Reklama

Reklama

Obsahy(1)

My, nebo ona - ale hlavně se už sakra rozhodni. Poznali se v šestnácti, vzali se ve dvaceti, pak měli dítě. Tondovi i Hance jejich život vyhovoval, dokud Tonda nepotkal Emmu. Teď mají všichni problém. Hanka řeší, jak zachránit svůj svět, Tonda řeší dilema mezi láskou a zodpovědností a Emma řeší, jestli je Tonda opravdu ten pravý. (TV Nova)

(více)

Recenze (5)

Arsenal83 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nuž keby sa žena správala ako puťka Issová, tak ju opustím aj bez milenky. Tu to Tatiane naozaj veľmi, veľmi pristalo a v tom čase myslím bola matracom Tomáša Maštalíra, čiže ten správne využil moment jej najväčšieho rozkvetu. A na moje prekvapenie, v tomto seriáli ani nevytiahla svoju osvedčenú „hereckú“ zbraň, teda ukazovanie poprsia. Hoci hrá to, čo skoro celý život, úlohu večnej milenky. Takže v kariére Pauhofovej hodnotím výkon v Súkromných pasciach ako druhý najlepší. Hneď po dabingu Hermiony. ()

NinonL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ač herečku Marthu Issovou nemám ráda, tady roli vdané pipiny hraje velmi dobře. Táňa Pauhofová v roli Emmy je trochu horší a Jan Budař alias manžel a záletník Tonda nejhorší. Ale celkově průměr. ()

Reklama

Likan7 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pasti se potápí ke dnu. Jak skvěle seriál začal a hned od úvodu stál na pevných základech, Tři do páru jen potvrzuje klesající kvalitu tohoto rádoby drama seriálu, který je v poslední dílech opravdu víc vtipný než zajímavý. Jako jo, Táňa Pauhofová je neskutečně krásná a sexy herečka, ale její smyslný kukuč nezachrání jinak fádní epizodu, která je ve finále úplně o ničem. Alespoň, že skončila tak, jak jsem doufal. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama