Joe je bubeníkem populární americké rockové skupiny, která hraje v Moskvě ruskému premiérovi. Když na koncert proniknou teroristé, situace se rázem vyhrotí. Všichni jsou bezradní, ale naštěstí je Joe bývalý mariňák... a ví si rady za všech okolností. Drsná akce, která nešetří nikoho, se rozjíždí na plné obrátky! (Hollywood Classic Entertainment (H.C.E.))

ConanVJ

Povedený akční béčko, ve kterém si zas jednou zahrál Dolph povedenou roli. Film zbytečně neplýtvá časem a je to jedna velká akce. Za mě 80% :) ()

mysiak

Dolph Lundgren sa po hrozných veciach vracia...je vtipný, nekompromisný, brutálny a pozerá sa na to dobre...scenár je béčkový až ale tak takéto výplachy sa vždy točili s Lundgrenom...zo začiatku nekompromisné grády, potom menšie vytriezvenie...ale v rámci toho čo posledné roky točí Lundgren je toto vážne svetlá vec... "Dying is easy...rock n roll is hard." - Dolph Lundgren ()

kaylin

Ten děj je takový celkem hodně unylý a není zde nic moc, co vás překvapí, ale Dolph Lundgren ve vlastní režii a podle vlastního scénáře jako bubeník rockové skupiny je prostě skvělý. Právě kvůli tomu jsem chtěl snímek vidět a v tomhle směru jsem nelitoval. Ten člověk má prostě charisma a tady to skvěle potvrzuje. ()

Thomassi

Na filmy z Dolphem Lundgrenem jsem se dobrých posledních deset let nedíval, protože mi přišly jako strašný sračky. Nicméně po Postradaletných jsem si řekl, že se na něco od něho podívám. A jsem celkem rád, že jsem si vybral právě tento film. Není to nic moc extra, jen klasická bouchačka, kterých jsme viděli už požehnaně, ale líbilo se mi to víc, než nějaký Dolphovy filmy, co jsem viděl před několika lety. Co mě upoutalo, byl cover, kde má Dolph cool výraz. A začátek tomu i napovídal, byl skvěle rozjetej a rozhodně zajímavý bylo ho pozorovat jak to buší do bubnů. Prostě stará dobrá zábavička jako v devadesátých letech. ()

vegetol.mp

Za svůj život jsem áčkových i béčkových verzí Smrtonosné pasti viděl nespočet. Tahle verze patří mezi ty lepší, které mezi těmi béčkovými verzemi může člověk najít. Lundgren je jako režisér docela talent, takže fim vypadá nejen vizuálně atraktivně, s pořádně krvavými bitkami, ale navíc ještě nejméně 2 krát dráž než kolik ve skutečnosti stál. Nepatří k Dolfiho nejlepším kouskům, ale zcela jistě pobaví. ()

peto12

Dolph ako muzikant. Pripomínalo mi to skôr film Masakr na strední škole. Nebolo to zle, ale skôr priemer. Dávam 50 %. ()

bourec

Tak jako ve všechny ikony akčních filmů,i Dolph natočil tenhle film ve východní Evropě.Navíc se tady snažil oživit náčrt akčního hrdiny ve stísněnejch prostorách proti hordě zabijáků.Oproti jinejm jeho filmům je tenhle až na vyjímky docela koukatelnej.Jinak je Dolph hodně těžkopádnej,a v prvních dvaceti minutách filmu,kdy bylo ještě před koncertem,a on ze sebe ždímal jakoby rockovou hvězdu,bylo krásně vidět,jak děsnej (ne)herec to je.Ale jinak sem to přežil bez úhony,takže v poho.50%. ()

otík

Je až s podivem, co už Lundgren nenatočí. Tentokrát si vzal tak trochu z Willisovy Smrtonosné pasti, trochu z Harrisonova Air Force One, přidal k tomu popovou hvězdičku a bubeníkův odér a natočil akční film o pomstě vojáka, kterému se při nepodařeném převratu v Rusku roku 1991 zastřelil tatínek generál a s sebou do hrobu vzal i jeho matku. Teď se soudruh voják rozhodl pomstít tak, že na rockovém koncertu zajme a posléze bude chtít zastřelit ruského prezidenta, jen tak náhodou bývalého právníka, který chtěl tatíka sebevraha odsoudit za velezradu. A jak se k tomu všemu nachomýtl náš Dolphík? Prostě je to bubeník předskokanské kapely a navíc po něm zcela nepochopitelně jede mladá popová zpěvačka, která je ozdobou a pravým tahákem onoho koncertu. Následuje zcela tradiční děj, kdy si Lundgren vzpomene na své „zabijácké“ mládí, kdy se pomstil mexickému gangu za vraždu svého bráchy a s pomocí jediného přeživšího člena prezidentské ochranky se vydávají vstříc záchraně zajatců a likvidaci teroristů. Lundgren se tak trochu vydává ve stopách Míši Dudikoffa a hraje zcela obyčejného chlapa, který občas dostane do držky, sem tam má průstřel či pořádné řezné rány, ale na konci vždy čestně vítězí. Ačkoliv to vše může vypadat jako totální salát, je třeba přiznat, že tentokrát Lundgren režisér diváka baví a i jako herec hraje zcela standardně to, na co jsme zvyklí a co asi jeho fanoušek očekává. Takže Dolphe díky za solidní další béčko a těšíme se na další filmově bohaté roky. Hudba: Adam Nordén ()

Deyw

osol to...! :D skoda, skoda..ze zacatku to vypadalo na dobrej filmek...dolph tady vypada starsi nez v roce 2014..ale obcas zahlasi..a pekna tanecnice jinak film bida.. :( ()

bubun odpad!

Kožená držka Lundgren ve věku pětadevadesát, napíchaný botoxem, v jak jinak než roli drsňáka, cool rockera, bývalého mariňáka. Sám si to napsal, sám si to i režíroval, a podle toho to taky vypadá. Nejspíš si psal sám i dialogy ( "zemřít je snadný, rokenrol je fuška", "...ta svině Výnas!"). Český dabing (Soukup) hází film do ještě absurdnější roviny. Je to poměrně zábavná záležitost, bohužel má více hluchých míst, než bych si představovala, abych mohla pět hvězd (ale zasmála jsem se vydatně). ()

oveckaoa

Pro mě osobně lepší film než přeceňovaný Icarus: Jeden z těch lepších filmů od Lundgrena co točí. Docela i dobrá hudba a ta zpěvačka mě hodně připomínala Innu :-). ()

Phietros

Po dlouhé době slušné dílo s Dolphem Lundgrenem. Role kde není vyloženě terminátor mu sedla a na to, že režie byla v jeho rukou, opravdu klobouk dolů... Efekty místama slabší, ale akce v podání střílecích řezníků suprová! navíc hudba ve filmu taktéž povedená! Lepší 3* ( 65%) ()

ywo666

Lundgrenovka bez hjediného karate kopu? Dolph je trochu s formy. Ale stále lepšie ako väčšina chlapov po 50. A v lepšej forme ako Seagal keď bol o 10 rokov mladší. Inak je film trvdý priemer. Strieľa sa dosť ale bitky sú slabé a je ich ako šafránu. Aspoň, že Lundgren má pár hustých a jasne ironických hlášok. Film si natočil pre zábavu a uvedomuje si ako je t osračka takže to berie s nadhľadom. A to je dobre. 50%. V tomto filme to nevyzerá na 4. čierny pás, na ktorý vraj tvrdo trénuje. ()

rockwoman

Dolph Lundgren chviku za bicíma (hmmm milá změna) a pak už zase v tom, co umí dobře. No, já narozdíl od některých kritiků tady nebudu tak krutě přísná :-) , takže u mě spokojenost a Dolph bude vždycky můj nejmilejší AKČNÍ BLONĎÁK = nepostradatelný borec a hlavně veliký sympaťák. :-) ()

JohnSmith

Trochu jsem zavzpomínal na van Dammovu tragickou Náhlou smrt. Začátek filmu je pěkně svižný,ale jakmile teroristi zajmou rukojmí,začíná to být nuda. Lundgren je celkem fajn jako bubeník a pronese i pár vtipných hlášek,ale jinak kace není nic moc. ()

m.a.t.o.

