Jeskyně smrti

Muž se probouzí hluboko v nitru jeskyně. Trpí amnézií. Nedokáže si vzpomenout na to, jak se sem dostal a ani na to, co se stalo s mužem, jehož tělo leží vedle něj. S tajemným stvořením v patách se musí vydat do tohoto podivného a fantastického světa. Chce-li se Tolbiac dostat na povrch, nemá jinou možnost, než použít REZO ZERO, tajná pozorovací stanoviště v tomto opuštěném, hřbitovu podobném dole. Vydává se na cestu veden kořeny rostliny. Příběh muže, který se někdy dozvídá pravdu z archivů opuštěných laboratoří, jež se skrývají v této podzemní síti, jindy pomocí vlastního, podivně zesíleného instinktu. (oficiální text distributora)

TylerD.

Podle obalu a popisu jsem nechtěl věřit nízkému hodnocení. Neudělejte stejnou chybu. Iritující tma s blikáním, nesympatický hlavní herec. Když už někdo ve filmu něco řekne, tak to je nějaký nesrozumitelný fantasmagorický blábol, ze kterého se většinou nic nedovíte. Rozuzlení budiž ale je to vlastně docela jednoduché v tom špatném slova smyslu. A když stejně nevíte, co se celý film dělo, tak je vám to fuk. Takže zbytečný film. ()