poster

Ďáblův deník (TV film)

 • Kanada

  Devil's Diary

 • Slovensko

  Diablov denník

Horor / Drama

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

Farhad Mann

Kamera:

Michael Balfry

Producenti:

Kirk Shaw
(další profese)
 • Kailo
  **

  Začátek filmu se slušně rozjížděl. Efekty typu vypadaných zubů nepůsobily sice moc věrohodně, ale i tak se mi to líbilo.J enže v posledních 20 min. film ztrácí. Z docela koukatelnýho horůrku se rázem stala uplná hovadina.Nechápu scenáristu a už vůbec nechápu tak špátný výkon Briana Krause (Leo z Charmed) 35%(5.7.2008)

 • Campbell
  *

  Mann je režisér naprostých braků takže jsem moc nečekal, ale i tak to byla šílené sračka.Deník který posedne každýho kdo se ho dotkne nebyl vyloženě špatnej nápad ale zpracování bylo tak nezajímavý že jsem několikrát zívnul. Vymítání či jak tady v tom filmu tomu říct bylo nudné a špatně zpracované on celý film i když neměl tak vypadal jak amatéřina. Co mě ale naopak překvapilo byly herci kteří nebyly zas tak špatní, když teda nepočítám kněze který byl hodně špatný. Je to béčko na který sice rychle zapomenu ale mých 90 minut už se nevrátí.(3.7.2014)

 • eraserhead666
  **

  Nápad docela dobrý, s provedením už je to mnohem horší (i s vědomím, že je to televizní film, ostatně, právě proto, že to bylo dělaný rovnou pro televizi, to mohli klidně zkrátit a vyhodit ty vatové nastavovací scény). Triky jsou místy otřesné (spadlý reflektor mě fakt rozesmál), jednotlivé nehody docela ujdou, jen mohlo být vidět víc (z puchýřů na ksichtě nejde vidět vůbec, ale vůbec nic; scéna s tágem je tak hrozně natočená, že si ji klidně mohli odpustit, no a scéna s nůžkami jasně ukazuje, že už zřejmě tvůrci nevěděli kudy kam a chtěli to mít rychle za sebou. Prostě je to na horor až moc televizně umírněné, levné, netvůrčí.... Nechápu, proč to dávali až před půlnocí, tohle klidně mohli dát jako podvečerní bubu večerníček. Jak říkám, námět a zápletku to mělo dobrou, jen tomu strašně nesedlo to TV provedení, pro širší uvedení by to možná dopadlo lépe. Částečně jsem u filmu do konce vydržel jen proto, že jsem čekal, jestli ty trojky nakonec bude mít.....(29.1.2009)

 • *CARNIFEX*
  *

  Dve kamarátky sa jedného večera za záhadných okolností dostávajú ku knihe, ktorá dokáže plniť takmer každé želanie. Má to však háčik. Nie je to len taká obyčajná kniha, ako si mysleli. Mali by byť opatrné v tom čo si prajú. Čokoľvek čo v tomto filme hľadáte, alebo dúfate že uvidíte, je na vysoko amatérskej úrovni. Herci ako z nepodarenej kópie Beverly Hills 902 10, gore a efekty v propagovanej, predpokladanej kvalite TV filmu. Idiotské správanie v kombinácii s primitívnymi dialógmi "zahnali" túto "k....u" tam kam patrí. Teda napriek snahe tvorcov HBO, tesne nad úroveň najredších sračiek. Tento "horor" je úplnou stratou času. Radšej som si po 550siate mohol pustiť Pacha. Vyzdvihovať takýto snímok môže len niekto so skleným okom - 20%.(23.12.2013)

 • hladass
  ***

  Taková nenáročná, chvílemi docela zábavná, jednohubka o ďáblově deníku, který vám splní všechna přání... A protože jde o deník ďábla a najdou ho dvě dívčiny, z nichž jedna je lehce zatrpklá, ze slabší sociální vrstvy a k smrti nenávidí oblíbené a krásné roztleskávačky, tak si můžete být jisti, že si nebude ze srdce přát celosvětový mír nebo konec hladomoru v Africe... Ne, přání jsou mnohem přízemnější... Zlomené nohy, vypíchnuté oči, popálený obličej... Prostě samé chuťovky... Celou dobu jsem si říkal, jaká je škoda, že tenhle kus nevznikl tak o 20 - 25 let dříve, protože námět je příjemně béčkový a chytnout ho lepší režisér, mohlo být o další kult postaráno...(6.9.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace