Jeskyně smrti

Masky:

Mabi Anzalone

Kostýmy:

Rachel Quarmby

Verte nebo ne, jsem prijemne prekvapenej.(9.3.2009)

Atmosféra a styl je OK, až ten přístup k divákovi připomíná hraní počítačové hry. Ke konci se to snahou nějak to vysvětlit bohužel trochu pokazí, chtělo by to snad nechat víc nevysvětlené než takhle zpola. Určitě je to ale v poslední době zajímavě vybočující film.(30.3.2009)

• cariada

Absolutně nevím jak tohle mám hodnotit, za prvé na to co jsem viděl, neskutečně dlouhě a zmatené. K tomu se vše odehrává jen a jen ve tmě, tak že tam někdo neustále cvaká vypínačem a třese kamerou, tak, že máte mžitky před očima. Kdo přežije půl hodinu, zjistí, že vlastně nic neví o co jde. Pak se trochu začíná aspoň orientovat kdo je kdo, ale po další půl hodině ví to samý co po tý první - to jest kulový. A tak to pokračuje až do konce, kde sice jakýsi pokus o vysvětlení je, ale stejně z toho prd pochopíte. Ano je to ten film, který musíte vidět znova, aby jste ho možná pochopili, jenže silně pochybuju, že na to má někdo chuť znova to podstoupit, já určitě né! Já mám podobný sci-fi filmy rád, ale musí to mít náký smysl, třeba blbý, ale aspoň něco, ale tady nebylo nic.(20.4.2012)

• Arkos

Naprosto souhlasím s několika hodnoceními, která jsem tu četl. Pro mně osobně je to totální magořina, kterou jsem vydržel asi 20 minut. Po této ztrátě času jsem disk vyrval z rekordéru a nejraději bych ho nacpal tvůrcům filmu do prd...(14.3.2009)

• pornogrind

Obdivuju všechny ty, který to dokoukali až dokonce. Běželo to od půlnoci na Horor Filmu tak jsem to zkusil, ale v půlce jsem to vzdal, protože mě to absolutně nebralo. Radši dám přednost kvalitnímu spánku než chaotickýmu a nudnýmu hororu a tak jsem zahájil protestní spánek. Možná tomu dám ještě někdy šanci abych Eden Log nekřivdil, ale prozatím zůstává jenom komentář bez hodnocení. Není mým stylem hodnotit něco co jsem nedokoukal. Na to jsou tady jiní experti(1.4.2017)

• - Celý film yl natočen ruční kamerou v různých podzemních lokalitách. (Terva)