poster

Bingo (TV pořad)

 • Česko

  Televizní Bingo

 • Česko

  Nové Bingo

Soutěžní

Česko, 1994

Producenti:

Yannick Bernard
(další profese)
 • MM_Ramone
  *

  "Bingo" bola televízna, zábavná, súťažná hra, ktorá ponúkala hráčom po zakúpení tiketu lákavé finančné výhry. V rokoch 1994 až 1996 sa pravideľne objavovala na obrazovkách českej súkromnej televízie Nova. Moderoval ju Jan Rosák. "Bingo" sa stalo spoločenským fenoménom. Bola to veľmi populárna hra. Na jeseň roku 1995 sa však objavili dôvodné podozrenia, že je táto televízna lotéria zamanipulovaná, čo sa neskôr aj potvrdilo. V roku 1996 bola oficiálne ukončená. *(14.10.2018)

 • Zagros
  **

  Jako mladému se mně to hodně líbilo. Byla to jedna z nejzajímavějších soutěží o peníze. Známe osobnosti, týmy, soutěže a dobrý moderátor - Jan Rosák. Škoda jen, že to byl podvod na soutěžích, což se nakonec provalilo a soutěž skončila. Kdyby to tak nebylo, jistě by vydržela na obrazovkách déle než jen jeden rok a také by ode mě měla vyšší hodnocení než jen dvě hvězdy.(28.6.2018)

 • duklak2
  ****

  Skoro všichni jsme hazardéři a musíme hrát nějakou hru. Já například jsem propadl sázení na sportovní utkání. Losy mě nijak nechytly a tak mě Bingo tak trochu minulo. V 90. letech vznikla tato soutěž a stala se hitem mezi všemi. Lidé si začali kupovat losy a doufali ve výhru. Na pár šťastlivců se usmálo štěstí a mohli jít soutěžit do TV o hodnotné ceny. Bohužel už si moc nepamatuji princip Binga a tak nemohu napsat více. Vím ale, že se soutěž povedla a Jan Rosák ji bravurně moderoval.(29.11.2008)

 • RadimFišer
  ***

  Takovéto začínající filmové soutěže u nás svoji práci na národu odvedli velice dobře. Začátek komercializace a připrava lidí na spoustu volného času stráveného bezduše u televize. Nekritizuji, pouze konstatuji pravdu. Bingo patřilo, myslím, mezi nejprvnější. A pan Rosák se díky nim stal pro mě hvězdou. Poté, co však přestal působit, tak nějak na mém žebříčku klesl.(16.2.2009)

 • L_O_U_S
  **

  Nikdy nezapomenu na to, jak jsme se sestrou volali na bingáckou linku "0609", protože jsme byli zvědaví, co nám Honza Rosák poví. Zvýšené účty za telefon rodiče přešli bez vyptávání. Taky nikdy nezapomenu na to, jak jsme dokonce i jednou vyhráli - dvacet korun za pět srdíček v řadě v okamžité hře. Takže dvě hvězdy. "A příští týden budeme soutěžit s tikety tyrkysové barvy." (418.)(29.11.2008)

 • - Pořad skončil po necelém roku vysílaní, protože se hackerům podařilo zmanipulovat losování výher. (Bioscop)

 • - Jan Rosák mal počas natáčania programu prideleného osobného strážcu a jeho dom musela zabezpečovať bezpečnostná agentúra, aby chránila jeho rodinu, nakoľko dostával výhražné listy. (Raccoon.city)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace