10 ročný Jimmy žije na vzdialenej farme spolu so svojimi rodičmi a troma mladšími súrodencami. Jeho otec je kamionista a preto býva často mimo domu. Jimmy si jedného dňa všimne, že s jeho každodenne stresovanou matkou nie je čosi v poriadku a upozorní na to otca, ten ho však uchlácholí s tým, že na jej správaní nie je nič neobvyklého. Počas jedného večera, keď otec musí opäť odísť s nákladom, sa matkin duševný stav výrazne zhorší - prepadne popôrodnej depresii a rozhodne sa zavraždiť svoje deti. Jimmy rýchlo rozozná, že nepríčetná beštia, ktorá sa mu snaží siahnuť na život dávno nie tou matkou, ktorú tak miloval a preto musí s psychotičkou zviesť nerovný boj o prežitie. (Karamanlis)

FREEWHEELER

Veľmi rýchly štart, po ktorom začína bezmocná hra s bolestivým napätím. Klín do spokojnosti všetkým ľuďom ktorý majú radi decká a zvieratká. Našťastie to nebolo dlhé, film trpí scenáristickou slepou uličkou a najväčšia hlúposť bol ten záver. Trošku blbosť nie? ()

g3rtrud

Vo výsledku len priemerný horor. Deti nekonajú až tak blbo ako som čakal, z tohto pohľadu to dopadlo celkom dobre. Ten zbytočný koniec si ale mohli odpustiť. ()

Facerr

Víc než tři děti bylo na tuhle mamku trochu moc. Takže jí z toho hráblo a to tak, že to většina herců už nerozchodila. Průměrnej thriller, na kterej se dá hned druhej den zapomenout. Na druhou stranu děj docela odsejpal a hlavní dětskej hrdina byl výjimečně taky docela ok, takže si to tři hvězdy určitě zaslouží. ()

mikessc

Velmi nezazivny film,zle natocene akoby este v minulom storoci. Uplne zbytocnych 70minut stravenych. Ani som necakal zázraky ale s takouto slabotou co ma tu na csfd 69percentne hodnotenie som neratal ()

Nikolas__

Horor který se nebojí ničeho, ten většinou dopadne naprosto katastrofálně, nebo je to další přírůstek do rodiny filmů které slabší povahy nemají šanci rozdejchat. Don't worry zase tak hrozný to není, každopádně pokud neznáte plot tak bych se na to nějak připravil, pokud opravdu na podobné filmy nejste zvyklí. Nakonec se tam ukáže jakýsi konec, který naznačuje buď něco hezčího, nebo něco ještě horšího. Asi je lepší že neexistuje dvojka, podle mě tohle je ten typ filmu který má možnost fungovat jen jako opravdu samostatné dílo, však i ta krátká stopáž tomu dodala ten šmrnc. Atmosféra je rozhodně vyvedená, herci to zvládají, postavy mohli být lepší. Zvláštní že hlavní dětský hrdina mi výjimečně nepřišel vůbec otravný, to samé jeho sourozenci. Je to takové The Children, film z toho samého roku, jen převrácený na ruby a značně slabší, ale nevadí, vydá sám za sebe. Ten pravý masakr se rozpoutá až v druhé polovině, která je mnohem lepší, ta první vážně jen buduje napětí což nebylo na škodu, jen to mohlo být provedeno i poutavěji. Není to příliš originální, ale natočeno je to rozhodně nápaditě, tudíž moje hodnocení plyne z mé recenze ve finále doufám jasně. Není to něco co bych si pouštěl opakovaně, možná bych si to odpustil i na podruhé, ale jako zážitek na jedno shlédnutí je to více než fajn. Jako horor si to zaslouží 80%, jako film tomu dávám čistých 70%. ()

halberdier

Opravdu mrazivý horror. Nic pro slabé nervy, především pak ne pro dámy a hlavně matky. Rozjezd je poměrně rychlý, pak už sledujeme hru na kočku s myší v podání matky a syna. Pokud je film opravdu natočený podle skutečné události, tak to jen přidává na jeho mrazivosti. Postava matky je přesvědčivě zahraná, v ničem si nazadá s mnohem slavnějšími filmovými řezníky. ()

kalysta

Hodně nepříjemná studie jednoho šílenství. Výborně zahrané, dobrý scénář, který ke kenci pomalu ztrácí dech a bezchybná režie, navozují tísnivou atmosféru. Akční scény jsou dobře natočené a není problém se vcítIt do kůže hlavního hrdiny. Ani pochopit matinku. 5* je trochu moc, ale ať. ()