„Poznám tú miestnosť. Je to skúšobňa. Určite ste tam pred koncertom nacvičovali.“ – „My nenacvičujeme. Len hráme.“ Mohol by som kritizovať blbý scenár, aj to, že akčné scény mohli byť lepšie. Alebo, že Dolph sa (opäť) neprekonal. Ale nebudem. Pretože všetci vieme, že veľký blondín natočil už aj horšie skvosty, takže Command Performance vlastne môžeme považovať za taký jeho nadštandard. Aspoň nemuseli šetriť nábojmi a dočkali sme sa aj jedného reálne vyzerajúceho výbuchu, čo pri súčasnej nízkorozpočtovej produkcii (Castle Falls) nehrozí. A bolo to o niečo lepšie než Dolphova prvá Smrtonosná pasca. 30 % ()

ssfan

Již od úvodních minut filmu je vidět, že rozpočet byl opravdu velmi maličký. Příběh se může zdát zajímavý, ale působí strašně béčkově, stejně jako všechno ostatní v tomto filmu. Jsem velmi překvapen, že Command performance si zde na csfd stále drží přes 50%. Dolph sice akci umí, ale celkově mě film zkrátka neoslnil. 40% max. ()

sedm.1

U Lundgrenových filmů jsem vypozoroval jednu věc, že jakmile se filmu ujme nejen jako hlavní hrdina, ale i jako režisér, jde to celé o několik stupňů výš. Samozřejmě jde pořád o béčka jako bejk s těmi nejotřepanějšími postavami, nejprovařenějšími zápletkami a nejzákladnějšími filmovými postupy, ale asi prostě ví nejlépe, co potřebuje, co může ve filmu nejvíce a nejlépe prodat a především, je na něm i očividně znát, že ho to i daleko víc baví a že si svou roli užívá, čímžse baví i daleko víc sám divák. A Zemřít je snadné je toho jasným důkazem. Od začátku je na něm vidět jeho dobrá nálada, střílí, rve se, hlásí a je prostě celkově v pohodě. Co se týče konkrétně zápletky, je stupidní, ale nenudí, atmosféra je poměrně slušná, akci si Dolph přizpůsobil sobě, takže nejde o žádné dlouhé bojové orgie, spíš většinu hajzlíků sejme jedním, dvěma údery, či sem tam si vypomůže i nějakým tím hudebním nátrojem :), ale popravdě akce není zas až tolik. Spíš se tu utíká, skrývá, vyhrožuje a slibuje, ale když už dojdou slova, tak se pak především střílí a nutno poznamenat, že to je další z Lundgrenových autorských předností, že sere na veškeré ratingy a v jeho filmech teče krev doslova proudem a plně využívá toho, že v béčkových filmech si tvůrci mohou dovolit zkrátka daleko, daleko víc. Skutečně, jakmile se taktovky ujme někdo jiný, nedočkáme se nikdy tolika brutálních a nekompromisně krvavých záběrů, jako v jeho samotných filmech, nehledě na to, že tolik mrtvých civilistů v jednom filmu jsem už dlouho neviděl, Dolph se s tím jednoduše nemaže a tak to rube hlava nehlava 8D. No a jelikož i ostaní herci, jak už ti kladní, tak ti předem k smrti odsouzení, jsou vesměs v pohodě a v celku trefně obsazeni, Zemřít je snadné vzhledem k celkové podprůměrnosti Lundgrenových filmů za posledních deset let z toho všeho vychází jako docela slušné, nenudící béčko, které Dolphovo kariéru nezměnilo, ale minimálně se jím zas na chvíli odrazil od úplného dna. ()