamání a naštvanost, kdykoliv kdokoliv vezme do ruky katanu...). Nicméně zážitek to byl:) Takže 20%. ()

Nahmair

Yeaaah!!! To bola neskutočná zverina. Dialógy a príbeh akoby písalo 12 ročné dieťa, ale tá forma! Tie úžasné gejzíry krvi! Tie odseknuté ruky! Nohy! Tá japonka slimák! Tá japonka ustrica! To čudo čo zo seba dačo strieka! Tá motorová píla. Ten päsťomet! Ale hlave! Krvné trysky z odseknutých nôh pri poslednom súboji!!! Úžasné!!! ! ()

Sethlans

Tento film má všechno. Stačí, když začnete přemýšlet, co jste zatím videli a co se šílenějšího v další scénce stane. Bizarnosti a krve je v tomto filmu až příliš moc, ale to jaksi vubec nevadí. No co ještě tak k tomu napsat? Mně to moc překvapilo a dokonce se mi tento kousek líbil o krapet víc, než "Machine Girl" a "Meatball Machine". ()

dawe3

Uff, ale byla to fuška dokoukat skoro dvě hodiny trvající příval krve. Značně úchylné, bizzardní a násilnické. Film by si zasloužil trošku více humorných okamžiků, ale jinak OK - pokud si dílko pustíte s vědomím, že na vás 150min bude stříkat krev. Přece jen Braindead od PJ má v sobě víc. ()

kalysta odpad!

Jediným smyslem filmu je zvaděčit se divákovi, který přesně takový film chce. V čem je to kurňa lepčí, než Šeherezáda? Ta se podbízí ženám ve středním věku, TGP jejich NERD synům. Nemá to atmosféru, je to prvoplánová nuda proložená gore scékami, které se snaží být maximálně krvavé a originální. Film určený pro menšinu, do které nepatřím. ()

DMRaper odpad!

Tesil som sa, nielen podla hodnotenia a obsahu, co to bude za film. A prve co ma napadlo po 10 minutach bolo WTF? Taku blbost som asi este nevidel a po 20 minutach som to musel vypnut, lebo sa na to nedalo pozerat. Nepochopil som vobec o co tam islo. Stacil mi boj s retazovymi pilami a nevedel som, ci sa mam smiat alebo plakat... Necakal som, ze este uvidim film, ktory prekona Sucker Punch (s vypatim vsetkych sil, dopozerane do konca), ale stalo sa... Ako anime, by to mozno bolo super, ale ako film pre mna ODPAD! ()

Dacsus odpad!

Kurňa, takú hovadinu človek len tak nenájde, a to ani medzi najväčším brakom. Ako toto môže dakto porovnávať s Braindead (čo je na rozdiel od tejto chobotiny vtipný, skvelými dialógmi a scénkami nadupaný film), to aby som pochopil, asi by som musel mať absolútne rozfetovaný mozog. ()

Reesha

Paradni splatter. Chvilema jsem si rikal, ze tohle bych fakt nevymyslel ani ja. Kdyby nebylo nekterych hluchy mist, dal bych o hvezdicku vic. ()

Priest

Rádoby horor, který je spíše vtipný než strašidelný...ať už jde o penisový kanón nebo perfektní klub :D sakra sem se zasmál :D ()

Snakefinger

Čeho je moc toho je příliš. Létající kusy masa, cákance krve a nevím co všeho v jednom kuse váš přinutí zívat a dát si biftek. Zachraňuje to jenom japonský humor. Jinak prázdno. ()

BaseDallas

Tokyo Gore Police je jeden z najnápaditejších, najstrelenejších, najkrvavejších a najúchylnejších japonských výtvorov, aký kedy svet videl. Človek si ide oči vyočiť, koľko šialeností sa dá vtrepať do 110 minút. Školáčky, samuraji, mutanti, fontány krvi, odkazy na manga, zbraň strieľajúca ruky, čúrajúce kreslo, krokodília papuľa namiesto nôh...Úchylná zábava :) ()