Sim Salabim

• USA Presto
Krátkometrážní / Animovaný / Komedie / Fantasy
USA, 2008, 5 min

Důstojnost. Vyrovnanost. Záhadnost. Nic jiného ani od skvělého jevištního kouzelníka Presta žijícího na přelomu století neočekáváme. Když ale Presto už poněkolikáté zapomene nakrmit svého králíčka z klobouku, začnou se dít vskutku velmi zábavné, záludné, ale i nebezpečné věci, které by nikdo nečekal! Sledujte čím dál vyhrocenější rošťárny úžasného Presta, jeho králíka Aleca, a staňte se svědky toho, co se stane na jevišti, když ego kouzelnické hvězdy vyprovokuje jeho zanedbávaného parťáka k důmyslné pomstě. (HBO Europe)

TommyDiamond

Pamatuju si, že tento krátký film byl takovým malým prologem před snímkem Vall-i. A myslím, že maximálně pobavil. Hold pětiminutové představení kouzelníka Presta dokáže zahnat i ty největší chmury a způsobit záchvat smíchu.... ()

Cortesz

Krásná animace od Pixaru, vtip, spád a geniální pointa namačkána do 5 minut skvělého ač sice krátkého tak i tak geniálního nápadu. ()

HarveyDent

Přeplněno nápady, ano to tu píši všichni, i PRESTO jsou tu však ty nápady geniálně zkombinované. Jestli pixar svými dlouhými filmy někoho už nudí, tak těmito kraťasy nudit nikdy nebude. 90% ()

Lennie

Pixarovským filmům se dá vyčítat málo. Mají oroginální nápad, dobrou zvukovou kulisu a jsou krásně animované. U mě trochu větší úspěch sklízejí krátké pixarovky, které dokaží změstnat příjemné do pěti minut. A Presto je jejich typickým zástupcem :) ()

Maica

Velmi povedený krátký film. Hladový kouzelníkův králík, který se za každou cenu snaží dostat k vytoužené mrkvičce. Jednoduchý námět ze kterého se tvůrcům podařilo "vytřískat" opravdu hodně. Dost se povedl trik s přemisťovacím kloboukem. Moc se mi líbila animace, jen to bylo trošku brutální, ale to do animovaných filmů celkem patří. Moc pěkné. ()

Shane.Mc

Ten králík je prostě kouzelnej, 5 minut nabitých nápady, vtipem a roztomilou animací. Nebyl by tam ještě nějakej díl?? :-) ()

Kanalizato

Neni to poprve, co jsem odkoukal zpracovani napadu, kdy s nejakym clovekem nespolupracuje jeho mazlicek. Ale je to rozhodne jedno z tech nejvtipnejsich. V tomto pripade se jedna o kouzelnika a kralika sabotujicho jeho vystup, protoze nedostal mrkev. ()

Crybaby

Jeden z najlepších krátkometrážnych filmov, či už od Pixaru alebo celkovo. Animácia skvelá, hudba v pozadí tiež, príbeh pekne predostiera pointu celého snímku. 9/10 ()