Je to pořad o počítačových hrách vysílaný na České televizi. K vidění je již několik let. Vystřídalo se několik moderátorů. Začal to koncem 90. let Roman Zach a potom Šárka Ullrychová. Ta si hlavně zakládala na tom, aby diváky nalákala svými zábavnými vstupy. Šárka uváděla Game Page 5 let a pak se do moderátorského křesla usadila jakási Masa. (duklak2)

FireTight

Svůj komentář jsem se rozhodl přidat až po zjištění, že Česká televize tenhle pořad ruší. Je to bezesporu škoda, neboť i když pracuji pro jeho přímou konkurenci, nikdy nesmí být zapomenuto, že Game Page byl v naší hezké české kotlině první pořad podobného zaměření, tudíž je potřeba jej respektovat a vzdát mu hold za vyšlapanou cestičku. Děkujeme ti, Game Page. Pravda, výrazně mu uškodily různé přesuny, změny stopáže a podobné nesmysly ze strany vedení TV, přesto se však nemohu zbavit pocitu, že společně s ním odejde i něco z nás... :/ ()

hellstruck odpad!

Protože můj přítel dlouho pracoval v game shopu, tak ať už jsem chtěla nebo ne, o hrách jsem se něco málo přiučila. A když jsme si potom společně zapnuli Game Page,nestačili jsme se divit,kolik kravin tam moderátoři stihli za jeden díl vypustit z pusy.Připadá mi,že tihle chytráci ty hry ani v životě nezkusili.Celkově je to zkrátka nápadité asi tak jako název celého pořadu:) ()

Gemini

Po smutně dlouhé období byl tohle jediný televizní pořad o počítačových (a konzolových, blábláblá...) hrách. A to většinu času fungoval v době, kdy webové zdroje za moc nestály, a kdy herní periodika sice zvolna, ale o to vytrvaleji, upadala. Největším negativem Game Page byly jeho v podstatě nadšenecké - bohužel ergo ochotnické - "mezihry" a nevtipnost moderátorských "vtipů". Ať pak byly recenze nebo rozhovory jakkoliv dobré, zachránit se to tím nedalo. Škoda. Naštěstí již zmizelá v propadlišti dějin. Zbytečné to nebylo, ale žádná sláva taky ne. 50% ()

adamo_znk

Matador a legenda mezi herními magazíny. Minoritní pořad na veřejnoprávní televizi, přežívající všechny režimy ovládající ČT stejně jako Marek a jeho pravidelná sezení Na Plovárně. Pořad stále tak nemoderní a zastydlej, že ho prostě musíte milovat ... hlavně hrané scénky vkládané mezi recenze a reportáže, postrádající jakýkoliv vtip a pokaždé vyvolávající potřebu *FACEPALMU* ! ()

I.AM.NOT

Vcelku amatérská grafická stránka a nedetailní hodnocení her, díky čemuž se chce pořad přiblížit normálním lidem, což se dle mě nedaří, takže by se měl pořad vydat cestou konstruktivní kritiky a tak se mezi geek komunitou stát kultem. Možná se to vzhledem k tomu, že poslední hrou co jsem hrál bylo NHL 2002 a GP si občas pustím i teď, daří. ()

• Pořad začínal jako měsíčník o délce 28 minut, od roku 2001 se vysílá každý týden. V té době měl každý díl pouhých 9 minut, s postupem času se délka pořadu zvyšovala, nejprve na 14 minut, později na 18. (ČSFD)
  • Úplně prvním moderátorem byl herec Roman Zach, jehož po roce vystřídala herečka Šárka Ulrichová. (ČSFD)
  • Game Page je historicky prvním českým televizním pořadem o videohrách. Na obrazovkách se poprvé objevil už v roce 1999, konkrétně 5. ledna v 17:25 na programu ČT2 a mj. přinesl reportáž z turnaje v hraní Quake, info o Poseidonu (pozdější Flashpoint), recenze Blood 2 či Tomb Raider 3. (ČSFD)