Joe je bubeníkem populární americké rockové skupiny, která hraje v Moskvě ruskému premiérovi. Když na koncert proniknou teroristé, situace se rázem vyhrotí. Všichni jsou bezradní, ale naštěstí je Joe bývalý mariňák... a ví si rady za všech okolností. Drsná akce, která nešetří nikoho, se rozjíždí na plné obrátky! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

medveed

Nevím, čím to je, ale mě tento autorský film Dolpha Lundgrena (scénář, režie a hlavní role) bavil. Že by nostalgie? :-) 60% ()

mfanta

35% - Nejsem fandou akcnich filmu, lec tentokrat jsem premozen unavou a zenou udelal vyjimku. Starnouci Dolph Lundgren jako rockova hvezda zachranujici ruskeho prezidenta me sice momentalne relativne dobre zabavil, ale po tydnu uz si z nej nepamauju skoro nic, krome par absurdnich situaci, ktere zrejme v akcnich filmech podle jejich pravidel nasmi chybet. ()

goodridge

presne co som cakal od tohto filmu, uplne priemerne Bcko. s jednoduchym dejom, Lundgren tvrdas ako sa patry. ide o to ze mam slabost na tieto Bckovske lundgrenovky. ()

Imyourmather

Škoda jen, že to bylo tak moc rozvleklé, ale nemohl jsem si nechat ujít Lundgrena za bicíma. A že mu to docela šlo! Tež bych ocenil jeho první dva mrtvé, paličkou, to mě jako bubeníka nadchlo nejvíc, a kytarou! ()

Pollini

Dolph Lundgren ukazuje, jak umí hrát na bicí a poprvé neumí bojovat z předchozí vojenské minulosti, ale z gangu. Těžce po něm jede hudební hvězdička a všichni víme, jak to dopadne. Mezi tím je klasické schéma - teroristi obsadí budovu a Dolph je všechny zachrání. Toto patří mezi průměrné až podprůměrné jeho filmy. ()

dedavena

Něznašam filmy, kdy je režyser, kameraman i střihač ožraly jak zakon kaže. Kameraman nědokaže udržeť kameru, bo se to furt třepě jak zulc, střihač to nastřihal na štvrťfteřinove kuski a režyser je tak navaleny, že s tym nic nězrobil. Tak se ty akčni sceny zjednodušili ti synci, že to idě do sraček. Dolfika mam celkem rad, tak mu dam aspoň jednu zvězdičku. ()