poster

Zemřít je snadné

 • USA

  Command Performance

 • Slovensko

  Veterán

Akční / Drama / Thriller

USA, 2009, 93 min

 • brutale
  odpad!

  Vyschnutý bubeník Lungren behá obnažený a ukazuje krásu tela v podaní vysušenej slivky. Niekto fakt nevie kedy dosť...(26.3.2013)

 • jojinecko
  *

  1,5*/5 Dolph Lundgren opäť dáva pojmu drsnosť nový rozmer... Ako bubeník rock´n´rollovej kapely drsne bubnuje, drsne sa tvári, drsne likviduje teroristov, má drsné pózy, jednu ultra drsnú hlášku ("dying is easy, but rock´n´roll is hard":)))...Nie je tu veľa na pozeranie, nejedná sa ani o dementno- zábavnú záležitosť (teda najmä tá zábavná zložka absentuje). Ako najväčšie (aj keď bezvýznamné) plusy vidím to, že sa to dá dopozerať a že je to po režijnej stránke o niečo lepšie ako doteraz všetky filmy režírované Dolphom (by the way všetko pekné shity:)...(9.1.2010)

 • Marsik
  ***

  PRIMA - Rize průměrný akční film, který je slabý jako čajíček. Bohužel akce, napětí, obsazení, příběh i scénář jsou naprosto o ničem. Na druhou stranu... 3 hvězdičky se mi zdají příliš, 2 zase málo. Ponechám tedy více, ale jenom za snahu Dolpha, který si vzal na triko jak hlavní roli, tak i scénář a režii. Už ale do filmu víckrát znovu nepůjdu. 50%(21.9.2014)

 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 8/10 Děj 7/10 Hudba 6/10 Akce 6/10/// +je to solidní akční masakr, Dolph Lundgren je akční jak za starých časů, docela zajímavá zápletka, atmosféra podobná jako z Přepadění v pacificu nebo Smrtonosná past 1 -přesto se dějově nejedná o nic originálního, navíc bych některé momenty natočil jinak/// Zemřít je snadné patří k tomu lepšímu co nám akční hrdinové 80tých a 90tých let nabízí. Osobně se těším na každý jejich film a když je tak kvalitní a zajímavý jako tento, mám radost dvojnásobnou. Konkrétně Lundgren se poslední dobou snaží vrátit do první ligy a docela se mu to daří./// Celkem 68%///(23.1.2012)

 • mzss1
  ***

  No tak pro mě zklamání. Ne velké, ale i přesto mě to přišlo blbě postavené všechno ve filmu. Nejde ani o nízký rozpočet, spíš asi o scény, o špatně postavený příběh. Pár dobrých kousků tam bylo, ale ne moc. Takže u mě proto, že mam zavřené všechny oči - tak slabých 50% = ***(20.12.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace