Povýšení

Povýšenie

Komedie

USA, 2008, 85 min

• mala_kea

Rozhodně jedna z těch horších komedií, ve které Seann hrál, protože jsem snad neviděl ani jednu záminku, které bych se mohl zasmát. Když si představíte Seanna jako Stifflera, rozhodně řeknete, že to bylo milé překvapení a film byl dosti civilizovaný. Film bych jako komedii hodnotil snad na odpad, ale jedno shnilé jablko neskazí celý strom, takže přidávám nějakou tu hvězdu, alespon za normální film...(15.9.2009)

Typická ukázka toho, jak dokáže českej dabing zkazit film. Jinak je to ale rozhodně nadprůměrná, příjemná komedie, plná fakt vtipnejch momentů a originálních nápadů. John C. Reilly opět exceluje a aspiruje tak na vážnýho kandidáta do mý topky herců. Oproti tomu Scott překvapil, poněvadž dokáže zahrát i něco jinýho než vypatlanýho kreténa.(9.8.2010)

Stifler alias Sean William Scott dospěl aspoň po herecké stránce a v Povýšení učinil poslední pomyslný krok k herectví s velkým H. A vybral si na to film dokonale pravdivý, s dobrým secénářem i životní hořkostí - ve stylu jednou si nahoře, jednou dole. Výborným hereckým parťákem mu je John C. Reilly. 60%(11.8.2010)

• Redík

Spíše než komedií bych to nazval psychologicko-sociální exkurzí do duše pracovníka supermarketu toužícího po povýšení. Komediálních prvků zde bylo málo. Čekal jsem, že tandem Reilly a Scott toho ze sebe dostanou mnohem více, ale bohužel. Navíc film i přes kratší stopáž poněkud nudil, tudíž slabší 2 hvezdičky. 35 %(19.12.2008)

Soundtrack Alex Wurman: 1. The Donaldson's Experience ,2. Cheese Poster ,3. Canada ,4. Strawberry Charleston Chew ,5. It's Pepsi's World ,6. Quiet House ,7. Around The Store ,8. A Series Of Bad Choices ,9. The Company Picnic ,10. Welner's Coming ,11. One Week Lot! ,12. Maybe I Don't Belong Here ,13. Inside Is Cool, Outside Sucks ,14. Mace Apology Speech ,15. Seven Seas ____!!!! ,16. Hardy's Powdered Hand ,17. Blapples ,18. Fight Dance ,19. Masculari Horriblus ,20. I Am Peanuts ,21. Congrats To You Too! ,22. Four Handed Promotion,(10.5.2011)