Joe je bubeníkem populární americké rockové skupiny, která hraje v Moskvě ruskému premiérovi. Když na koncert proniknou teroristé, situace se rázem vyhrotí. Všichni jsou bezradní, ale naštěstí je Joe bývalý mariňák... a ví si rady za všech okolností. Drsná akce, která nešetří nikoho, se rozjíždí na plné obrátky! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

Testament

Dolph Lundgren to nevzdává a točí, bohužel, další x-tou kopii slavnějších snímků. Command Performance se tváří zezačátku jako něco mezi Smrtonosnou pastí a Přepadením v Pacifiku.To by nemuselo být na škodu, jenže... Film podkopává šíleně amatérská kamera, otřesný "herecký" výkon právě Dolpha a nevýrazný "záporák". Joe (Dolph Lundgren) hraje se svojí skupinou CMF na významné akci v Rusku, když do toho tam vlítnou teroristé, postřílejí mraky lidí a jako rukojmí mají prezidenta, jeho dcery+pár členek popové skupiny Venus. Dolph (se společníkem) samozřejmě všechny zachrání, vyvázne s pár zraněními, prostě klasika...Žádné větší překvapení se zkrátka nekoná+i přes svojí délku se zdá být film nekonečný. ()

Koři odpad!

Stupidní scénář, stupidní dialogy, stupidní režie, stupidní herecké výkony, prostě stupidní film. Ač jsem milovníkem akčních béček, tak tohle ne! Dolph Lundgren jako bubeník rockové kapely je k smíchu, čemuž napomáhjí i jeho trapné kérky! ()

xaver

Ruské zpravodajské služby a speciální jednotky, včetně ochranky na tom už musí být hodně bledě, když je musí zachraňovat americký mariňák. Nebude ten režisér praštěný? Teda bez urážky, narad používám tyto narážky vůči konkrétním lidem, ale pokud někdo uráží diváka, tak musí očekávat adekvátní odpověď. ()

divak84 odpad!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD bývalý mariňák se stane bubeníkem :DDDDDDDDDDDDDDDDDD a bubeník hraje ruskému premierovi :DDDDDDDDDDDDDDDDDD . ja se na to nemusim dívat abych věděl že reklama na tictac je zajimavější ()

POciSEM

Adolf Lundgren odpravuje zlorady se stejnou vervou jako to ostatne delal vzdycky. Hlaskuje,huli travu na hajzliku,mlati lidi kytaou a probodava palickama hlavy. Ja jsem spokojenej,cekal jsem ze to dopadne o dost hur ()

Michalechal

Jsou horší, ale i lepší akční filmy. Vzhledem k tomu, že v dnešní době je "akčňáků" pomálu, lepší je ho zkouknout ;-) Nápad, kdy je umístěn "spojenec" v budově obsazené teroristy není sice novinkou, ale jeho zasazení do rockové skupiny a do Moskvy je dle mého originální. ()

AdamesWWE

[6/10] Mám rád takéto akčné filmy kde je hlavný hrdina uzavretý v určitom priestore, takže mi tento film celkom sadol. Dolph Lundgren ako režisér, scenárista, hlavná úloha - Výsledok je lepší než som čakal. Je to dosť dobrý akčný film s rutijným dejom, dobrými záporakmi a akciou ktorá je celkom dobrá Film si držal po celý čas slušné tempo a bavil ma. ()

Haymar

Ať je Lundgren jakej chce, jedno mu nelze upřít - je to pitbull, co si jde tvrdě za svým a když si řekne, že si sám napíše a natočí svůj vlastní film (v kterém si samo střihne i hlavní roli), tak to udělá a šmitec! Už od začátku je evidentní, že si tenhle švédský bloňďák natočil film především pro sebe (nikoli pro diváky) a že si dělá prdel ze všeho a všech (celebrit, muzikantů, herců, teroristů, samotného žánru, ex-CCCP) vč. sebe - zřejmě po vzoru nedávných Stalloneho Expendables! Už ani není tak podstatné, že jde v podstatě o prachsprostou vykrádačku Die Hard + Sudden death, že je to ultra laciná (a ultra debilní) podívaná! Podstatný je, že Lundgren tu vypadá jak "soft" verze Keitha Richardse, že na bicí válí (skoro) jak Mike Portnoy (omlouvám se tímto všem fanouškům :-))) že je věčně zhulenej a že padouchy likviduje jak božský Steve S. v době své největší slávy!... No a teď řekněte sami: "Dá se tomuhle sakra odolat?!" Hahahaha ()

TERRORDROME

Dolph Lundgren režíruje sám seba ako bubeníka rockovej kapely čo zachraňuje ruského prezidenta aby mu hnusný teroristi nenasypali lentilky za golier a kravatu neomočili v roztopenej čokoláde. Samotný Dolph sa snaží až do roztrhania a aj po rokoch je to stále poriadne nabúchané hovado ktorému sa aj buldozér radšej úctivo pakuje z cesty, akurát že s biednym rozpočtom a ešte biednejším scenárom toho veľa nezmôže ani keď sa potentuje do vybíjaných kožených rockerských slipov. Väčšinu filmu samozrejme zaberá motkanie sa chodbami, kecanie a dôjde aj na nevyhnutnú traumu z minulosti kvôli ktorej Dolphov hrdina odmieta zobrať do ruky zbraň. Kurevsky dramatické, človeku sa napätím tají dych až zmodrie ako králiček Azurit! Záporáci sú bohužiaľ tiež len banda nounejm ruských vagabundov a v konečnom dôsledku sa z celého filmu dajú zapamätať dohromady dve veci, zmárovanie zloducha gitarou a prepichnutie hlavy bubeníckou paličkou. No, aby som zasa nepreháňal, ešte je tam aj dáke štandardné bum-bum-bác a solídna záverečná bitka Dolpha s hlavným grázlom. ()

JM87

Já to popravdě ani nedokoukal do konce. Dolph vůbec neví, co od toho filmu chce. Jestli se má on jako hlavní protagonista tvářit jako John Mclane nebo je to poznamenanej chlapík, co už nikdy do ruky nevezme zbraň nebo co... Dolph by si ze sebe měl především naučit dělat prdel, jinak bude furt točit tyhle kanální věci. Je to škoda. Jako ikona je perfektní. Expendables nebo Univerzální Voják to dokazujou. ()

Luukec odpad!

Dolph Lundgren se tak jednou v pátek odpoledne díval na Novu a dávali tam Chucka Norrise a když viděl jak je hustej, řekl si že přes víkend napíše scénář pro akční film ve kterém si zahraje hlavní roli. Při tom asi chlastal vodku a tak ho napadlo, že by se to mohlo odehrávat v Moskvě.. Jinak si původ ani inspiraci na vznik tohoto filmu nedokážu představit, protože je to prostě blbost.. D.L. byl dřív drsňák a v Expandables ukázal že s lepším scénářem ještě dokáže něco uhrát, ale v tomto filmu, kde zvládal hrát na bicí, zabíjet teroristy a ještě k tomu být idol dívčích srdcí (ne, opravdu vubec nezávidim :-D) a to vše s ledovým klidem mu to prostě nějak nevěřím.. ()

Wardan

No je pravda, že už jsem dal dvě hvězdy i lepším filmům, ale já Lundgrenovi vždycky trochu snižoval laťku. Nadruhou stranu musím přiznat, že tohle je v Dolphově filmografii silně nadprůměrný kousek a tohle je taky jediný film od něj jako režiséra, který obsahuje jakýs takýs nadhled a hlášky, což mě potěšilo. Je to vlastně taková lacinější, dementější a hůř natočená Smrtonosná past. Pár záběrů a scén je fajn, pár moc ne, ale já osobně se bavil dost. A pak prostě nemůžu mít nerad film ve kterém Dolph Lundgren někoho zabije kytarou. ()

KuZd

Zemřít je snadné, ale rock´n´roll je dřina... přiteplenej Dolph zachraňuje ruského prezidenta a jeho šlapkoidní dcery a šlapkoidní zpěvačku Venus [čti - "výnas"].... uzavřenou sázku na to, zda na závěr Dolpha vyzvedne "ta svině Výnas" v limuzíně jsem vyhrála, což dále podtrhlo mé kladné emoce z filmu. Akční film, kterému nic nechybí - je tam krev, je tam klišé, mizerný scénář a nechybí ani vzpomínky na trauma z války a smrt jeho kamarádů jakožto odůvodnění, proč Dolph nepoužívá zbraně, ale pouze bojuje "muž proti muži" - jako bonus film obsahuje podivné pseudoumělecké sekvence při přebírce zbraní!! ()

Psycho.R

Dlouho jsem se rozhodoval, jestli tři, nebo čtyři hvězdy. Abych vysvětlil, proč jsem se rozhodl takto, tak 1)si myslím, že by Dolph mohl už z toho Ruska prostě odejít, co se týče děje, jelikož se poslední dobou stále více filmů odehrává tam. 2)Špatný osvětlení - často jsem byl zmatenej a někdy mě nebavilo koukat na problikávající scénu, která byla spíše tmavá. Jinak ovšem musim vychválit to, že Dolph má stejně jako Sly charisma. Způsoby zabíjení kytarou, či paličkama, za to mu fandim. Navíc je vidět, že má dobrou formu, což potvrdil v The expendables. Takže asi takhle, doufam, že je tohle pouze odrazovej můstek, pro jeho další kariéru, protože i z postu režiséra něco umí :) ()