Dwight Terry přijíždí do Nového Mexika, aby v malém městečku Santa Paula pracoval jako zástupce šerifa. Ve městě je vysoký počet pohřešovaných dívek. Přijíždí také Diana Kelperová, která chce pracovat v restauraci. Ukáže se však, že nejde o restauraci, ale striptýzový bar. Diana touží po lepším životě a musí vydělat víc peněz, proto se rozhodne, že bude nabízet své mladé tělo klientům z podřadných barů. V blízkosti je však sériový vrah, který loví mladé prostitutky zastřelením z kuše. Nahá dívka uprostřed lesů a vražedný maniak v jejich patách. Dokáže zástupce šerifa Dwight zastavit smrtelně nebezpečného psychopata? (CS Film)

dogma97

Jako téma beru, některé scény přitažené za vlasy, ale musím říct, že celkově mě to docela bavilo. Poznámka: horor to není ani náhodou. ()

Pitryx

Nic moc, první půle jen nuda, druhá již lepší, ale nějak tomu všemu chybí šťáva a rychlejší akce. Je sice dobré, že se snímek nezvrhává v klasickou béčkařinu, ale zase možná kapánek mohl. Nějaká procenta představitelce hlavní hrdinky, nějaká procenta přírodě, něco málo za "vtipný" útěk z nemocnice z tak rozsáhlými zraněními. Ale to je tak dohromady 15% a protože se zaokrouhluje nahoru... ()

hwnd

Nebylo to tak špatný, ale hodně nelogičností a celkově z toho šlo vytřískat mnohem víc. A nenocnicí a celkovým závěrem už autoři prostě ujeli úplně. ()

MFZB

No tak v prvom rade o horor sa nejedný, ide iba o bezatmosferický thriller, ktorý začína až po 40 minútach, čo je dosť veľká nevýhoda. Prvých 40 minút sa síce nedeje nič, ale tak divák sa môže pokochať aspoň po fajných kurvičkách v striptízovom klube. Film je pozerateľný, aj napriek pomerne nesympatickej hlavnej hrdinke a stupídnym dialógom, ale vedel by som si ho predstaviť a s kratšou stopážou... ()

Red.Dwarf odpad!

no musim rict, ze kdyby se dalo bodovat do minusu udelil bych minus 5 hvezd. Jeden z nejvetsich odpadu co jsem kdy videl. ()

Zizou_

Nebylo to špatné. Nahá hlavní hrdinka tomu dodává víc atmosféry strachu a postupné nacházení trička a každého dalšího detailu divákovi doslova zvedne náladu a fandí oběti pořád víc. Docela mi to připomínalo A Lonely Place to Die (2011). Jinak nálepku 'horor' tomu dali autoři asi jen kvůli té 'hrůzostrašné' hudbě při pohledech na jelení hlavy. Takže nebojte se, o horor se opravdu nejedná. ()

rpt

Tento film mne zaujal, dodíval jsem se do konce. Přišlo mi to napínavé a dobrodružné. Ikdyž je princip založen na ohrané klasice, zajímavé, dávám 75%. Divné, že "vrah" vždy šel správnou cestou za svou obětí. ()

Peky

Béčko jako vyšité, které neurazí, ale ani příliš nenadchne. Za poměrně velký úlet bych označil samotný závěr filmu i jeho celkovou stopáž, která mohla (a měla) být rozhodně kratší. Na druhou stranu je ale možné se velkou část tohoto snímku kochat pěknou krajinou a hopsajícími kozami hlavní protagonistky. ()

Machys

Souhlasím,že NAKED FEAR patří k lepším thrillerům.Není kdoví jak originální, pár lovců pro zábavu už jsme tu měli.Ale slečna je docela vynalézavá což je příjemná změna(a dostává hvězdičku navíc). Konec je docela povedený i přes to americké zamoralizování si ve stylu : " ty ty ty neber si pouliční pracovnici do auta nebo počítej s olovem v kožichu" ! ()

in flames

žánrové klišé pre úchylov, ale hlavná hrdinka je pekná a nie zlá herečka, a ako triler sa to fajne rozbieha a ani neviem kedy bol koniec, takže aj keď nič inovátorské a vytknúť by sa toho našlo až až, pozerať sa dalo a ponúklo čo som čakal, plus krásna príroda .... ()

Nikol45

Prý natočeno podle skutečné události sériového vraha Roberta Hansena. No řekla bych, že do toho má tenhle film hodně daleko. To Území mrazu bylo natočené mnohem lépe ()