Sam je zdravotná sestra, Kunal fotograf. Obaja hľadajú bývanie a inzerát ich dovedie v ten istý čas do toho istého bytu. Avšak sú odmietnutí a tak začnú hrať gayov, len aby ten byt dostali. Avšak nečakali, že s nimi bude bývať krásna neter prenajímateľky Neha. Obaja sa do nej po uši zamilujú a tak začína dlhá cesta, aby si získali jej srdce, hlavne keď sa na scéne objaví nový sok, Nehin nový šéf. (Robbo)

sona123

Taky věřím, že Bollywood dokáže točit lépe. Když se mi povedlo zvyknout si na ten indický styl (který mi připomínal latinsko-americké telenovely běžící na našich komerčních televizích - pravda, některých), místy jsem se bavila, teda zejména pokud šlo o hudebně-taneční čísla. Dívat se na to vizuálně určitě dalo, vtipné to příliš nebylo. Netradiční určitě. ()

lareinna

Rozhodne to nie je prevrat v kinematografii Bollywoodu, je to zábava na jedno použitie, ale v celku veľmi fajn. Ale je jasné, že niekto, kto chcel vidieť americký krvavý trhák a - "náhodou" - natrafil na tento film a následne ho poslal do koša, lebo vlastne chcel vidieť "americký krvavý trhák" a zrazu zistil, že sa díva na naivnučký, rozkošný, veselý a ničím neškodný filmik ako je tento - si trochu pomýlil pojmy a dojmy. Potešilo by ma, keby sme tu hovorili o filmoch, ktoré sme videli celé - ale napriek tomu poniektorí - majú zvláštne pubertálne pocity, ktoré ochromili už v titulkoch a tak sa to vyplo a následne hodnotilo a vyjadrovalo sa. Bože ochraňuj nás! Štvrtá * ako bonus. ()

ddf76

Oba hlavni muzsti predstavitele si evidentne v uvozovkach uzivali hrat gaye. Skoda, ze ke konci uz se tlacilo na dramatickou linku a nebylo to ono, ale vic jak polovinu filmu jsem se velmi dobre bavil. ()

jorgus

dostana me dostala:))..az na poslednich dvacet minut naprosto odzbrojujici komedie, plna vynikajich vtipu, vtipnych dialogu a vubec..cele to bylo super:)skoda te vaznejsi linie, ale nejak mi zvlast nevadila..jen tentokrat jsem si chtel uzivat te pohody az do konce a ne prechazet na smutnejsi notu:) ()

jiri.twist

Já jsem se skutečně OSVĚŽIL, ano to je to správné slovo. Je v tom zahrnuto pobavení, vnímání krásných herců, pestrých barev a oblečení, tance, hezké hudby, svěžesti. Dopředu jsem se na film připravil a nečekal zázraky v hlubokomyslném příběhu a zanechal mi dobrou náladu, i když vím, že to všechno bylo jen takové pozlátko, nadlehčení, nadsázka. Protože jsme každý originál, což je dobře, jiný pisatel zde film pojal hrozně vážně jako útok na "buzeranty", výsměch, trapnost atd. Indie je hodně zvláštní a také rozdílná, jdete po ulici a potkáváte kluky a mladé muže, jak se vedou za ruce, když někde sedí, drží se okolo ramen nebo mají položenou ruku na noze toho druhého. Kolegyňka z výpravy mi sdělovala: "tady je snad každej druhej teplej", ale jak víme, není tomu tak. Ale že by gay komunita v Indii téměř nebyla, je naprostá blbost, možná je méně vidět, není tak okázalá, nedělají s tím takovou vědu, ale 1,4 miliardy lidí musí také nějak žít, to zn. i 4% způsobem. A na rozdíl od nás, mají Indové ještě třetí a jimi uznávané pohlaví, hidžry ... 7898 ()

Gaja Gamini

Dobrá zábava, lehká a nekomplikovaná. Abhishek a John tvoří jednu z nejlepších "uni-sex" dvojic. Priyanka vypadala krásně a hrála schopně. Co se mi na filmu líbilo nejvíc bylo, že kdykoliv děj hrozil nějakým vysoce emocionálním nesmyslem (které v komediích opravdu nepotřebuji), objevil se nějaký veselý zvrat a jelo se dál. Pravda, mohlo to být celé tak o dvacet minut kratší. ()

sanikope

Am I gay? Am I straight? I fucking don't know!!! A počas toho filmu som sa tak vybláznil ako už dávno nie. Pustili sme si to s priateľkou 30 min po polnoci s nádejou rýchleho spánku. Zvyčajne si dokukávam tieto bolywoody ráno. V tomto prípade mi to nefungovalo od 2 v noci už sme sa len zvíjali v kŕči, tancovali, rehotali sa a bolo nam jasné že spánok sa nekoná. Príbeh megaprimitívny ale to spracovanie stálo za to a ako v poriadnom Bolywoode všetko trvá veky kým sa dej pohne o ďalší krôčik ďalej. A my sme sa nemohli prestať kosiť smiechom nad tými maskulárnymi výjavmi za ktoré by sa nehanbil ani Peter Andre... ()

vandalka

Přidávám se k Lenuši :) Konec to trochu pokazil, ale první řekněme tři čtvrtiny filmu byly prostě k sežrání ;-) A to nemám moc v oblibě komedie, kde si někdo hraje na jinou identitu (v tomto případě na gaye). Jinak kromě toho, že je to kupodivu nečekaně vtipný a milý film, ve kterém hrají Indové, moc indicky nepůsobí - obzvláště některé scény na začátku mě až zaskočily :o) A po shlédnutí tohoto dílka musím říct, že se Abhishek Bachchan stává jedním z mých favoritů, je tu naprosto úžasný :) ()

