Jeskyně smrti

Muž se probouzí hluboko v nitru jeskyně. Trpí amnézií. Nedokáže si vzpomenout na to, jak se sem dostal a ani na to, co se stalo s mužem, jehož tělo leží vedle něj. S tajemným stvořením v patách se musí vydat do tohoto podivného a fantastického světa. Chce-li se Tolbiac dostat na povrch, nemá jinou možnost, než použít REZO ZERO, tajná pozorovací stanoviště v tomto opuštěném, hřbitovu podobném dole. Vydává se na cestu veden kořeny rostliny. Příběh muže, který se někdy dozvídá pravdu z archivů opuštěných laboratoří, jež se skrývají v této podzemní síti, jindy pomocí vlastního, podivně zesíleného instinktu. (oficiální text distributora)

PiLgRiM

To hodnocení je až moc vyhrocené. Jasně chápu, že každej má svůj názor a né kažédmu to přišlo na chuť. Na co se ale nemůžu koukat je, že polovina uživatelů film hodí do Odpadu se slovy "viděl jsem 20 min a stačilo". To vážně není názor.. Nelituju, ale asi to vidět znovu nebudu muset. ()

Javad

< Zaujímavé mysteriózne sci-fi z podzemia > EDEN LOG sa bude naozaj páčiť len úzkemu okruhu divákov, ktorí majú radi klaustrofobické filmy odohrávajúce sa v uzavretých bezvýchodných priestoroch hlboko pod zemou (môj prípad). Nízke hodnotenie chápem, nie je to pre každého. ()

Danny F. odpad!

Jedním slovem Odpad! Velice nudný film. Děj žádný. Dokumentární filmy jsou rozhodně zajímavější. Zbytečná ztráta času. ()

Aven

Nechápal jsem. Vůbec. Nepochopil jsem tolik věcí, až jsem si připadal jako úplný pitomec. Takže máme zmutované dělníky, kteří se mlátí s obrannými složkami. Rostlina vysává energii z lidí a převádí ji na energii elektrickou? A na konci velitel obránců prohlédl a nechal se vysát rostlinou? WTF? No dám pro jistotu jednu hvězdu, kdyby šlo o nějaký nadčasový film s hlubokým poselstvím, které jsem já - blbec, nepochopil. ()

fefee

Zvláštny film, atmosféra dusivá, efekty nulové ale psycho poriadne. Slabšie tri. Hviezdu dolu za ten sexuálny exces, kravina na entu, to sa tam nehodilo. (2,5*) ()

NoFiction

Buď si tento film hned zkraje zamilujete a ihned vás pohltí, nebo ho okamžitě odsoudíte a ještě 3dny poté budete uvažovat o čem to vlastně bylo. Opravdu žasnu, co jsou schopni frantíci vymyslet. Nemám rád lidi, co tenhle snímek odsoudí, aniž by se nad tím trochu více zamysleli. ()

Kalidor_

Zdejší hodnocení absolutně nechápu. Na film jsem byl patřičně vyzbrojen - zatemněno, prostorový zvuk, očekávajíc nudu, kafe. Dostalo se mi zážitku vrchovaté spokojenosti a jsem nadšen, že jsem konečně zase viděl povedený atmosférický film plný stísňujícího prostředí, hudby, pomalu odkrývajícího rozuzlení a občas nějaké té kreatúry! Nedivil bych se kdyby film vznikl podle nějaké hry či naopak, jelikož mnoho "doomovek" je ve stylu tohoto prostředí a atmosféry. Né vždy se však povede podobné náměty zfilmovat tak zručně jako Eden Log. ()

Soweek

Zajisté originální nápad, ale bohužel zdaleka nevyužitý potenciál staví tento snímek do světla průměrnosti. ()

Holina

Takže pět bodů za prostředí, které tvůrci uměli vyrobit a tísnivou industriální atmosféru, která chvílemi evokovala Tetsua. Jeden bod dolů za zmatený průběh, jeden za zmatené a plitké kecy a jeden za zmatené herecké výkony. A další za absenci děje... ()

AngiS odpad!

Je prakticky uplně jedno, zda koukáte na desátou.. třicátou.. či padesátou minutu.. od začátku do konce je to stejný... nudný.. a o ničem. Ale líbí se mi ty barvy.. Jinak je to jeden z filmů, který trvaj 90 minut, ale shlédnutý jsem to měla za patnáct. ()

kery- odpad!

Fakt nevim. Už od toho blikání na začátku jsem měl chuť to vypnout. Pak koukám 20 minut a on si tam pořád chodí a chodí a já usínám. Tohle nedám - vypínám a mažu.. Druhý film v životě na který nemám sílu... ()

Adramelech odpad!

Film začíná černou obrazovkou, ale já jsem ze zvědavosti vyčkal, jestli se tam přece jenom něco ukáže nebo zda černá obrazovka vydrží až do konce filmu. Kolem sedmé minuty se objevily nějaké obličeje a ozvaly se jakési hlasy, nicméně smysl to moc nedávalo. Jako již poměrně zkušený filmový divák však vím, že není nezbytně nutné, aby film dával smysl, a vůbec už není zapotřebí, aby člověk chápal kdo, co a proč. Někteří filmoví tvůrci totiž právě tohle pokládají za zvláště vytříbené umění. Zbytek filmu trvajícího dlouhých 98 minut se odvíjel zhruba v podobném duchu, ačkoli postupně vyšlo najevo, že děj obsahuje i nějakou myšlenku. Film na mě silně zapůsobil, konkrétně tak, že u mě vyvolal úporné zívání. Občas jsem si musel udělat pauzu na cigáro, abych si trochu odpočinul a lépe toto ojedinělé dílo vstřebal. Koukám, že hodnocení výrazně osciluje od nuly do pěti. Dávám nula bodů. ()

chaometic

Eden log , působil už od začátku slibným dojmem. Je málo filmů u kterých jsem nevěděl jak to skončí ani o co jde. Jednoduchý děj, ale přesto se jim podařilo z béčka natočit maximum. V jednoduchosti je síla a Eden Log se nemá za co stydět, opravdu ne. ()

El_Rabbit

Taktez moc nevim, co si mam o filmu myslet. Film svym zpracovanim a barevnosti me docela vtahl a se zaujetim jsem ho sledoval. Trochu jsem ale doufal, ze prijde nejake aspon zakuklene rozuzleni, ale to co prislo na konci ve me vyvolalo jeste vetsi zmatek :) A herecke vykony nic moc, hlavni hrdina obcas provadel nelogicke pohyby... a pokud to bylo zamerem a melo to patrit k vykresleni hrdinovy zmatenosti, rozhodne jsem mu to neveril... ()

tlamiczka

Typická nová francouzská scifi - v tom špatném slova smyslu. Celý film nevíte, co se děje (a vlastně to pořádně nevíte ani na konci), je to celé takové divné (opět ve špatném smyslu) a tak rádoby tajemné a filosifické, až to působí jako blábol. Pokud znáte jinou novou francouzskou scifi - Dante 01 - je to přesně to samé. Film má i své klady - neokoukané obličeje,docela zajímavou vizuální stránku a příslib "velkého překvapivého rozuzlení na konci", které se ale nekoná. Film je asi určený jen pro Francouze. ()

Haniczka

Spíše z toho měla být krátká filmová povídka v povídkovém scifi filmu, než 98 minutový film. Je to možná filosofické, má to možná myšlenku, ale vše se skoro vytratilo pod tou délkou a hloubkou. Za málo peněz málo zábavy. ()