TesterX

Z tohoto snímku vám pravděpodobně nebude nejlépe. Když přehlédnete v pozdější fázi do očí bijící levné gore efekty a dementní konec, zůstane mrazivá atmo, kterou tu cedí běsnící šílená matka, co už má dost brečících mimin, fleků na právě vypraných dětských šatičkách a vyvařování pro armádu malých nenasytců. Proto vezme do ruky sekáček na maso a rozhodne se udělat ze svých potomků mleté maso. Zní to jako námět na parodii, ale není. Díky realisticky ztvárněným postavám se jedná o skutečně "nepříjemnou" podívanou, která s nálepkou "podle skutečné události" dokáže otočit žaludek naruby. ()

Easykill

Spoiler alert.. Nebýt toho extrémně stupid ende, tak dám i plnou palbu. Ale takhle to nesmyslně zesrat! Je samozřejmé, že když ti žena zabije skoro všechny děti tak budeš úplně v klidu. Je samozřejmé, že když ti žena zabije skoro všechny děti, tak s ní prostě zůstaneš, protože, to se prostě stává. Až na tenhle bullshit je to hodně povedený kousek. Poporodní deprese či psychóza je fakt nářez! ()

montel

Na odlehlé farmě žije 10-letý Jimmy (Ridge Canipe) s dalšími třemi sourozenci, s matkou a s otcem, který je neustále na cestách. Jednoho večera, kdy otec opět odjede se svým kamiónem, přepadne matku šílená deprese a v záchvatu šílenství začne své děti zabíjet. Přežije pouze Jimmy, který se svou matkou strhává nervy drásající boj o přežití...Pro někoho možná bude šokující vidět ve filmu vraždění nevinných dětí, ale zkuste si každý den zapnout o půl osmé TV Nova. Myslím, že některé reportáže jsou daleko šokující než tento průměrný horor. Pravda z matky jde opravdu strach, ale to je dost málo na navození atmosféry. V dnešní moderní době se tohle hororovou bombou stát nemůže. 55% ()

reccal

I přes ten závěr (a klidně mohl být reálný, z různých případů můžete číst, že někteří pánové své ženy chtějí i poté, co vraždily), dávám velmi příjemné 4 hvězdy. Masakr, i když offscreen, je tedy pořádný, a klučinovi jsem držela všechny možné palce. Sice nevím, jak je to s tím "true story", nicméně poporodní psychóza je vystižená dokonale. Atmosféra se dá krájet, já jdu do postele, ale pro jistotu kouknu za dveře, jestli tam nestojí matka se sekáčkem:) ()

lubbax odpad!

násilí páchané na dětech, zabalené v tak smoúčelně laciném a debilním obalu, že nemůžu jinak. ()

Snakefinger

Opravdu nečekaná pecka. Jak se krásně pomaličku mění idylický život jedné krásné rodinky. Super herecké výkony, hlavně mladého představitele, který to zahrál fakticky bravurně. A ten závěr ..... za ten bod navíc. ()

Little_Sawy

Horory o deťoch sú vždy nejak creepy a tak tomu je aj v tomto prípade, malý spratek v troj člennej súrodeneckéj posádky si ako jediný všimne že jeho mamka je zrelá na psychiatriu. Tatko je častejšie preč než by mal byť pri žene a deťoch, aj keď mu syn naznačuje že jeho matka je skurveny sociopat ktorý by vraždil od rána do večera, tak ho taťka buddhožel nebere dvakrát vážne. Toto sa mi sakra že páčilo. Nemám dôvod nedať päť hviezd. Plus je to že to je na opustenom mieste. ()

Miroslav.Zac

Kamioňák, ten těžkej život má!... a co teprve jeho žena, která je věčně sama doma, jen s bandou uřvaných a nevděčných děcek a statkem, a o všechno se musí postarat. Není divu, že jí jednoho večera rupne v makovici a vrátí to děckám (a všemu živému okolo) i s úroky... Normálně bych nevěřil, že je matka něčeho takového schopna, ale když v roce 2011 zabila nedaleko od nás matka čtyři děti, vím, že je to možné, jen ne asi tak, jak nám tvůrci naservírovali. Za ten debilní konec by mělo být scénáristovi nakopáno do koulí. ()

Pattrick

Taková pěkná maminka a takhle se chová :-( .. Zajímavý Thriller, pěkná vyvážená kamera a dobrý chlapecký výkon =) By mne zajímalo, jestli pak na to ty dětští herci koukají.. Jinak, co mi vážně vadilo byl konec, já bych se teda zachoval úplně jinak. SPOILER: Sice vím, že je to nemoc, při které nakonec nemusí jít daná matka do vězení a prostě se to dá vyléčit, ale i tak, být tím otcem, nevím no. Vypadá to, že si nechali vrátka na pokračování, ale v tom už se nic moc předvést nedá. ()