V komedii The Promotion si John C. Reilly zahraje zaměstnance velké nadnárodní společnosti, který by byl rád povýšen. A zdá se, že povýšení má na dosah ruky. Bohužel na vysněné místo si brousí zuby i jeho mladší kolega. Začíná nemilosrdný boj o šéfovu kancelář. (Bauer)

Trailer

Queendom

Typická ukázka toho, jak dokáže českej dabing zkazit film. Jinak je to ale rozhodně nadprůměrná, příjemná komedie, plná fakt vtipnejch momentů a originálních nápadů. John C. Reilly opět exceluje a aspiruje tak na vážnýho kandidáta do mý topky herců. Oproti tomu Scott překvapil, poněvadž dokáže zahrát i něco jinýho než vypatlanýho kreténa. ()

Jara.Cimrman.jr

Neumím zasunout pod správným úhlem hlavu do řiti nadřízeného, ve šplhání po zádech kolegů patřím k těm nejpomalejším a post ředitele zeměkoule je jediným managerským postem, o kterém jsem ochoten pouvažovat. Asi proto není téma boje o post vedoucího sámošky pro mne žádnou výhrou, ale v podání dvou mých oblíbených komiků jsem se těšil na první ligu zábavných podrazů. Jenže jediným skutečně vtipným místem byla Wehlnerova vzpomínka na motorkářský gang a ten zbytek je míněn mnohem vážněji, než na co jsem se naivně dopředu naladil. ()

Looser

Naivně jsem věřil v dobrou komedii, možná i v komedii ve stylu Ferrella...... Scott i Reilly ba na to koule měli....ale nečekal jsem sociální sondu do duše pracovníků v Tesco storu. Film rozhodně není komedií a spíš se snaží být tak trochu independent (což taky nevychází...). Lákadla - boje o šéfovu kancelář se vlastně ani nedočkáte, všechno nějak uplyne a najednou je konec. Další zbytečný film. ()

Yardie

Takový jednoduchý naprosto civilní film. V podstatě se celou dobu nic neděje, resp. film není natočen tak, že by se o něco jednalo. Děj prostě plyne. Ale je to takové příjemné pokoukání - nenudí to, ani to nějak nebaví. jen tak koukáte a jste v pohodě. Je tady pár fakt dobrých joků, kdy jsem se smál na celé kolo - je jich asi 6 myslím. Jinak prostě pohoda. Dokážu si představit, jak by se na toto téma dala natočit šílená komedie. Nicméně, musela by se natočit s rozmyslem a ne nějak infantilně. Ale todle bylo prostě na pohodu. Žáden zázrak, ale žádné zklamání. Howgh! ()

danliofer

Docela by mě zajímalo, proč má film Povýšení tak nízké hodnocení, když tak vtipně nahlíží a rozehrává všechna známá klišé o firemním životě. Takový "Kancl" ve filmovém podání v "lidštějším" kabátě. John C. Reilly si tady vystřihl svou životní hlavní roli. Jeho stepující Richard Welhner a jeho několik různých grimas a typů omluv u pohovoru na vyšší funkci jsou prostě ozdobou filmu. A scéna o teambuildingu s papírovými pytli na hlavách je tak neskutečná, že jí tleskám. Myslím, že firemní teambuildingy jsou něco, co by se mělo pro dobro duševního zdraví zaměstnanců zrušit:-)) ()