V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

BoKo_CzT

Pre mainstreamového diváka možno až nudný, no pre mňa príjemný a miestami humorný film. Steve Conrad potvrdzuje, že vie robiť veľmi civilné a citlivé filmy o nás, obyčajných ľuďoch, ktorý nemáme pod oblečením super hrdinskú pláštenku, nepoužívame teleport, ani nenosíme pod pažou Berretu 92S. Conradove scenáre sú proste o skutočných ľuďoch z ich chybami, trápeniami a pre svet nepodstatnými malými úspechmi, ako to dokazuje aj vo Waltrovi Mittym, či Šťastí na dosah. ()

schindler

Seann William Scott alias Stifler z Prciček tady hraje ušláplýho debílka a nutno podotknout, že mu takové role vůbec nesedí. John C. Reilly u mě vychází jako vítěz, ale co je to platné, když spousta dobře rozjetých scének, které mohly být vtipné, tak nejsou. Jedním slovem, NEDOTÁHNUTÉ. ()

skoky25

Film bez ziadnych anomalii totalnych nahod a zakernosti. Obidvaja hrdinovia maju vlastne problemy a snazia sa toho druheho vyradit z hry o lepsie platene miesto. ()

Johgas

Ze života. Docela jsem se bavila. Za vrchol filmu považuju omluvu černošské komunitě :-) to bylo opravdu ulítlý. ()

Pythonator

Jediný film co znám, kde mě Seann William Scott nepobavil. Jako komedie slabé, ale jako ukázka života v americkém supermarketu dost dobré. ()

Maverick*

Měl jsem těžkej den, chtěl jsem komedii... třeba se Scottem... a ani nevím co jsem dostal. Vyloženě špatné to nebylo, ale vůbec mě to nezaujalo a nechalo mě to naprosto chladným... neurazí ani nepotěší. ()

sun.eagle odpad!

ted nevím jakou funkci ma tehle film? pobavit? To že ani jednoho z těch dvou hlavních herců nesnáším neovlivnilo to že tenhle film je o ničem. Nuda k uzoufání. ()

BigLoser

Nejsem si jistý jestli to byla komedie, nebo socialní drama, ale vím, že jsem se u toho moc nebavil. Jediné, čím film zaujme jsou herci a to jak Scott, tak Reilly. Další plus jsou záběry na tlustoprda, jak využívá různe spotřební zboží z regálů a následně ho vrací zpět. Brrr... ()