Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

Něžná

V kině nám pustili tenhle krátký animák před začátkem filmu VALL-I a pobavil mě stokrát více než dlouhá a nudná rodinná komedie o robotovi..... ()

Carbo

Pro mne zatím nejlepší pixarovka krátkometrážní kterou sem viděl. Maximum grotesky vytěžené z prinicipu portálového klobouku a nenažraného zajíce. Začáteční i závěrčené titulky formou novin více než povedenné. ()

melloun

Pocta starým černobílým groteskám obohacená o kouzelný klobouk a hladového králika. Svěží nápad, výborně jan tak dál! ()

artas

Mám rád rozprávky napriek svojmu veku. Ale toto ma nudilo, videné v kine pred hlavným filmom, viac ma bavili upútavky ako toto. Ešte že len 5 minút. Inak moja dcéra si z nudy hrýzla nechty. ()

finn

Skvělý kousek s hodně zákeřným zajícem a hodně velkou mrkví. O moc lepší zábava než následující Wall-E. ()

Mary19

Tak to byla velká paráda... Je až neskutečné, co všechno se vejde do pětiminutového kraťasu. Bravo a těším se na další předkrmy od Pixaru... 100% ()

drankeryth

Pekne vymyslene grotesknym sposobom, kde vas to bavi sledovat pocas kazdej ubehnutej sekundy filmiku:) Ten zajacik vsetko urobil pre to,aby ziskal tu mrkvu. ()

Torgal

Dokonalosť v každom okamihu. Téma je využitá na maximum, vtipy sa neopakujú a sú fantasticky kruté. Tiekli mi slzy od smiechu. ()

Liduskaa

:D Tak tohle bylo supr.Výborná podívaná, i když jen na 5 minut...Být celovečerák s takovou kvalitou tak je to HIT! ()

Stíba

Naprosto geniální! Občas vznikne snímek, který je velice kvalitní a snad díky zásahu vyšší moci se líbí úplně každému. Tohle podle mě Presto splňuje a já si těch 5 minut pokaždé užívám dosyta. Bravo! ()

ganjoman

Tak tento krátký film je pohlazením na duši. Smál jsem se nahlas i podruhé co jsem ho viděl. Spojení moderní grafiky s klasickými krátkými filmy typu Tom&Jerry je naprosto geniální. ()

Skleni

trochu mi príde uletené hodnotiť krátkometrážne filmyčky, ale toto je naozaj šupa!!! nasmial som sa. zabavil som sa. spomínam. to nedokázalo ani vela veľkých blockbusterových rozprávok od toho istého autora :-) ()

horovska

Groteska, která mi trochu připoměla ty "Jen počkej zajíci" - ale samozřejmě, dnes už jsou zcela jiné možnosti. Opravdu podařený kousek. ()