Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Elementál
  **

  Trochu fanatická a nevyrovnaná Nadine (ale za to bych ji nestranil spíše naopak, člověk, který nezvládá sám sebe zaslouží trochu opatrnějšího přístupu...) a její cesta do nitra svého života. Bohužel jsem více fandil jejímu expříteli, který musel po únosu děťátka skutečně trpět a zasloužil si soucit a uznání víc, neź Nadine. Herecké výkony nebyly špatné, ale ani mě nezvedly ze sedadla a to samé platí i o všem ostatním- negradující příběh, který ani nijak nekončí. Za zmínku stojí poměrně nekompromisní záběr z potratu (hadička sající krev, hnusný srkavý zvuk a sestřička informující, že plod vyšel celý a táže se, zda-li jej chce pacientka vidět...). Zkrátka - pokud vám Nadine unikne, o nic moc jste nepřišli- říci by mohl něco ženám v podobné situaci, jinak nevím.(21.1.2009)

 • Emmyvision
  ***

  Jednoduchá zápletka podaná docela složitě pomocí flashbacků. Možná jsem moc mladá na plný vcítění se do hlavní hrdinky, ještě mi tak nahlas neřvou biologický hodiny - líbila se mi intimita a věrný zachycení psychologie, jenže naplno soucítit s egoistkou, co se v tom vlastní vinou deset let motá? To tak úplně nejde. Hudbou a kamerou hodně připomíná Skafandr a motýl, proto body k dobru! I když Nadine je jen taková light verze. Nezapomenutelná scéna: Hledání na pláži.(22.10.2008)

 • Pluhy
  ****

  Dramatický příběh o ženských pudech a citech mě na MFF v Karlových Varech velice oslovil. V hlavní roli exceluje báječná Monique Hendrickx, která ztvárnila postavu Nadine. Nadine prchá s odcizeným dítětem napříč Evropou a pomocí jejích vzpomínek odkrýváme roušku jejího chování. Až do konce jsem si říkal, že tento film nemá chybu ovšem v závěru jsem se nedočkal žádného emočního vypětí na které jsem se tak těšil...(8.7.2008)

 • finn
  ***

  Tak trochu road-movie s tématikou únosu dětí. Pravidelné flashbacky dotváří děj a dávají doslovné vysvětlení proč dělá Nadine to, co dělá a stejně tak i obhajuje reakce okolí. Osobně mi hodně vadilo obsazení tří hereček pro hlavní roli, přitom v rozmezí pár let, kdy by stačillo zdržet se v maskérně. Film na mě navíc působil chladně. Poměrně silné téma, jenže málo scén (zjištění nevěry / ztráta děcka na pláži) vzbuzuje silné emoce.(9.7.2008)

 • bassator
  ***

  43rd KARLOVY VARY INTERNATIONAL FILM FESTIVAL 2008 - FOCUS ON THE NETHERLANDS - Zaostřeno na Nizozemsko - 60%, AUDIENCE AWARD - Divácká cena deníku Právo (Divácká cena: 1234) - 1.51/194(5.1.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace