Šesť známych osobností spolu s moderátorkou Elenou Vacvalovou vtipne hodnotí udalosti predošlého týždňa v domácej i zahraničnej politike či spoločnosti. (fishki)

RigorMortis

Reku, šme še pobavili. Spočiatku to bolo fajn, dalo sa zasmiať. Potom to tam držali hlavne Lasica a Satinský a show šla postupne dolu vodou. Prevzatie inou televíziou bol už len klinec do truhly. ()

mauik

Nie je kazda cast super ale celkovo, s ohladom na ponuku nasich tv stanic je to asi najlepsie humorisicko-glosatorsko-fejtonovovske posedenie. Skoda, ze uz to ide tak neskoro ()

Metou

7EDEM s r. o.? To tu uz pomaly mozme hodnotiť už aj Televízne noviny. Pre mňa skôr relácia ako seriál. No aj tak to nemení nič na tom, že je to najvtipnejšia relácia/seriál čo slovenská tvorba vypustila na svet. ()

KapitanKuraz

O jednu menej za Filana, inak som to sledoval stale. Je pravda ze to casom klesalo a skoda neskorsej absencie Danciaka, ale mna to bavilo. ()

3Libras

Svojho času najlepšia relácia slovenskej produkcie. Chápem, že nie každému taký formát sadne a pre mnohých je to možno príliš "statický" typ zábavy, ale skutočne to v dobrej zostave padajú aj skvelé komentáre k aktuálnemu dianiu. A to určite nie je jednoduché točiť takúto aktuálnu vec, kde treba veľa pohotovo improvizovať. ()