Reklama

Reklama

Jeskyně smrti

Trailer 2

Muž se probouzí hluboko v nitru jeskyně. Trpí amnézií. Nedokáže si vzpomenout na to, jak se sem dostal a ani na to, co se stalo s mužem, jehož tělo leží vedle něj. S tajemným stvořením v patách se musí vydat do tohoto podivného a fantastického světa. Chce-li se Tolbiac dostat na povrch, nemá jinou možnost, než použít REZO ZERO, tajná pozorovací stanoviště v tomto opuštěném, hřbitovu podobném dole. Vydává se na cestu veden kořeny rostliny. Příběh muže, který se někdy dozvídá pravdu z archivů opuštěných laboratoří, jež se skrývají v této podzemní síti, jindy pomocí vlastního, podivně zesíleného instinktu. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer 2

Recenze (122)

sNeDy 

všechny recenze uživatele

No hezky to vypadalo, ale vlastně to nebylo ani moc zábavné (ve smyslu toho, abych nekoukal kolik zbývá do konce). Herci kapitola sama pro sebe. A příběh a myšlenka? Spíše prázdnota a snaha o možnost různých vkladů a teorií. Jenže na to, chce mít ve filmu více obsahu. A vůbec, komu by se chtělo nad tímhle uvažovat? Na to jsou "lepší" filmy. ()

Yarwen 

všechny recenze uživatele

Aby se tvůrci filmu vyhnuli slátanině, ve kterou se snímek nakonec proměnil, měli upustit vícero informací, o co tady jde. Když ani hlavní postava netuší, kdo je, kde je a proč, a postavy, jež potká, mu to také neobjasní, pak divákovi nezbude než se potýkat s nesmyslnou nudou. Tipnul bych si, že k natáčení stačilo použít nějakou starou opuštěnou tovární halu, herců také nepotřebovali tolik, takže náklady mohly být docela nízké. O to víc se tak mohlo zapracovat na smysluplném ději, ale nestalo se. ()

Reklama

Omnibus 

všechny recenze uživatele

Nějak jsem se asi zapomněl soustředit (při tom, jak se film vleče jako sliz, není ani divu) ale unikal mi smysl toho plazení. „Nahoře nic není, já to ukončil, otevřel jsem oči všem, odsud není cesty ven... prosím odejdi." Ale já vůl neodešel a dokoukal to v naději, že prozřu. Nestalo se. Hvězda za 100% ponurou atmosféru a za zneklidňující bizarní scény, kterými se tvůrcům podařilo zaplácat mi na zatraceně dlouhou dobu mysl... ()

Raven0 

všechny recenze uživatele

Ona to není vyloženě nuda. Příběh by mohl být i zajímavý, kdyby nebyl tak šíleně rozkouskovaný a skoro až nepochopitelně nestravitelný. Vše ale spolehlivě pohřbí herecké výkony, papundeklová brnění vojáků, vtipné dialogy a pseudo-intelektuální, mnohoznačný konec s přihlouplým rádo-by poselstvím... Přímo do nebe volající blábol. PS: ani ta "temnota" není moc cool a atmosférická, spíš je na škodu. Člověk půlku filmu čumí do tmy... ()

ecceHOMMO 

všechny recenze uživatele

Je síce pravda, že spočiatku sledujete film bez toho aby ste vedeli prečo sa to vlastne deje a vlastne neviete absolútne nič len to že hlavný hrdina sa potuluje podzemím a vonkoncom to podzemie nie je bezpečné. O dosť neskôr sa dozvedáte čriepky z celku avšak podstata toho celého tkvie niekde inde. Ale pointa je až na koniec a ňou celý film dostane inú tvár. .......ale inak som mal pocit, že sa francúzi nechali inšpirovať nízkorozpočtovými nekomerčne robenými japonskými horrormi ( akurát to spravili komerčne ). Celkovo však hodnotím toto dielko veľmi pozitívne, rozhodne bolo originálne, zaujímavé, v každom prípade nepredvídateľné, po vizuálnej stránke dokonalé s pochmúrnou atmosférou..............medzi 3* a 4* ()

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Celý film yl natočen ruční kamerou v různých podzemních lokalitách. (Terva)

Reklama

Reklama