Reklama

Reklama

Bingo

(pořad)
všechny plakáty

Obsahy(1)

V roce 1994 začala Nova vysílat nový televizní pořad BINGO, který fungoval na principu loterie v podobě nákupu tiketů zajišťujících účast ve hře. Necelý rok trvání populárního a velmi sledovaného pořadu bylo následkem zmanipulování losování výher počítačovými hackery a zároveň došlo k největší kauze v historii českých televizních soutěží. (Roman.Ticka)

(více)

Recenze (41)

Elisebah 

všechny recenze uživatele

No nic moc extra se mě to nelíbilo.Moc si z toho nepamatuju, jen to, že se mohlo soutěžit snad jak ve studiu tak doma. Jednou nám to babička koupila, ale stejně jsme nic nevyhráli, chybělo nám tam škrtnout jedno číslo. To byl snad jediný díl, který jsem viděla celý, jinak jsem u toho moc dlouho nevydržela. ()

RadimFišer 

všechny recenze uživatele

Takovéto začínající filmové soutěže u nás svoji práci na národu odvedli velice dobře. Začátek komercializace a připrava lidí na spoustu volného času stráveného bezduše u televize. Nekritizuji, pouze konstatuji pravdu. Bingo patřilo, myslím, mezi nejprvnější. A pan Rosák se díky nim stal pro mě hvězdou. Poté, co však přestal působit, tak nějak na mém žebříčku klesl. ()

Reklama

duklak2 

všechny recenze uživatele

Skoro všichni jsme hazardéři a musíme hrát nějakou hru. Já například jsem propadl sázení na sportovní utkání. Losy mě nijak nechytly a tak mě Bingo tak trochu minulo. V 90. letech vznikla tato soutěž a stala se hitem mezi všemi. Lidé si začali kupovat losy a doufali ve výhru. Na pár šťastlivců se usmálo štěstí a mohli jít soutěžit do TV o hodnotné ceny. Bohužel už si moc nepamatuji princip Binga a tak nemohu napsat více. Vím ale, že se soutěž povedla a Jan Rosák ji bravurně moderoval. ()

L_O_U_S 

všechny recenze uživatele

Nikdy nezapomenu na to, jak jsme se sestrou volali na bingáckou linku "0609", protože jsme byli zvědaví, co nám Honza Rosák poví. Zvýšené účty za telefon rodiče přešli bez vyptávání. Taky nikdy nezapomenu na to, jak jsme dokonce i jednou vyhráli - dvacet korun za pět srdíček v řadě v okamžité hře. Takže dvě hvězdy. "A příští týden budeme soutěžit s tikety tyrkysové barvy." (418.) ()

Paity 

všechny recenze uživatele

Nehodnotím ani tak kvalitu pořadu (přestože bych měl), ale beru to spíš jako legendu "zábavy" a také snahy šáhnout si na peníze pro obyčejné lidi. Pamatuju si, jak v první polovině 90. let snad nebyl nidko, kdo by Bingo nesázel. Škoda, že pádu této hry pomohly nějaké nejasnosti kolem toho, zda jsou výhry skutečně vypláceny apod. ()

Zajímavosti (2)

  • Jan Rosák mal počas natáčania programu prideleného osobného strážcu a jeho dom musela zabezpečovať bezpečnostná agentúra, aby chránila jeho rodinu, nakoľko dostával výhražné listy. (Raccoon.city)
  • Pořad skončil po necelém roku vysílaní, protože se hackerům podařilo zmanipulovat losování výher. (Duoscop)

Reklama

Reklama