Joe je bubeníkem populární americké rockové skupiny, která hraje v Moskvě ruskému premiérovi. Když na koncert proniknou teroristé, situace se rázem vyhrotí. Všichni jsou bezradní, ale naštěstí je Joe bývalý mariňák... a ví si rady za všech okolností. Drsná akce, která nešetří nikoho, se rozjíždí na plné obrátky! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

E lan

Tak tohle je čistokrevná koko..na, to se jinak nazvat nedá. Jedinou zajímavostí je hlavní tvůrce Dolph, které se kromě své (ne)herecké role podílel v tomto filmu snad na všem, především pak scénáři a režii. Musím říct, že je to na filmu znát:-) ()

Acrobat odpad!

Jediným pozitívom v tomto filme je prítomnsoť ako takých ruských vecí. Neodohráva sa to v NY ani podobných blbostiach ale to je asi tak všetko. Lebo Dolphovi sa film rozpadá v tempu, následnosti, dramaturgii a účelne prepálenému násiliu. Céčko v rovine závajúcej honby dostať sa len a len do Ďalšej scény, kde americký bubeník zníži počet nesympatických zloduchov. Slabota s popou hviezdou, ktorá v Dolphovom filme nejačí dlho a chopí sa zbrane. A to len preto, že žila na farme v Georgii. Ďakujem a je mi zle. (videné 23.8.2019, AMC archív) ()

Nix

Teroristi přepadnou halu spolu s prezidentem a Dolphem. Jo námět nezní špatně a film taky není špatný, je to poctivý akčňák akorát Dolph to umí i lépe. Přece jen více akce bych si klidně dal, ale i ta co tam byla je dost tvrdá a krvavá. Ale Dolph se to snaží zlehčit akorát nehláškuje jak obvykle, ale likvidace protivníků je rozmanitá. Akorát žádný dlouhý souboj tu není, pořád mi pár věcí chybí a vadí, ale i tak je to v pohodě béčková jízda. ()

Uberlord

Bože, to je tak naivní film :D děj je přitaženej za vlasy, ale je se na co dívat. Co se týče akce, tak až na pár nudných momentů si nemohu stěžovat. Prostě béčko jak vyšité. ()

borohub

Průměrný akčnák kde nechybí záporák, který se chce pomstít a naopak kladný hrdina, který shodou náhod umí střílet a prát se lépe než elitní voják..Ale jo, mě to bavilo, bylo jasné jak to dopadne ale tak proč ne.. Lepší než nějaký intelektuální film. Plánoval jsem dát původně 4 hvězdy, ale ten konec to prostě pohřbil a snižuji kvůli tomu hodnocení o 10%.. 55% ()

Prubner

Scénář je klišé na klišé, akce je málo, a když už nějaká je, je dost chaoticky sestříhaná. A Lundgren nám už hodně zestárnul. ()

martins

Slušný film, asi nejlepší výkon Dolpha Lundgrena od 90 let, ikdyž kvalit filmů jako Univerzální voják 1 nedosahuje. ()

walkingdead

Akce to není špatná, ale ta reálnost... ve skutečnosti by žádný rocker nemusel zachraňovat Putina, ale velký Vladimir Vladimirovič by všechny teroristy pobil holýma rukama. Ale zabralo by to jen 15 minut a to je na film málo. ()

harycek

Nevím co napsat , zbytečně moc krve a celé to bylo utahané a někdy nelogické a smysl nedávající, to nebylo "Béčko" možná spíš "Éčko" !!!!! ()

Pecan206

Za mě úplně super, přesně typ filmu kam Dolph patří a opět předvedl výborný herecký výkon, špatné hodnocení tohoto filmu nechápu. ()

Grimaldi

Co můžu říct,snad že jsem příjemné překvapen.Dolph si je vjedom v čem hraje,k čemu píše scénář a co režíruje.A všechno bere s humorem sobě vlastním.Samozřejmě v rámci filmu d-t-v rozpočtu,ale i tak to oceňuji.Zvlášť v scénách s bubny je to zřetelné. ()

yarda1

Standardně špatný film s Lungrenem, podkreslený neuvěřitelně špatným "hereckým" výkonem Melissy Ann Smith, na kterou se sice kouká dobře, ale hůř se ji poslouchá. Ale protože jsem od filmu s Ludgrenem nečekal nic lepšího a dokoukal ho až do konce, dávám 2*. Peníze bych ale za tento film nedoporučil vyhazovat. ()

Tomx112

Po filmu Diamantoví psi jsem už myslel ze Dolph trpí artrózou a senilitou. Ale tady se ukázal jako velkej frajer, skoro jak za mlada. A dávat si na hajzlíku travku zatímco se všude okolo střílí to dokáže fakt jen velkej frajer :) Na závěr jedna hláška která by se mohla stát i legendární: Dying is easy, Rock'n'Roll is hard :-) ()

chaosteory

Konečně jsem se dočkal. Dolph Lundgren jak ho mám rád, tentokrát razí heslo „Zbraň nechci, zabíjejí lidi“ a proto rasí teroristy vším co mu přijde pod ruku, třeba i kytarou a přitom si vyšvihne ještě pár hlášek. Role rockového bubeníka mu padne, jak vzhledem, tak i chováním a vypadá to, že si to Dolphy užívá a já sním. Obsazení ostatních herců nijak neoslní, ale ani nenaštve, záporák je Ivan jak vyšitý a děj je správné béčko. Víc po 50ti letém Lundgrenovi snad ani nechtít. Za mě 4* a jen tak dál. ()

Mr.Lordi

Já jsem se při tomto filmu velmi bavil, zejména některé akční pasáže byly úsměvné. kritizujte si jej jak chcete, D. Lundgreen je ve své třídě nadprůměrný. 55% ()

milford

Lundren jako bubeník byla nejlepší část filmu, zbytek hodně slabý průměr, kdy něco bylo dost nelogický, stadion plnej profi teroristů a Dolph s kolegou si tam běhají jak chtějí. Shlédnout jednou, ideálně někdy v pozdním večeru.. ()