DadysGirl

Tak tohle jsem nečekala... Včera večer stižená sentimentem a depresí jsem potřebovala vypnout hlavu a od srdce se zasmát... Hledala jsem tady v žeříčcích, ale vše říznuté s dramatem, až jsem narazila na tohle... že je to z Indie, jsem jakso přehlédla... Svým prvním Bollywoodským filmem jsem tedy byla velmi překvapena... A to celkem mile... Je to samozřejmě totální hovadina, ale přesně to jsem hledala... Je to vtipné a svěží a samozřejmě hudební! Jen je to na můj vkus trochu dlouhé a konec bych si taky představovaa malinko jinak... To si jako nevšimla jakej je Kunal fešák?! Neváhala bych ani minutu! :) Jo a kromě toho, že je hlavní hrdinka kočka mě dost štvala tím, jak krásný a lesklý vlasy má... Sakra jak to ty Indky dělají?! ()

jafuska

bláznivá komedie, nebo spíš parodie na život mezi gayema, co člověk dokáže udělat, když chce mít střechu nad hlavou, předstírat gaye i za cenu ztráty přátelství mezi lidmi, všichni byli sympatičtí, jediný co mě vadilo, byla délka filmu, toto je na můj vkus až moc dlouhý, stačilo by to zkrátit o polovinu, a bylo by to ještě více koukatelné, Rozhodně ale nejsem zklamaná ()

Allia

Některé scény jsou tak nápadně koncipované, aby udělaly patřičný dojem na diváka, že vyvolávají až úsměv... tři hlavní představitelé jsou tak dokonalý, že vám až tečou sliny, ale film má dostatek humoru, aby to všechno vyvážil... takhle jsem se u filmu nezasmála, ani nepamatuju. a nejlepší na tom je, že téměř dokonce netušíte, jak to všechno může dopadnout... upřímně - byla jsem dost překvapená ;o) ()

elanista1

Je to taká skrátená verzia hociktorej telenovely, ale ja zbožňujem telenovely a keď sú takéto vtipné, tak dvojnásobne. Ja som niekedy až plakal od smiechu. Samozrejme že je humor postavený z drvivej časti na nereálnych základoch, na situáciach ktoré si neviem reálne predstaviť, ale absolútne nič mi tu neprekážalo. Spočiatku keď sa obaja hlavní hrdinovia dlhšie pohybovali po obraze polonahí som sa aj bál o budúcnosť filmu, ale nakoniec z toho vzišla nenormálne sympatická komédia. Totálny paradox je, že neobľubujem dlhé filmy a tiež veľmi nemusím romantický žáner a komediálny žáner, ale pri pozeraní Dostany /názov?/ som sa nudil v minimálnej miere, ak vobec. Z konca filmu som trocha smutný, lebo som pri Priyanke túžobne očakával jedného z nich... V minimálne dvoch momentoch mi to pripomenulo komédiu Blbý a blbší: 1/ jeden kamarát poslal druhého na falošné rande, 2/ keď štupeľ z fľaše zasiahol objekt na charitatívnej akcii. P.S.: Veľký rešpekt pre oboch hercov, ak sa dokázali udržať v prítomnosti takej ženy akou je Priyanka Chopra. ()

Gesicht

Z pohledu Hollywoodské produkce by to asi byl propadák. Některé věci jsou až neuvěřitelně naivní a příliš okaté. Na druhou stranu to z nějakého důvodu funguje. Klasický Bollywood to taky není, neb se příběh odehrává v Americe. Což vůbec nevadí tomu, že téměř všichni ve filmu jsou Indové. Na všech pozicích, což působí trochu úsměvně. Těch několik pár opravdu povedených komediálních momentů si ale určitě užijete. ()

Damnsinead odpad!

V luxusním bytě žije krásná žena jménem Neha a dva chlapi-Sam a Kunal, kteří tvoří gay pár. Apríl, oba jsou hetero a chtěli by sbalit Nehu. Neha si naivně myslí, že ti dva jsou její přátelé. Mezitím začne randit se svým šéfem. Sam a Kunal to tak nemůžou nechat, a tak jí sabotují vztah (to je hrozná sranda) a šikanují a straší malého šéfova syna (to je ještě větší sranda, abyste věděli). Samozřejmě že tahle šaráda praskne. Místo, aby Neha a její přítel ty dva toxické idioty na fleku zabili, tak jim oběma odpustí.  Mám se smát? To je k pláči. ()

coulismoulis

Je ironicke, ze indicka spolecnost, vlada i filmovy prumysl tak casto mele o tom, ze maji ve vsem vlastni (lepsi) cestu, aby pak radostne objevovali radne proslapanou cesticku vsech blbosti, ktere se jinde uz podarilo aspon castecne prekonat. Tohle veledilo je zarna ukazka, ale kdyby aspon byla jedina, ze... ()

Polda99

Indická komedo-parodie plná kýčů, barev a všemožných stereotypů o indické kultuře. Asi se nemá smysl bavit o kvalitě filmu, která dost často pokulhává, stejně tak i příběh je možná až příliš jednoduchej a tím i nereálnej....to nic ale nemění na tom, že jsem se při tomhle filmu bavil a smál a všechny postavy mi byly značně sympatické. Hudební scéna s maminkou zjišťující o svým synovi, že je gay, mi naprosto vyrazila dech...:D Jen škoda, že se film snaží chvílemi až příliš hrát na vážnou notu... ()

splaty

Celkem dobře zahraný i natočený komediální bollywood. Za těch posledních 30 minut, kdy se všechno zvrtne někam do kanálu dávám hvězdu dolů. 60% ()