Reklama

Reklama

Bingo

(pořad)
všechny plakáty

Obsahy(1)

V roce 1994 začala Nova vysílat nový televizní pořad BINGO, který fungoval na principu loterie v podobě nákupu tiketů zajišťujících účast ve hře. Necelý rok trvání populárního a velmi sledovaného pořadu bylo následkem zmanipulování losování výher počítačovými hackery a zároveň došlo k největší kauze v historii českých televizních soutěží. (Roman.Ticka)

(více)

Recenze (41)

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Bingo" bola televízna, zábavná, súťažná hra, ktorá ponúkala hráčom po zakúpení tiketu lákavé finančné výhry. V rokoch 1994 až 1996 sa pravideľne objavovala na obrazovkách českej súkromnej televízie Nova. Moderoval ju Jan Rosák. "Bingo" sa stalo spoločenským fenoménom. Bola to veľmi populárna hra. Na jeseň roku 1995 sa však objavili dôvodné podozrenia, že je táto televízna lotéria zamanipulovaná, čo sa neskôr aj potvrdilo. V roku 1996 bola oficiálne ukončená. * ()

GilEstel 

všechny recenze uživatele

Vrchol kariéry moderátora Jana Rosáka a národní poblouznění loterijní soutěžní show. Vše skončilo náhle a nešťastně, když se provalily informace o zmanipulované soutěži NOVÁ ŠANCE, kde si předem určení lidé rozdělovali výhry. Tak nějak to zapadalo do doby divokého kapitalismu 90. let _______ Dávno dávno je tomu. Koukali jsme tehdy celá rodina. Já byl ještě malý capart. Nejraději sem měl soutěž, kde jezdila autíčka na dálkové ovládání. ()

Reklama

Zagros 

všechny recenze uživatele

Jako mladému se mně to hodně líbilo. Byla to jedna z nejzajímavějších soutěží o peníze. Známe osobnosti, týmy, soutěže a dobrý moderátor - Jan Rosák. Škoda jen, že to byl podvod na soutěžích, což se nakonec provalilo a soutěž skončila. Kdyby to tak nebylo, jistě by vydržela na obrazovkách déle než jen jeden rok a také by ode mě měla vyšší hodnocení než jen dvě hvězdy. ()

duklak2 

všechny recenze uživatele

Skoro všichni jsme hazardéři a musíme hrát nějakou hru. Já například jsem propadl sázení na sportovní utkání. Losy mě nijak nechytly a tak mě Bingo tak trochu minulo. V 90. letech vznikla tato soutěž a stala se hitem mezi všemi. Lidé si začali kupovat losy a doufali ve výhru. Na pár šťastlivců se usmálo štěstí a mohli jít soutěžit do TV o hodnotné ceny. Bohužel už si moc nepamatuji princip Binga a tak nemohu napsat více. Vím ale, že se soutěž povedla a Jan Rosák ji bravurně moderoval. ()

Elisebah 

všechny recenze uživatele

No nic moc extra se mě to nelíbilo.Moc si z toho nepamatuju, jen to, že se mohlo soutěžit snad jak ve studiu tak doma. Jednou nám to babička koupila, ale stejně jsme nic nevyhráli, chybělo nám tam škrtnout jedno číslo. To byl snad jediný díl, který jsem viděla celý, jinak jsem u toho moc dlouho nevydržela. ()

Zajímavosti (2)

  • Jan Rosák mal počas natáčania programu prideleného osobného strážcu a jeho dom musela zabezpečovať bezpečnostná agentúra, aby chránila jeho rodinu, nakoľko dostával výhražné listy. (Raccoon.city)
  • Pořad skončil po necelém roku vysílaní, protože se hackerům podařilo zmanipulovat losování výher. (Duoscop)

Reklama

Reklama