Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Aldrich Ames, šéf sovětské divize pod rouškou CIA, měl na starost pohyb agentů a získávání takzvaných dvojitých agentů. Má však obrovské problémy s alkoholem. Díky tomu všichni kolem něj povyšují, jen on zůstává stále na dně. Zklamání, osobní problémy, tíha křivdy a hlavně náročná manželka Rosaria, to vše ho přivedlo ke krachu. Rozhodl se tedy prodat sovětům pár jmen dvojitých agentů. Jenže Rusové chtějí víc a nabízejí i víc peněz. Ames svoluje a dál jim prodává tajné informace. Agentura začíná tušit úniky informací a pověřuje Jeanne Vertefeuille z oddělení vnitřních záležitostí, aby vše prošetřila. Amesovy dny jsou téměř sečteny. (Terva)

(více)

Recenze (2)

Terva 

všechny recenze uživatele

Vedoucí pracovník CIA ve službách KGB! Rekonstrukce nejzávažnějšího případu špionáže v americké historii....... Scénář - Michael Burton. Produkce - Robert Benedetti a Armand Leo. Hudba - Mark Ryder. Kamera - Walter McGill ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

On to mal ziskavat na stranu trojpismenkovej organizacie akych agentov ? Trojitych, Stvoritych, 5-itych ci viac itych ? ja bych bol kludne trojity, pripadne stvority tajny agent, tak treba : 56 % ()

Reklama

Zajímavosti (1)

  • Aldrich Ames byl usvědčen a zatčen v roce 1994. (Terva)

Reklama

Reklama