Okamžik rozhodnutí (TV film)

• Německo

Stunde der Entscheidung

Chvíľa rozhodnutia

Drama / Romantický

Německo, 2006, 87 min

Vcelku kvalitní a dost dobře natočený snímek, poměrně dost dobré herecké výkony i slušný scénář, celkově 3,5*.(17.1.2010)

Nemůžu si pomoct ale mě se to vážně líbilo. Zajímavá zápletka, člověk neměl čas se nudit. Byl sem mile překvapen.(17.1.2010)

• P@\/EL

Podprůměrné německé drama z lékařského prostředí, které neukázalo nic výrazného, čím by mě oslovilo. Filmu chybí náboj a výraznější zvraty v ději. Připomínalo mi to spíš takové plácani mezi jednotlivými postavi, jak jsme na to zvyklí u přiblblých jihoamerických telenovel. Příběh na mě nezapůsobil ani emočně a ani obsahově. Je pravda, že příběh přinesl sám život (podle skutečné události), ale kdyby se mělo točit o každé kravině, tak by to s filmovým průmyslem šlo pěkně z kopce.(19.1.2010)

Odkaz pořadu na stránkách tvůrce Regina Ziegler Filmproduktion: "Stunde der Entscheidung".(17.1.2010)

• kajda.l

Příšerně zahraný německý pokus o citové vydírání. Snímky z lékařského prostředí mám rád a němci se evidentně do nich rádi pouští, ovšem bez valnějšího úspěchu. Jeden slozopudný dětský dialog mi k radosti a emočnímu uspokojení rozhodně nestačí. Toto bylo slaboučké i na TV film.(17.1.2010)