Noc na zámku (TV film)

Hudební / Komedie

Československo, 1981, 56 min

• kluzo

Můj oblíbený Luděk Sobota zpívá... Bohužel. Abych použil jeho vlastní repliku z pořadu že Soboty na Šimka: "Jééé, ty krááásně zpíííváš. Jako moje teta. Než ji strejda zabil." Taková socialisticko folklórní taškařice, jakých v té době vznikaly desítky. Občas pobaví, občas ne, ale většinu času dnes už nudí.(21.1.2021)

• ostravak30

Komedie je důkazem, že i když vymyslíte bláznivé honění se po zámku sem a tam a přidáte k tomu jasně komediálního herce - už od pohledu, nemusí to přesto stačit na dobrou zábavu. Někdy i to je málo. Vrcholem všeho bylo, když Luděk Sobota zpíval. Párkrát jsem se pobavil, to přiznávám, ale celkově se z možností zámku asi dalo vytěžit víc.(25.1.2021)

• Mylouch

Bez výraznějších momentů ale přehledně odvyprávěný příběh s herci vedlejších rolí v rolích hlavních a neherci v rolích vedlejších. Prostě se to hejbe, ale zase na tv tvorbu moc neurazí. 2-3*(15.1.2021)

Ultra bláznivá volovina z produkce brněnské televize s příšerným Luďkem Sobotou, který dokonce i zpívá a to je fakt bizár, tenhle playboy :D. V podstatě fakt šílenost, kde různé situace nemají obdoby, u scén s ledními medvědy jsem fakt šel do kolen :D. Je to fakt kravina, ale aspoň pobaví.(18.1.2021)

• Rodriguez

Krátka hudební komedie o partičce, která dopadne zloděje na hradě. 35%(23.3.2013)

• - Natáčelo se na zámcích Lysice a Milotice. (M.B)