Tokyo Gore Police

(festivalový název)
  • Japonsko Tókjó zankoku keisacu (více)
všechny plakáty

Nejlepší členka elitní japonské jednotky "gore police" bojuje proti neustále se objevujícím mutantům a agresivním zrůdám. Ve svém oboru je absolutní špička, téměř neporazitelná. Vše se však zvrátí ve chvíli, kdy se sama stane "nakaženou" a dozví se pravdu o původu nákaz a skutečném charakteru vlastní jednotky. Japonský splatter, kterému není nic svaté. Hektolitry krve, mraky brutalit, fatalit, rozmašírovaných těl, bizardních postav a jedna krásná, na první pohled křehká dívenka uprostřed toho všeho... (Flipnic)

arcticsky

Jestliže jste tvrdili o nějakém filmu, že v něm byly prolity hektolitry krve, posunete si při sledování tohoto hranice. Tokyo Gore Police je zábavně - úchylácký komiksový krvák, co se jen tak nevidí.... ()

Venous666

Vražda, smrt, zabití. Přesně tohle moje tělo potřebovalo... Dostat pořádný GORE snímek. Film graduje už od počátku a drží plný plyn až do konce. Beru to u sebe jako průkopník žánru GORE. Dosti dobrá scéna je hned na začátku, jak ten jeden policista pěkně spapá TU motorovou pilu. :-) ()

Gastovski

Příběh stojí za velký prd, stejně tak jako hercí, ale nelze tomu upřít, že je to šílená úchylárna. Pár světlých záblesků tu přeci jenom je: televizní spoty, zajímaví mutanti a jiní vykloubenci. Jednou podívat a potom smazat, v případě DVD spálit a zakopat. ()

Kolssteyn

Souboj motorových pil, soukromá samurajská policie, mutanti, potoky krve a neskrývaně špatné triky. Proč ne...? Rozhodně za shlédnutí stojí... byť po kotníky v krvi. ()

Caiiiczech

Ultrakrvavá šílenost s příliš nízkým rozpočtem, příliš nemotorným režisérem a příliš dlouhou stopáží. Desítky zdlouhavých a opakujících se rádobyefektních záběrů na hlavní hrdinku, střídají vtipné "robocopovské" reklamní vsuvky a "killbillovské" krevní sprchy z odsekaných částí těl. Osekat celý film a nechat jen půlhodinové torzo, byla by to daleko větší zábava. ()

drankeryth odpad!

Suhlasim sJ*A*S*Mom, ze je tento film strasna sracka a to pritom milujem filmy kde je gore, aj vela krvi a este amputovanie roznych casti tela. V tomto pripade to ale vyznieva nejako nijako pre mna. Cele to bolo bez ducha, gejziry krvi boli prehnane a az trapne a vsetko dookola tohoto filmu bolo take prazdne a nudne, ze som mal z toho pocit, ze to nevyznelo, ze by ma to bavilo pozerat. Bola to taka splatanina nazhromazdeneho odpadu, ktory vobec neposobil, ze by to bol skvely film a ani omylom vtipny pre mna, kde si mysleli, ze to ma tak byt. Velka trapnost plna bizarnych bytosti, ktore su vhodne pre uchylakov a od dobreho filmu to ma velmi daleko. ()

Pekisan

Je priam nemozne, aby nieco bolo take inovativne, inspirujuce a pri tom tak nudne. Ti japonci su fakt uplne inde. Masky a uchylno provokuce veci sa proste s opakujucim dejom rychlo zunuju. A ma to 2 hodiny! Z toho minimalne pol hodinu tvori pravidelne opakujuca sa scena. Normalna casova mizeria. ()

dessa odpad!

Co tím chtěl básník říci? Tuhle koninu jsem fakt nepobral...Tolik červené barvy, kolik se vyplácalo v tomto filmu, by stačilo na natření měsíce... ()

Tamten odpad!

Nesmyslný snímek, který vznikl pouze proto, že autor chtěl ukázat, že dokáže natočit nejnechutnější a nejúchylnější film. A ani to nedokázal. Vymyslel sice škálů "příšerných" záběrů, ale mají nulovou účinnost. Jedna injekční stříkačka v průměrném thrilleru má větší dopad na psychyku než celý tento film. Divák se potácí mezi přemýšlením, z jaké umělé hmoty udělali tyhle vnitřnosti tentokrát a přáním, aby už se začlo dít něco zajímavého. Srovnávat toto s Braindead nemá vůbec smysl, jedná se o úplně jiné kategorie. Nevidím jediný důvod, proč se na tenhle film dívat. ()

Chuppa

U některých scén jsem opravdu zůstal sedět s otevřenou pusou a nevěřícně koukal co si to ty Japonci dokážou vymyslet. Potoky krve a všudypřítomní mutanti, vcelku drsná a zvrácená podívaná. ()

Kozy9

Niečo tak nechutne absurdne, nereálne, sadistické, násilné, hlúpe, povrchné a extrémne zvrátené a nelogické som ešte nevidel. Taká dokonalá definícia japonskej chorej kinematografie na svete snáď ani nejestvuje. Tento snímok iba potvrdil pravidlo, že dva krát mínus je v konečnom dôsledku plus. Je to tak hlúpe a zlé, že to pôsobí dokonalo. Celý čas som sa neskutočne bavil a smial. Možno musíte byť mierne narušený, aby ste to brali ako zábavu, ale možno aj to bol zámer autorov. 90% ()

Tormentor665

Slušná sonda do života japonské společnosti, plánoval jsem výlet, ale přešla mě chuť:-) Nejspíš se i vyrovnávají se svou krvavou minulostí, ten Nanking je tam znát. Sice je to vykádačka, ale dohnaná do takového bizzar/extremu, že to nemá obdoby! ()

Bube1

Ty Japonci jsou prostě blázni! :D Někomu to sedí, někomu ne. Ve mně nechal tento film vcelku rozpačitý dojem, ale ve finále spíše pozitivní, takže naprosto pohodové 3 hvězdy. ()