Slovensko má talent

(pořad)
všechny plakáty
Reality-TV / Soutěžní / Hudební
Slovensko, 2008

O čem tato soutěž je? V každé soutěži jde o to, aby se našli nejlepší z nejlepších. V této soutěži se hledají lidé, kteří jsou nejlepší v čemkoliv. Nemusí umět jen zpívat nebo tancovat. Stačí, když budou talentovaní třeba ve vyprávění, krkání, bojových sportech, kouzlení, žonglování atd. (c.tucker)

c.tucker

Jedna z mála reality show, která na rozdíl od trendu ostatních, kde se stále jen zpívá, tak se zde předváděli různé talinty, které velmi bavily a já ne ně zíral s otevřenými ústy. Velmi dobře vybraní byli i porotci. Opravdu někteří talenti byli senzační a já jen zíral, hlavně mí 4 favoriti z finále (Old School Brothers - breakdance, Michal Červienka - heligon, Henrieta Vrábelová - operní zpěv a Anabela Patkolová - zpěv a housle). Opravdu si myslím, že vítězové jsou oprávnění a velmi jsem jim to přál. ()

tom88

Nesledoval som to pravidelne, ale môžem o tom povedať, že to nemalo najhoršiu úroveň, ale nudil som sa pri tom. Niektorí súťažiaci boli dosť dobrí, zato moderátori boli katastrofálni a porota tiež nič moc aj keď ich mám celkom rád, ale každého osobitne a nie spolu. ()

danco123 odpad!

Jedna hanba za druhou. Sem ľudia neprídu ukázať svoj talent, ale to že nič vo svojej hlave nemajú. Neviem ,ale mňa tento formát show vôbec nezaujal. Asi len toľko k tejto "show". ()

pugs

Excelentne priam geniálne zlí kameramani. Čo som si chcel pozrieť z predstavenia talentov, tak som sa musel pozerať na divákov ako stoja a tlieskajú mu tam. ()

Paity

Nějaké ty kejkle byly ještě zajímavé, dnes už je ale potřeba hodnotit v časovém kontextu a to tedy naprostá hrůza. ()

Angelino

Nepozeral som všetky časti. Určite nebola ani šťastná voľba moderátorov, hlavne sexistické poznámky Maroša Kramára, ktorého mám inak celkom rád. No dnešná rekapitulačná časť ma presvedčila, že okrem toho, že je to show na zvýšenie sledovanosti, porota bola výborná od začiatku po koniec, moderátorská dvojica už bola v tejto časti aj príjemná a niektorí ľudia dostali touto show priestor a šancu niečo dokázať a zvýšiť spoločenské uznanie niektorým oblastiam, ktoré inak veľa priestoru nedostanú. Takže nie úplne objektívne, ale po dnešku pocitové 4. ()

chalp

Talent?na Slovensku ho máme rozhodne na rozdávanie!grgajúci chlapec, mongoloidná baletka, decko ktoré sa psychicky zrútilo z toho, že nepostúpi...áno Slovensko má talent! ()

BathoryMan

Markíza sa zasa prekonala...Hodila do placu na chladné jesenné večery primitívnu a hlúpučku zábavku pre papučovú čast slovenského obyvatelstva a vyzbrojila ju dvojicou moderátorov :Vtipným a pohotovým Marošom Kramárom a neschopnou ropuchou pardon rosničkou...a papučáci sa už len rozplývali na recitujúcim madarom,grgajúcim chlapcom či spievajúcim dievčatom s pohnutím osudom pri ktorej výstupe aj Habera reval....ach jáááj..ale toto malo ku skutočným emociam a hlavne zábave poriadne daleko bohužial.A tie emocie som uveril len raz a to vo finále v prípade toho nadaného dievčatka ,ktoré skončilo druhé a bolo mi jej neskutočne lúto pretože na to vítazstvo mala viac než tí roztancováni pajáci...a zanu aj tá jedna hviezdička! ()

Maxmilian

Už je toho až příliš. Nyní to bylo něco nového, ale pořád je to na stejný způsob. Ano, něco je super, až se tají dech, něco je v normě a něčemu se zasmějeme a divíme se, proč tam ti lidi lezou. Ale to už tu přece bylo několikrát. Jen se obávám, až se toto dostane k nám, tak se zase celý národ zblázní. No hrůza. A co se týče výstupu pana Krause? Toho obdivuji, jen tady mu to nesedlo, trapné narážky, které se hodí do pořadu Uvolněte se prosím se přece nehodí malým desetiletým dětem, které pomalu našemu jazyku už ani nerozumí. Pro mě velké zklamání naší hvězdy. Ale zapadlo to do podpruměru pořadu. ()

Mire odpad!

Moderátorka ktorá bola síce veľká jebačka :D ale na moderovanie nemala ani jedinú bunku talentu a ani hlas, no proste afekt hrôza a des a jej kolega Maroš Kramár tiež za veľa nestál. Samotní účinkujúci ma vôbec nenadchli, ani jeden. A samozrejme upadli do zabudnutia rýchlejšie ako táto relácia. ()

Pattrick

Tolik bych dal plný počet bodů, ale markíze se to moc nepovedlo. Celkový dojem z je tak rozpačitý, že ani nevím co pořádně k tomu říct. Největší omyl je Barbora s Marošem. Podium bylo otřesné, snad nejhorší z celého světa. Takhle komorné a trapné se u takové show opravdu nehodí. Vítězové jsou tací jací jsou. ()