Reklama

Reklama

Lov na příšery

  • Čína Zhuo yao ji (více)
Trailer 1

Obsahy(1)

Kedysi dávno žili monštrá vedľa ľudských obydlí. Ľudia ich jedného dňa porazili a oni ušli do vzdialených hôr. Vytvorili si tam vlastné kráľovstvo, v ktorom žijú dodnes. Ak nejaké z nich ušlo z tohto miesta a zablúdilo medzi ľudí, čakala ho smrť. Úrad pre lov monštier odvádzal takú dobrú prácu, až ľudia zabudli, že monštrá vôbec existovali. Tak to platilo až doteraz.
Kráľa však znenazdajky zabijú a tehotná kráľovná je na úteku pred vrahmi. Aby zachránila vlastné dieťa pred smrteľným nebezpečím, odhodlá sa k neuveriteľnému činu. Vloží svoj plod do ľudského mužského tela. Chudák Song Tianyin má smolu, že bol nablízku. Musí si vytrpieť nezvyčajné tehotenstvo a pritom bojovať o holý život, pretože Lovci monštier sú mu na stope. (ČSFD)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (15)

Vämpiriüs 

všechny recenze uživatele

Dost přestřelená Čínská komedie, která by měla být fantasy ale spíš je místy až trapná. Šíleně splácaný scénář, který cílí spíše na mladší publikum a pere tunu příšerek i jejich možná chycení či zpracování v podobě jídla. Ostatně možnost sežrat příšerku rozhodně nesmí chybět, jinak by to nebylo Made in China. ()

michalkop 

všechny recenze uživatele

Příjemná změna po Evropských rodinných filmech. Něco kompletně jiného. Každý den to vidět nemusím, vidět dvacátou variaci na to samé, asi bych nebyl nadšený. Jako první zkušenost, dost zajímavé. Nepřímočarý příběh, u kterého i po konci zůstává dost WTF, zajímavě podané příšery a k tomu "kung fu" souboje. Za mě 65%. ()

Reklama

corpsy 

všechny recenze uživatele

Komerčný megahit čínskych kín sa odvoláva hlavne k mladšiemu publiku ( srandovné príšerky a ich roztomilé chovanie ), ale nezabúda ani na tých starších ( podarená akcia ). Avšak celé sa to akosi zmiešalo v podivuhodný paskvil ( zbytočne dlhý ), kde sa divák nevie zorientovať v štýle a prednese príbehu. Tak je to pre tých, či oných? ()

Pokysek 

všechny recenze uživatele

No těžko říct.... po prvních 5 minutách jsem to chtěl vypnout a to Asii sleduji nejvíc už pár let, tak snesu hodně... nicméně po chvilce jsem si na animaci zvykl.. i na propojení v hraném prostředí. Jako kámen úrazu bych viděl postavu hlavního hrdiny - který je hodně nevýrazný, což přisuzuji samotnému herci a jeho výkonu. Být na jeho místě někdo schopnější bavilo by to docela dobře... zachraňuje to naštěstí pro mě skvělá Bai Baihe (stále u filmu neuvedena - ačkoliv díky ní je film koukatelný). Malý Wube (ředkev) je taky docela fajn a po čase to docela funguje - jen opět škoda hlavního hrdiny, kterému nemůžete dojít na chuť. Diky Bai Baihe, ředkvičce a babičce, která byla z cesty... za 3* ale s odřenýma ušima - je to ale škoda. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Boha, toto Číňani posrali na celej čiare. Malo to byť pre celú rodinu, ale kurva kto sa má pozerať na túto infantilnosť, kde sa navyše ukáže tehotný chlap a jeho problémy s pôrodom príšery? Mám rád čínsku produkciu, ale toto ma minulo aj v čase svojej premiéry a aj teraz, keď som sa pokúsil tomu dať po šiestich rokoch druhú šancu. ()

Galerie (152)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama